Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

Dabar moko L.Šimonytė smile.gif jauna, reikli mokytoja. Apie ją tik patys šilčiausi žodžiai, nereali buvo. wub.gif
Atsakyti
Gal zinote kada mokykloje vyks atviru duru dienos?
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2014 02 18, 20:53)
Gal zinote kada mokykloje vyks atviru duru dienos?

Dazniausiai buna skelbiama mokyklos tinklalapyje.Arba pasiskambinkite,pasiteiraukite mokyklos administracijos.
Atsakyti
Gyvename lazdynuose, tačiau pagal gyvenąmą vietą priklausytume kitai mokyklai. Gal žinot: ar yra šansų pakliūti į šią mokyklą pirmokėliui? girdėjau, kad mokykla labai perpildyta rolleyes.gif
Atsakyti
Paskambinkit mokyklos administracijai ir sužinosit.
Atsakyti
QUOTE(Karambola @ 2014 05 08, 15:54)
Paskambinkit mokyklos administracijai ir sužinosit.

geras atsakymas, ir kaip aš pati nesusipratau g.gif Žinokit visada geriau išgirsti abi puses 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 08 gegužės 2014 - 15:13
QUOTE(coco5 @ 2014 05 08, 16:04)
geras atsakymas, ir kaip aš pati nesusipratau g.gif Žinokit visada geriau išgirsti abi puses 4u.gif

šiemet nevark, keitėsi kažkas pas juos, net atvirų durų dienos nebuvo, juk turite dar laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 05 08, 15:50)
Gyvename lazdynuose, tačiau pagal gyvenąmą vietą priklausytume kitai mokyklai. Gal žinot: ar yra šansų pakliūti į šią mokyklą pirmokėliui? girdėjau, kad mokykla labai perpildyta rolleyes.gif

Šansų neturite sad.gif nepakliūna net visi pagal gyvenamaja vieta pretenduojantys. Netgi svarsto atiduoti keleta adresu kitai mokyklai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 09 gegužės 2014 - 08:27
QUOTE(mindaiva @ 2014 05 08, 22:41)
šiemet nevark, keitėsi kažkas pas juos, net atvirų durų dienos nebuvo, juk turite dar laiko smile.gif


todėl ir noriu žinių, į kurią pusę tie pasikeitimai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dabej @ 2014 05 09, 09:24)
Šansų neturite sad.gif nepakliūna net visi pagal gyvenamaja vieta pretenduojantys. Netgi svarsto atiduoti keleta adresu kitai mokyklai.


patvirtinot mano turimą informaciją, deja verysad.gif Žinoma bandyti nieks nedraudžia, bet geriau žinoti realią situaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 05 09, 10:30)
todėl ir noriu žinių, į kurią pusę tie pasikeitimai mirksiukas.gif
Papildyta:
patvirtinot mano turimą informaciją, deja verysad.gif  Žinoma bandyti nieks nedraudžia, bet geriau žinoti realią situaciją 4u.gif

tai kad ta sausio 13-ta liko beveik tuščia, o į Ąžuolyno nori visi, bet man kas nesuprantama, kad iš grigiškių, lentvario vaikai pakliūna kažkaip, vežioja juos, o va matai gatvės numeriukas ne tas ir ate...
bet kitąmet vėlgi gali kažkas keistis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 09 gegužės 2014 - 09:59
kai kurie dokumentus neša jau sausį. O dabar jau išties sunkiai sutalpins ir 'priklausančius' pagal adresą.. Ir net klasių nebegali pridėti kaip pastaruosius dvejus metus - tiesiog nebėr kabinetų.
Atsakyti
Gal kas zinot kada pirmoku sarasai bus paskelbti?
Atsakyti