Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

o uniformos yra šitoj mokykloj g.gif ir gal rekomenduotumėte gerą mokytoją iš šių metų ketvirtokų mokytojų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bucinukas @ 2013 09 02, 09:53)
o uniformos yra šitoj mokykloj  g.gif  ir gal rekomenduotumėte gerą mokytoją iš šių metų ketvirtokų mokytojų  4u.gif


deja unformu kolkas nera, patys tevai pasirodo ju nenori doh.gif
http://www.azuolynas...progimnazijoje/
Atsakyti
43 proc. pasisakė prieš uniformas, likusi dalis, t.y. 57 proc., už.
Atsakyti
QUOTE(Karambola @ 2013 09 02, 14:59)
43 proc. pasisakė prieš uniformas, likusi dalis, t.y. 57 proc., už.


57 niekaip nera schmoll.gif 31+25, bet jie pasiskyrste dar dalimis. tai kaip suprantu, kolkas uniformos dar nebus, nes jau butu reikeje siuti, o dabar nieks nieko nesake schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki. Savu laiku laukiau, kada nebereikės rengtis uniforma. Bet dabar galvoju, kad uniforma buvo geras dalykas. Nes kai pamačiau, kaip į rugsėjo pirmą atėjo aštuntokai blink.gif Na, kūno kultūros pamokai - gal ir tinkama apranga, bet tikrai ne šventei. ( ačiū dievui, kad ne visi aštuntokai atėjo, kaip į kūno kultūros pamoką, buvo ir tinkamai, gražiai apsirengusių:-))
Atsakyti
Sveikos,

klausimas kaip visad aktualus smile.gif Domina dabartines ketvirtoku mokytojos, gal galetumet jas apibudinti, kad ir per subjektyvumo prizme?
Labai laukciau atsiliepimu, komentaru ar rekomendaciju smile.gif
Atsakyti
Mokytoja Onutė Gailiušienė. Labai rekomenduoju. Nors, girdėjau ir Laima Jankūnaitė gera pedagogė. Jei turit klausimų, rašykit PM.


P.S. čia aš apie ketvirtokų mokytojas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karambola: 18 spalio 2013 - 08:05
O aš atvirkščiai Karambolai parašyčiau lotuliukas.gif labai rekomenduoju Laimą Jankūnaitę, o apie Onutę Gailiušienę girdėjau-gera pedagogė bigsmile.gif bigsmile.gif Mano "atvirkščiai" tik dėl to, kad sūnus mokėsi pas Jankūnaitę, o Gailiušienė turėjo paralelinę klasę. Kiek teko bendrauti su tos klasės tėvais, jie buvo patenkinti.
Taigi, Jums spęsti biggrin.gif , o mokytojos abi geros 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~ella~: 18 spalio 2013 - 09:04
Manau, kad būsimiems pirmokams labai pasisekė, nes yra iš ko rinktis. Nežinau, kaip pas mokytoją Laimą, bet pas Onutę klasė pilnai užpildyta buvo jau pavasarį, žinau, kad ne visi norintys pateko. Jei išsirinksit mokytoją, patariu nedelst ir po Naujų Metų rašyt prašymą.
Atsakyti
Aciu visoms pasisakiusioms del mokytoju 4u.gif
O sakykit, sioje mokykloje vis dar yra sustiprinta vokieciu kalba?
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2013 10 29, 11:12)
O sakykit, sioje mokykloje vis dar yra sustiprinta vokieciu kalba?

schmoll.gif dabar "Ąžuolyne" sustiprinta anglų k. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki aš gal čia ne į temą, bet labai norėčiau sužinoti kas dabar vietoj Klaros moko chemiją?smile.gif mano dukra mokėsi pas tokią jauną mokytoją dabar nepasakysiu vardo ir buvo taip patenkinta, neturėjo jokių problemų išėjus į kitą mokyklą, paruošimas nerealus ir sakė pati mokytoja jauna, griežta bet labai moka sukurti klasėje gera atmosferą.Mano sūnus dabar septintokas ir kažin ar ji dar veda ar buvo tik pavaduotojanti mokytoja.Iš karto ačiū už atsakymą. smile.gif
Atsakyti