Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

Ne stebūklas ir " Žėručio" pradinė bigsmile.gif (tai mano nuomonė) be to ji tik pradinė, po to visvien reikės kažką vėl rinktis ax.gif
Atsakyti
Mes išbandėm Žėrutį. Kitam vaikui rinkausi Ąžuolyno pradinę klasę. Na dalinai ir dėl to, kad abu vaikai eitų į tą pačią mokyklą. Manau, pradinukams svarbu mokytoja, o mokykla.

Anglų k. paruošimas Žėrutyje tragiškas.
Ir su kūno kultūra didelė bėda...
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2011 12 13, 15:43)
Daug nuomonių yra. Pas mus klasėj yra vaikų, kurių broliai, seserys lankė Žėručio mokyklą, bet nelabai tėvai patenkinti buvo, tai jaunesniems vaikams išrinko Ąžuolyną.
O šiaip girdėjau, kad geriau paruošiami Ąžuolyno pradinukai.

Aš rinkausi, kad arčiau ir kad nereikės po 4 klasių pereiti į kitą mokyklą.

o man privalumas kad po 4kl matysiu kur geriau leisti nes Azuolynas nepatinka, nors ir po langais blush2.gif

del anglu k. girdejau ir as, bet nemanau kad tai problema, visada su vaiku padirbti galima namuose, kad sektusi geriau nei siaip plaukti pasroviui,esu is tu tevu kyurie mano kad ne tik mokykla bet ir tevai turi skatinti mokytis.

QUOTE(Karambola @ 2011 12 13, 15:47)
Vyresnių klasių mokytojos sako, kad vaikų iš "Žėručio" ypač skiriasi anglų kalbos žinos. "Ąžuolyne" geriau paruošia. Bet svarbiausiai yra mokytoja, todėl patarčiau rinktis ne mokyklą, o mokytoją.

va cia tai 100proc. mes i zeruti siemet ejom irgi 95proc del mokytojos 4u.gif
Atsakyti
Kadangi pas mus visai naujas rajonas ir nauja gatve tai net svietimo psl nebuvo niekur musu gatve priskirta, bet siandien sulaukiau skambucio is svietimo skyriau ir mane patikino, kad priklauso mums pagal gyvenamaja vieta Azuolyno progimnazija thumbup.gif nerealiai nuotaika pakele thumbup.gif
Atsakyti
Na štai ir puiku dia10 thumbup.gif dabar tik lieka išsiaiškinti kokios mokytojos kitą met turės pirmokus, gal galėsim ką nors naudingo patarti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~ella~ @ 2011 12 19, 12:50)
Na štai ir puiku dia10  thumbup.gif  dabar tik lieka išsiaiškinti kokios mokytojos kitą met turės pirmokus, gal galėsim ką nors naudingo patarti  ax.gif


drinks_cheers.gif
man ir penktoku mokytojos aktualu, nes vesiu abu vaikus, viena i pirma klase kita i penkta biggrin.gif
Atsakyti
Siandien vaziuoju i atviru duru diena Azuolyno progimnazijon, gal yra kokiu atsiliepimu apie busimas penktoku ir pirmoku mokytojas, kurios geros kurios nelabai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip patiko mokykla? 4u.gif
Vakar susipazinome su busimuju pirmku mokytojomis Jolanta ir Rita. Man labai patiko Rita, toks siltas malonus zmogus. Organizuoja vaikams vasaros stovykla kartu su teveliais jau daug metu. Ji labau kurybinga, veda po pamoku kazkoki bureli. Siaip dar pasakojo, kad mokykloj nesenai buvo Auditas, rode rezultatus. Komisija isvadose parase, kad ypac geri vaiku akademiniai ir neakademiniai pasiekimai.. Daug snekejo, visko neatsimenu, bet ispudis liko geras. Labai mielas zmogus ir direktoriaus pavaduotoja.
Pati mokykla man nelabai patiko, gal cia tik pirmas ispudis.. Tokia didele ir nejauki pasirode.. Bet po pokalbio su pavaduotoja ir mokytojomis pasidare ramiau... Jei pakliutumem pas Rita, ramiai atiduociau vaika i Azuolyna..




QUOTE(dia10 @ 2012 02 08, 12:04)
Siandien vaziuoju i atviru duru diena Azuolyno progimnazijon, gal yra kokiu atsiliepimu apie busimas penktoku ir pirmoku mokytojas, kurios geros kurios nelabai  bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lietuvaaa @ 2012 02 08, 22:23)
Sveiki, kaip patiko mokykla?  4u.gif 
Vakar susipazinome su busimuju pirmku mokytojomis Jolanta ir Rita.  Man labai patiko Rita, toks siltas malonus zmogus. Organizuoja vaikams vasaros stovykla kartu su teveliais jau daug metu. Ji labau kurybinga, veda po pamoku kazkoki bureli. Siaip dar pasakojo, kad mokykloj nesenai buvo Auditas, rode rezultatus. Komisija isvadose parase, kad ypac geri vaiku akademiniai ir neakademiniai pasiekimai.. Daug snekejo, visko neatsimenu, bet ispudis liko geras. Labai mielas zmogus ir direktoriaus pavaduotoja.
Pati mokykla man nelabai patiko, gal cia tik pirmas ispudis.. Tokia didele ir nejauki pasirode.. Bet po pokalbio su pavaduotoja ir mokytojomis pasidare ramiau... Jei pakliutumem pas Rita, ramiai atiduociau vaika i Azuolyna..


