Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(@gnyte @ 2015 11 09, 10:06)
Sveikos mamytes, siumeciu 4-oku, gal kas galetu pasidalinti nuomonemis apie Jusu vaiku mokytojas: Rita, Dzaneta, Neringa ir Jolanta ? Labai buciau dekinga uz informacija sicia ar asmenine zinute  4u.gif


Man taip pat labai įdomu. Pasidalinkite atsiliepimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@gnyte @ 2015 11 09, 09:06)
Sveikos mamytes, siumeciu 4-oku, gal kas galetu pasidalinti nuomonemis apie Jusu vaiku mokytojas: Rita, Dzaneta, Neringa ir Jolanta ? Labai buciau dekinga uz informacija sicia ar asmenine zinute  4u.gif


Sveiki,
apie kitas mokytojas nelabai ką galiu pasakyti, nes mano vaiko mokytoja Džaneta. Pirmiausia tai vaikas pats labai patenkintas savo mokytoja, kaip jis sako - nei per švelni, nei per griežta. Moka sudominti, sugalvoja visokių paskatinimų, kad vaikai skaitytų knygas, dalyvautų konkursuose ir pan. Man asmeniškai mokytoja - šiltas, malonus, šiuolaikiškas žmogus su kuriuo lengva bendrauti, nebaisu paklausti ar pasitarti dėl vaiko.
Atsakyti
QUOTE(Mama123 @ 2016 01 04, 15:53)
Sveiki,
apie kitas mokytojas nelabai ką galiu pasakyti, nes mano vaiko mokytoja Džaneta. Pirmiausia tai vaikas pats labai patenkintas savo mokytoja, kaip jis sako - nei per švelni, nei per griežta. Moka sudominti, sugalvoja visokių paskatinimų, kad vaikai skaitytų knygas, dalyvautų konkursuose ir pan. Man asmeniškai mokytoja - šiltas, malonus, šiuolaikiškas  žmogus su kuriuo lengva bendrauti, nebaisu paklausti ar pasitarti dėl vaiko.


Labai ačiū už nuomonę 4u.gif
O kokio +/- amžiaus mokytoja?
Atsakyti
QUOTE(Mama123 @ 2016 01 04, 15:53)
Sveiki,
apie kitas mokytojas nelabai ką galiu pasakyti, nes mano vaiko mokytoja Džaneta. Pirmiausia tai vaikas pats labai patenkintas savo mokytoja, kaip jis sako - nei per švelni, nei per griežta. Moka sudominti, sugalvoja visokių paskatinimų, kad vaikai skaitytų knygas, dalyvautų konkursuose ir pan. Man asmeniškai mokytoja - šiltas, malonus, šiuolaikiškas  žmogus su kuriuo lengva bendrauti, nebaisu paklausti ar pasitarti dėl vaiko.

ji gal anglų moko? jei ta pati, tai labai faina mokytoja, jauna apie 30m. manau
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2016 01 04, 15:08)
Labai ačiū už nuomonę  4u.gif
O kokio +/- amžiaus mokytoja?


Apie 35 metus, kažkaip tiksliai nežinau, ir taip -ji papildomai moko anglų kalbos (veda būrelį).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama123: 04 sausio 2016 - 22:17
Šiandien tik antra diena, kaip priiminėja dokumentus į 1 klasę, o jau apie 80 prašymų pateikta.
Sakė bus formuojamos 4 klasės. posėdis pirmosiomis birželio dienomis.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2016 01 05, 13:15)
Šiandien tik antra diena, kaip priiminėja dokumentus į 1 klasę, o jau apie 80 prašymų pateikta.
Sakė bus formuojamos 4 klasės. posėdis pirmosiomis birželio dienomis.

o jūs bandysit į ąžuolyną? pernai norinčių buvo pusantro šimto, priėmė griežtai tik pagal gyvenamą vietą. vaikų mūsų klasėje 28, kitoj irgi tiek, vienoj lyg tik 26, ar pan
Atsakyti
Mes taip pat bandysime, nors nelabai mums patinka padidintos klases...
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2016 01 05, 19:52)
o jūs bandysit į ąžuolyną? pernai norinčių buvo pusantro šimto, priėmė griežtai tik pagal gyvenamą vietą. vaikų mūsų klasėje 28, kitoj irgi tiek, vienoj lyg tik 26, ar pan


Taip, bandom:)
Bet pagal gyvenamąją vietą mums ir priklauso ši mokykla.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2016 01 06, 16:40)
Taip, bandom:)
Bet pagal gyvenamąją vietą mums ir priklauso ši mokykla.

smagu 4u.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas zinote, kada bus atviru duru diena? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2016 01 10, 14:10)
sveiki, gal kas zinote, kada bus atviru duru diena? 4u.gif


Sakė, sekti naujienas mokyklos internetiniame puslapyje.
Šiaip posedis dėl grupių sudarymo vyks birželio pirmom dienom.
Atsakyti