Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

Mamytes, ar galima rasyti prasyma anksciau laiko? Mokyklos int. psl. skaiciau, jog prasymus jie priima nuo sausio 1 d. tu metu, kuriais vaikas eis i mokykla.
Atsakyti
QUOTE(mamulenka @ 2012 12 18, 21:59)
Mamytes, ar galima rasyti prasyma anksciau laiko? Mokyklos int. psl. skaiciau, jog prasymus jie priima nuo sausio 1 d. tu metu, kuriais vaikas eis i mokykla.


pernai mes tik ir rasem po naujuju iskart g.gif
pabandykite jiems paskambinti paklausti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mano sunus mokesi pradinese klasese pas Ritute Buikiene. Maloni mokytoja. Vaikai ja myli. Mes atejome i antra klase is Zerucio pradines mokyklos. Zerutyje buvome pas taip vadinama gera mokytoja. Ji daug is vaiku reikalavo mokslo srityje, gabiems vaikams tai tinka, taciau su vaikais elgadovsi saltai.Maniskis nepirmunas, tai jam pas ta mokytoja buvo stresas. Todel, kai perejome pas Ritute, tai vaikas atsigavo. Apie jos parengima nelabai ka galiu pasakyti, kadangi mano vaikas prie tinginio, tai jo problemos su mokslais yra jo probblema, o ne mokytojos. Taciau psichologine aplinka buvo visai kita negu Zerutyje. Vaikas R. Buikiene atsimena su malonumu. Kam rupi vaiko ne tik mokslai, bet ir psichologinis komfortas R. Buikiene rekomenduoju. ax.gif ax.gif
Atsakyti
dabartiniu pirmoku mamyciu noreciau paklausti - kas toliau vyksta kai nunesi prasyma, gimimo liudijimo kopija. ar buna paskui kazkoks susitikimas su mokytoju ar pan.
norim birzelio pradzioje isvykti, tai galvoju ar nebus kokio privalomo susirinkimo
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2013 01 02, 15:59)
dabartiniu pirmoku mamyciu noreciau paklausti - kas toliau vyksta kai nunesi prasyma, gimimo liudijimo kopija. ar buna paskui kazkoks susitikimas su mokytoju ar pan.
norim birzelio pradzioje isvykti, tai galvoju ar nebus kokio privalomo susirinkimo


mano vaikas antrokas. Bet kai pristatėm visus dokumentus, daugiau nieko nereikėjo, tik atvykti rugsėjo pirmąją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2012 02 28, 10:28)
Gal kas gali pasidalinti atsiliepimais apie 2 užsienio kalbos - rusų, vokiečių ir prancūzų - pamokas ir mokytojas? Kurios vyksta rimčiausiai?


Sveiki, esu šios mokyklos 8tokė. Galbūt atsakymas dabar jau ir nebereikalingas, bet pasisakysiu. Aš rinkaus vokiečių, dvi pamokos per savaitę, mokytoja reikli, griežta, nervuota šiek tiek tokia, bet tikrai gerai išmoko ir vokiečių kalbą suprantu puikiai thumbup.gif


Būsimų 5tokų tėvams tai noriu pasakyt, kad mano manymu auklėtojos bus beveik visos kurios dabar turi mus (8tokus)
Iš tiesų puikios mokytojos ir auklėtojos yra:
L.Ažušilė (anglų k.)
L.Čiuladaitė (anglų k.)
J.Stapurevičiutė (technologijos)
D.Novikienė (etika)

Mano auklėtoja yra L.Ažušilė, nuostabus žmogus, labai mylinti savo darbą, labai mylinti savo auklėtinius, rūpestinga, suprantanti ir organizuota. Džiaugiuos, kad pas ją pakliuvau ir bus labai gaila išsiskirti 4u.gif

Jei būsimų 5tokų mamos norėtų kažką sužinot apie kokias nors mokytojas, drąsiai rašykit, papasakosiu 4u.gif

O šiaip mokykla puiki, atremontuota, graži smile.gif

Apie pradinukų mokytojas nieko negaliu pasakyti, nes esu atėjus iš Žėručio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 07, 18:14)
Iš tiesų puikios mokytojos ir auklėtojos yra:
L.Ažušilė (anglų k.)

Meldžiuosi, kad Ažušilė pabaigtų mokyti mano vyresnėlę, o jei dar ir jaunesniajai po kelių metų pakliūtų, būtų tikra dievo dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2013 01 08, 00:05)
Meldžiuosi, kad Ažušilė pabaigtų mokyti mano vyresnėlę, o jei dar ir jaunesniajai po kelių metų pakliūtų, būtų tikra dievo dovana  wub.gif


Jūsų vyresnėlė būsima 5tokė? 4u.gif Jei taip - linkiu, kad Ažušilė taptų jos auklėtoja, ji nuostabus žmogus wub.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal dar kas galėtų parašyti nuomonę apie Dalią Daukšienę. Aišku, būsimų pirmokų tėvų rinkamasis žeidžia mokytojas. Ne veltui žinoma, kad geram mokiniui visos mokytojos tinka.
Tik prisimenu iš vaikystės, kad pirmoji mokytoja man buvo svarbi, o aš turėjau gerą. Penktoje klasėje auklėtoja jau nebuvo tokia svarbi kaip pirmoje klasėje pirmoji.
Atvirų durų dienoje Daukšienė man pasirodė truputį prie meno, aišku per trumpas laiko tarpas pažinti. Todėl ir klausiu, ar nėra taip, kad dėl polinkio vienam dalykui nukenčia kiti.
Labai dėkinga būčiau už patirtimi paremtą nuomonę.

Apskritai man mistika, kaip galima suvaldyt 28 skirtingų vaikų, skirtingų poreikių, skirtingų nuotaikų krūvą. aš savo du vos suvaldau.
Atsakyti

gaila, kad niekas nesilanko, kas galėtų pasidalint patirtimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 07, 23:13)
Jūsų vyresnėlė būsima 5tokė?  4u.gif  Jei taip - linkiu, kad Ažušilė taptų jos auklėtoja, ji nuostabus žmogus  wub.gif

ne, šeštokė, o mažė - pirmokė
Atsakyti
atsiprašau, suklydau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 kovo 2013 - 22:04