Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(liusia @ 2014 05 23, 08:52)
Gal kas zinot kada pirmoku sarasai bus paskelbti?

Birzelio vidury, nes minejo, kad birzelio pradzioje bus svarstymas ka priima, o ka ne.
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2014 05 24, 02:05)
Birzelio vidury, nes minejo, kad birzelio pradzioje bus svarstymas ka priima, o ka ne.

normaliai... tai ko nepriima kur dėtis tokiu metu? doh.gif
Atsakyti
Jau paskelbtas patekusiu i sia mokykla pirmoku sarasas.
Kam aktualu - tikrinkites - http://www.azuolynas.lt/pranesimas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 06 birželio 2014 - 08:04
Tikrai sauni mokykla:)
sunus lanko jau 2 metus, tikrai esame patenkinti
Mokytoja J.Augoniene-tik geri zodziai 4u.gif
Atsakyti
sveiki,
nesitikejau kad tokia problema iskyls mums

prašymą į mokyklą parašėme 2014.01.09(visas pažymas pristatėme)pagal gyvenamąją vietą mums priklauso ši mokykla., mums raštinėje sedėjusi moteriškė patvirtino kad jokių problemų nebus ,bus atvirų durų dienos susipažinsite su mokytojais ,praėjo vasario mėnuo jokių žinių apie atvirų dūrų dieną,paskui birželio mėnuo sužinau kad mes nepapuolame i šią mokyklą kantriai laukiu nes kiek girdejau dar antranka vyksta laukiam kantriai nes tikrai pati esu girdėjusi kad mokykla gera ,per antra atranka sužinau kad mūsų sarašuose nėra esame rezerve ,gal priims rugpjūti ,nuvažiuoju pas direktoriu pakalbėti kaip elgtis tokioje situacijoje ,nes skambinausi i savyvaldybe ir sakė kad mus senai turejo priimti o netemti" gumios "
eina trečia savaite iš direktoriaus jokių žinių ......
Atsakyti
dijanute, kaip baigesi jusu istorija?

nes mums atejus uzsirasyti antra diena kai galima buvo paduot dokumentus, jau buvo pasakyta, kad pas norima mokytoja TIKRAI nepakliusime ir kad siaip neaisku ar aplamai pakliusime g.gif
Poto supratau kame kampas - pasirodo daug labai tevu nese prasymus iki sausio menesio ir jie buvo registruojami sarasuose.Del to, kas saziningai atnese prasymus nors ir sausio pradzioje, jau buvo eiles gale.
Beje kitas labai idomus faktas - mano prasyma prieme, bet nepasake nei kelinti mes eileje, nei uzregistravo ji kazkur, nei man dave kazkoki irodyma, kad prasymas priimtas. O juk taip gali prasymas dingti arba pries mane atsirasti dar koks 50 uzregistruotu vaiku.
Tad man sios mokyklos priemimo tvarka pasirode kiek neskaidri, yra daug vietu kur galima eilea pastumdyti kaip "reikia".
Atsakyti
ar pakliuna vaikai, kurie registruoti sakykim kazkur kitur, o nuomojasi tevai buta lazdynuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 31 liepos 2014 - 14:35
QUOTE(mindaiva @ 2014 07 31, 15:34)
ar pakliuna vaikai, kurie registruoti sakykim kazkur kitur, o nuomojasi tevai buta lazdynuose?

labai zi8ri registacijos vieta, bet manau, jei pateiki buto nuomos dokumentus (ra6ytine sutarti) turetu atsizvelgti.
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2014 07 31, 16:43)
labai zi8ri registacijos vieta, bet manau, jei pateiki buto nuomos dokumentus (ra6ytine sutarti) turetu atsizvelgti.

tai jei registruotas Alytuj, lankysi alytuj? o jei registruotas, kaip dauguma dabar "Gedimino g. bendrabuty " tai eis į centrą ? smile.gif
Atsakyti
Teoriskai taip, praktiskai - gal jum pasiseks ir tais metais, kai jusu atzala eis i mokykla bus maziau norinciu lankyti sia mokykla.
Arba yra kiti budai - ieskoti, kas galetu laikinai registruoti i savo busta Lazdynuose arba eiti pas mokyklos vadovus ir bandyti jiems individualiai nupasakoti savo situacija.
Atsakyti
Ar yra šioje mokykloje prailgintos grupės pradinukams?
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 08 07, 18:05)
Ar yra šioje mokykloje prailgintos grupės pradinukams?


Yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dia10: 07 rugpjūčio 2014 - 20:16