Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(mindaiva @ 2015 06 02, 15:54)
Viktos postas , cituoju
kas negales ta diena, sake bus galima tiesiai pas siuvejus nuvykti Vytenio gatvej.

posėdis jei ir vyksta, tai ne dėl klasių sudarymo, o dėl priėmimo, pirminiai sąrašai bus

apie uniformas bei sąrašai http://www.azuolynas...elinis-sarasas/
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2015 06 02, 15:54)
Viktos postas , cituoju
kas negales ta diena, sake bus galima tiesiai pas siuvejus nuvykti Vytenio gatvej.

posėdis jei ir vyksta, tai ne dėl klasių sudarymo, o dėl priėmimo, pirminiai sąrašai bus


aaa, aišku.

o matau sutartis reikia pasirašyti nuo 8-13 dienos, o mes atostogausime nuo rytojaus šiltuose kraštuose, tai gal sutartį anksčiau ar vėliau dar galima pasirašinėti.
Atsakyti
QUOTE(lakmėja @ 2015 06 03, 09:04)
aaa, aišku.

o matau sutartis reikia pasirašyti nuo 8-13 dienos, o mes atostogausime nuo rytojaus šiltuose kraštuose, tai gal sutartį anksčiau ar vėliau dar galima pasirašinėti.

pasiskambinkite, viską paaiškins, gerų atostogų 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
mano 5tokas busimas liko be uniformos... mastau kaip tada vesti vaika rugsejo pirmai? skambinau i majori sake uzsakant dabar megstukas bus tik rugsejo galui pagamintas...?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 07 30, 10:40)
sveikos,
mano 5tokas  busimas liko be uniformos...  mastau kaip tada vesti vaika rugsejo pirmai?  skambinau i majori sake uzsakant dabar  megstukas  bus tik rugsejo galui pagamintas...?


O tai kada Jus ja uzsakete ar isvis dar neuzsakete?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 07 30, 11:40)
sveikos,
mano 5tokas  busimas liko be uniformos...  mastau kaip tada vesti vaika rugsejo pirmai?  skambinau i majori sake uzsakant dabar  megstukas  bus tik rugsejo galui pagamintas...?

nu tai ir gerai, lai bus rugsėjo galui, ar geriau be jos?
Atsakyti
ar gali sokiams pirmokams buvo paprasta balta maikute, ar balti marskineliai trumpom rankovem? ten parasyta sarase kad sokaims butinai reikia baltu sportiniu marskineliu, negi speciailiai eiti ieskoti dabar?
bei sortai juodi, o gali buti tamsiai melyni?
Atsakyti
QUOTE(lakmėja @ 2015 08 17, 14:04)
ar gali sokiams pirmokams buvo paprasta balta maikute, ar balti marskineliai trumpom rankovem? ten parasyta sarase kad sokaims butinai reikia baltu sportiniu marskineliu, negi speciailiai eiti ieskoti dabar?
bei sortai juodi, o gali buti tamsiai melyni?

Tai negi išvarys, jei bus tamsiai mėlyni, renkit, ką turit, ne visi tokie pinigingi, kad viską super special galėtų supirkti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lakmėja @ 2015 08 17, 13:04)
ar gali sokiams pirmokams buvo paprasta balta maikute, ar balti marskineliai trumpom rankovem? ten parasyta sarase kad sokaims butinai reikia baltu sportiniu marskineliu, negi speciailiai eiti ieskoti dabar?
bei sortai juodi, o gali buti tamsiai melyni?


mano vaikai atvaikščiojo su paprastom baltom maikutėm ir nebuvo problemų.
Atsakyti
QUOTE(lakmėja @ 2015 08 17, 14:04)
ar gali sokiams pirmokams buvo paprasta balta maikute, ar balti marskineliai trumpom rankovem? ten parasyta sarase kad sokaims butinai reikia baltu sportiniu marskineliu, negi speciailiai eiti ieskoti dabar?
bei sortai juodi, o gali buti tamsiai melyni?

tai sportiniai marškinėliai mano supratimu ir yra balta maikutė smile.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas zinote kada majoryje galima atsiimti uniformas smile.gif
Atsakyti
Uniformas jau galima atsiimti "Majoryje", tik patariu prieš tai pasiskambinti (tel. nr. 8630 22 555). Ar jos jau bus paruoštos, ar ne, priklauso nuo užsakymo laiko smile.gif
Beje,kai vykau pasiimti sūnaus uniformą, pastebėjau, kad buvo akcija švarkams (berods 50 proc. nuolaida buvo...), tačiau jau pasiūtiems. Taigi kas laiku negaunate uniformos, siūlau pasiklausti telefonu ar nėra jau pasiūtų ir atliekamų, tam tikrų dydžių 4u.gif
Atsakyti