Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(saintlina @ 2012 09 02, 21:09)
Dauksiene, kiek pamenu, buvo laikoma labai gera mokytoja. Pas Bartaskaite mokesi mano vyresnelis - mes apie ja geru prisiminimu neturim, savo mazojo i jos klase tikrai neleisciau. Apie Buikiene nieko nezinau..

Ačiū už nuomonę.
Laukiam dar atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
as taip pat laukiu atsakymu apie Dalia Daukšiene, Danute Bartaškaite ir Ritute Buikiene. mano didzioji irgi kitais metais keliaus i pirma klase
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 09 02, 21:09)
Dauksiene, kiek pamenu, buvo laikoma labai gera mokytoja. Pas Bartaskaite mokesi mano vyresnelis - mes apie ja geru prisiminimu neturim, savo mazojo i jos klase tikrai neleisciau. Apie Buikiene nieko nezinau..



Aš 1 prie 1 pakartočiau ką rašė saintlina bigsmile.gif Tik pas Bartaškaitę mokesi dukra. Mokytoja šiap sau. Neturiu jokių didelių nuoskaudų, duktė mokėsi labai gerai bet .... kaip čia ir išsireikšti, kad būčiau suprasta g.gif - kažkokia ji be ugnelės be meilės - nejokia verysad.gif O Daukšienė "kieta" taip apie ją girdėjau thumbup.gif . Apie Buikienę neteko girdėti, gal ji neseniai pradėjo dirbti g.gif
Atsakyti
O kaip sitoje mokykloje su prailginta grupe pradinukams? Ar ji yra? Niekur nerandu info sad.gif
Atsakyti
QUOTE(spot @ 2012 10 19, 13:07)
O kaip sitoje mokykloje su prailginta grupe pradinukams? Ar ji yra? Niekur nerandu info sad.gif

yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spot @ 2012 10 19, 13:07)
O kaip sitoje mokykloje su prailginta grupe pradinukams? Ar ji yra? Niekur nerandu info sad.gif


Yra ir galima pasirinkti iki kelintos valandos bus vaikas, iki 15-16-17 ar ilgiau mirksiukas.gif
o mums sutiko priimti ir pagal valandini, nes reikia tik 3 dienas po viena valanda mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Mes po Nauju metu atsikraustome i Lazdynelius ir pagal gyvenamaja vieta mums priklausytu si mokykla. Maniske 6-oje klaseje. Kaip ten su tomis klasemis ir mokytojais? Pas kuria aukletoja rekomenduotumete papulti? Dabartineje mokykloje yra visiska nesamone, labai norisi kad vaikas galu gale papultu i gera aplinka...

Labai laukiu atsakymu
Aciu!
Atsakyti
na, manau, kad šeštoje klasėje nelabai galėsit pasirinkti auklėtoją.. Mokykla turi tikrai laaabai daug mokinių, jau kurioj klasėj bus vietos, ten ir bus. Bet šiaip ten kolektyvas labai neblogas. Ir aplinka irgi smile.gif Maniškis tik pradinių klasių mokytojos prisimint nenori, o kitus mokytojus tik geru žodžiu prisimena, labai džiaugėsi, kad gerai paruošė gimnazijai (įstojo į Žirmūnų gimnaziją). Gera ta mokykla.
Atsakyti
saintlina, aciu! Ko gero, rintkis negalesim... Vakar apskaitinejau - viena is populiariausiu mokyklu tame rajone... vaau...
Atsakyti
Kaip dabartinių ketvirtokų tėvai vertina savo pradinukų mokytojas? Kalbama kad rugsėjui tik dvi pirmokų klasės bus renkamos nes mokykla nebeturi patalpų. Įdomu, kaip mokyklos vadovybė spręs ką daryti su vaikais, kurie priklauso pagal gyvenamą vietą, o pakliūti į mokyklą neturi šansų.
Atsakyti
QUOTE(-Elegance- @ 2012 12 11, 19:27)
Kaip dabartinių ketvirtokų tėvai vertina savo pradinukų mokytojas? Kalbama kad rugsėjui tik dvi pirmokų klasės bus renkamos nes mokykla nebeturi patalpų. Įdomu, kaip mokyklos vadovybė spręs ką daryti su vaikais, kurie priklauso pagal gyvenamą vietą, o pakliūti į mokyklą neturi šansų.

Na mokykla ne guminė, turbūt nenorėtumėt kokioj belangėj mokytis smile.gif
Taigi yra nemažai mokyklų, kurios nepriima visų norinčių, kažkaip išsprendžia tą problemą.
Neškit pareiškimą jau dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2012 12 11, 22:14)
Na mokykla ne guminė, turbūt nenorėtumėt kokioj belangėj mokytis  smile.gif
Taigi yra nemažai mokyklų, kurios nepriima visų norinčių, kažkaip išsprendžia tą problemą.
Neškit pareiškimą jau dabar smile.gif


Mano vaikas jau lanko pirmą klasę, bet dabar jau draugė kvaršina galvą su savo būsima pirmoke. Tiek kalba apie mokyklą, kad vos ne mano problema pasidarė. O nori tik į Ąžuolyną nes gyvena visai šalia. Pareiškimą parašius bet vistiek padėtis dar nėra aiški.
Atsakyti