Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

thumbup.gif thumbup.gif na štai pasirodo ir Ąžuolynas neprastai žiūrisi panagrinėjus vijos įdėtą sąrašiuką . Štai taip ir būna kai traukiama viena dalis ir nerodoma visuma ax.gif
Ai nesipykim 4u.gif žiūrint laimėtojų sąrašą, matau jog ir vienoje ir kitoje mokykloje yra gerai paruoštų mokinių o tai reiškia, kad yra gerai dirbančių mokytojų ir ten ir ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 09 27, 09:12)
aš manau, kad Laisvos125 viešai pateiktoj info tiesiog neįrašytas trečias vaikas, kurį, esu tikra, ji turi  smile.gif

Mano vaikiui kol kas labai patinka ir mokykla, ir mokytoja, man ji irgi visad maloni. Bet iš tiesų esu girdėjusi kitus tėvelius skundžiantis, kad mokytoja per griežta. Na, bet per susirinkimą gi patys tėveliai beveik vienbalsiai pageidavo griežtos mokytojos  g.gif



Dėja,Jūs klystate.Mūsų šeimoja,tik du suaugę ,ir jau savo gyvenimus gyvenantys vaikinai. Na,o trečias tai mano vyras,tikiuosi jo įrašyt tai nereikėjo?
Atsakyti
QUOTE(Laisva125 @ 2012 03 06, 11:09)
Dėja,Jūs klystate.Mūsų šeimoja,tik du suaugę ,ir jau savo gyvenimus gyvenantys vaikinai. Na,o trečias tai mano vyras,tikiuosi jo įrašyt tai nereikėjo?


o tai, atleiskite, kaip tada galite sitaip kalbeti apie mokytoja, pas kuria butent jusu vaikas nesimoko? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2011 12 13, 15:55)
Neturim Žėručio patirties, bet sūnus Ąžuolinkėj jau penktus metus ir jokių problemų nėra buvę, klasė labai gražiai susibendravusi nuo pat pirmų metų, mokslai sekasi puikiai, žodžiu, kiekvieną dieną ramia širdim išleidžiu į mokyklą rolleyes.gif

saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
šiandien pažiūrėjau pirmokų sąrašus ir pamačiau, kad vaikas pateko į 1c klasę pas mokytoją Džanetą Valinskienę. Gal kas galite papasakoti apie mokytoją? Nors, kaip suprantu, mokytoja nauja, nes prieš tai lyg ir neturėjo savo klasės šitoje mokykloje.
Atsakyti
ir as paziurejau, tai pirmokele pas Mokytoja – Neringa Banevičienė o penktokelis mano pas Lolita Jarackaitė
ale pas dukra klaseje 18 mokiniu ir 13 is ju berniukai lotuliukas.gif ai mergaitem konkurencija didele bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 08 22, 20:38)
ir as paziurejau, tai pirmokele pas Mokytoja – Neringa Banevičienė o penktokelis mano pas Lolita Jarackaitė
ale pas dukra klaseje 18 mokiniu ir 13 is ju berniukai  lotuliukas.gif  ai mergaitem konkurencija didele bus  lotuliukas.gif

Kažkaip, turbūt, daug berniukų šiemet - pas sūnų klasėje taip pat 14 berniukų ir tik 6 mergaitės:) Jaučiu mokytojoms bus iššūkis:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama123: 22 rugpjūčio 2012 - 22:25
QUOTE(Mama123 @ 2012 08 22, 16:00)
Laba diena,
šiandien pažiūrėjau pirmokų sąrašus ir pamačiau, kad vaikas pateko į 1c klasę pas mokytoją Džanetą Valinskienę. Gal kas galite papasakoti apie mokytoją? Nors, kaip suprantu, mokytoja nauja, nes prieš tai lyg ir neturėjo savo klasės šitoje mokykloje.


4u.gif busim klasiokai vansi thumbup.gif
Mano mergina irgi i ta pacia klase pateko. Apie mokytoja jokios info irgi nerandu. Per atviru duru dienas supazindino tik su tomis dviem, kurios siemet ketvirtokus isleido... Vadinasi, pazindinsimes gyvai bigsmile.gif
Aisku, kaip mamai, ant dusios ramiau butu, jei apie nauja mokytoja bent kokia trumpa info idetu - patirtis, kvalifikacija ir pan. Juk "senasias" mokytojas pakankamai issamiai pristate... Na, bet yra kaip yra...
Mane dziugina, kad klase nebus labai didele, kita vertus, gasdina ta didele berniuku ir mergaiciu disproporcija: kaip mokytojai pavyks per pamokas tokia "goveda" suvaldyti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 08 22, 20:38)
ir as paziurejau, tai pirmokele pas Mokytoja – Neringa Banevičienė o penktokelis mano pas Lolita Jarackaitė
ale pas dukra klaseje 18 mokiniu ir 13 is ju berniukai  lotuliukas.gif  ai mergaitem konkurencija didele bus  lotuliukas.gif

Užtat B klasėj tik 9 berniukai ir 17 mergaičių... blink.gif Kodėl taip įdomiai skirsto??
Ir vaikų skaičius klasėse toks skirtingas...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2012 08 24, 18:02)
Užtat B klasėj tik 9 berniukai ir 17 mergaičių... blink.gif  Kodėl taip įdomiai skirsto??
Ir vaikų skaičius klasėse toks skirtingas...

Manau, kad daugelis tėvelių įrašė tas dvi vyresnes mokytojas, kaip pageidaujamas savo vaikams. Juo labiau, kad ir buvo šnekama, kad bus dvi pirmokų klasės. Aš, kadangi nei vienos iš jų nepažinojau, tai nusprendžiau, kad nesvarbu pas kurią papuls. Bet, pasirodo, kad daug pirmokų šiemet į Ąžuolyną pageidavo papulti, tai ir suformavo dar dvi klases, su naujomis mokytojomis. Iš kitos pusės, gal dar ir geriau, kad bus pas jaunesnę mokytoją, su mažiau vaikų, gal tik iš tiesų didelis labai jau berniukų skaičius, bus sunku juos visus sudominti ir suvaldyti:)
Papildyta:
QUOTE(Iovi @ 2012 08 23, 22:50)
4u.gif  busim klasiokai vansi  thumbup.gif

Smagu:) Tikiuosi rugsėjo 3-ią išsisklaidys visos abejonės dėl mokytojos ir ramiai leisim vaikus į mokykląsmile.gif
Atsakyti
Sveikos.norėčiau pasiteirauti mamų kurios galbūt buvo susiūrusios su šiomis mokytojomis Dalia Daukšiene, Danute Bartaškaite ir Ritute Buikiene? kokia jūsų nuomonė?
Jos visos šiais metais turės 4,maniškis kitais emtais keliaus į 1 klasę tai matyt tos pačios ims ir pirmokus g.gif
Atsakyti
QUOTE(formel @ 2012 09 02, 13:15)
Sveikos.norėčiau pasiteirauti mamų kurios galbūt buvo susiūrusios su šiomis mokytojomis Dalia Daukšiene, Danute Bartaškaite ir Ritute Buikiene? kokia jūsų nuomonė?
Jos visos šiais metais turės 4,maniškis kitais emtais keliaus į 1 klasę tai matyt tos pačios ims ir pirmokus  g.gif


Dauksiene, kiek pamenu, buvo laikoma labai gera mokytoja. Pas Bartaskaite mokesi mano vyresnelis - mes apie ja geru prisiminimu neturim, savo mazojo i jos klase tikrai neleisciau. Apie Buikiene nieko nezinau..
Atsakyti