man su vyru labai patiko thumbup.gif
net nzn kad vakar buvo pirmoku ekskursija g.gif
gavau i psata tik del siandien dienos, na bet dzin svarbu priimtu, nors kai paklausiau siandien pas direktoriu tai sake turim pakliuti thumbup.gif
rodikliai mokiniu mokymosi lygio labai auksti, zemiau 7 balo net nera, jei gerai pamenu gal net ir zemiau 8 nera blush2.gif ir patiko, kad daug bureliu ir gera disciplina, kameros mokykloje yra ir t.t.
zodziu noriu kad vaikai ten mokintusi rolleyes.gif
Atsakyti
Lietuvaaa aš buvau gavusi iš Jūsų žinutę į a/ž dabar kankinuosi ar nusiunčiau atsakymą doh.gif Tuo pat metu atsakinėjau į kelias - dabar gi nebeatsirenku ar atsakiau doh.gif doh.gif
Dėl mokyklos dydžio ar nejaukumo, mano galva neverta pergyventi g.gif vaikams tai tikrai nekliūna, labiau turbūt tėvams biggrin.gif Mokykla buvo statyta tiems laikams kaip pilnavertė vidurinė 1-12 kl., todėl nemaža + jos projektas gan savotiškas.

dia10 apie penktokų mokytojus sunku kažką patarti g.gif Ten jau bus dalykininkai ir klasės auklėtojas (a). Čia loterija biggrin.gif svarbiau būtų, kokia pati klasė, jos lygis g.gif Įvairūs mokytojai bet čia jau labai subjektyvu. Vienam vienas labiau patinka, kitam kitas. Silpniausia kas mano manymu buvo šioje mokykloje tai chemija bet dabar peržiūrėjau mokytojų sąrašą ir savo akim netikiu - nebematau Klaračkos swoon.gif , nežinau gal vaidenasi - na nematau clap.gif, negi pagaliau išėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(~ella~ @ 2012 02 09, 13:06)
Silpniausia kas mano manymu buvo šioje mokykloje tai chemija bet dabar peržiūrėjau mokytojų sąrašą ir savo akim netikiu - nebematau Klaračkos  swoon.gif , nežinau gal vaidenasi - na nematau  clap.gif, negi pagaliau išėjo  bigsmile.gif


Tikrai taip thumbup.gif . Klaros nebėra mokykloj. Apie naująją chemikę girdėjau tik labai gerus atsiliepimus, kad jos pamokos labai įdomios ir vaikams labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(~ella~ @ 2012 02 09, 14:06)
Lietuvaaa aš buvau gavusi iš Jūsų žinutę į a/ž  dabar kankinuosi ar nusiunčiau atsakymą  doh.gif  Tuo pat metu atsakinėjau į kelias - dabar gi nebeatsirenku ar atsakiau  doh.gif  doh.gif
Dėl mokyklos dydžio ar nejaukumo, mano galva neverta pergyventi  g.gif  vaikams tai tikrai nekliūna, labiau turbūt tėvams  biggrin.gif  Mokykla buvo statyta tiems laikams kaip pilnavertė vidurinė 1-12 kl., todėl nemaža + jos projektas gan savotiškas.

dia10 apie penktokų mokytojus sunku kažką patarti  g.gif  Ten  jau bus dalykininkai ir klasės auklėtojas (a). Čia  loterija  biggrin.gif svarbiau būtų, kokia pati klasė, jos lygis  g.gif  Įvairūs mokytojai bet čia jau labai subjektyvu. Vienam vienas labiau patinka, kitam kitas. Silpniausia kas mano manymu buvo šioje mokykloje tai chemija bet dabar peržiūrėjau mokytojų sąrašą ir savo akim netikiu - nebematau Klaračkos  swoon.gif , nežinau gal vaidenasi - na nematau  clap.gif, negi pagaliau išėjo  bigsmile.gif


Papildyta:
Aciu labai uz atsakyma 4u.gif 4u.gif

QUOTE(~ella~ @ 2012 02 09, 14:06)
Lietuvaaa aš buvau gavusi iš Jūsų žinutę į a/ž  dabar kankinuosi ar nusiunčiau atsakymą  doh.gif  Tuo pat metu atsakinėjau į kelias - dabar gi nebeatsirenku ar atsakiau  doh.gif  doh.gif
Dėl mokyklos dydžio ar nejaukumo, mano galva neverta pergyventi  g.gif  vaikams tai tikrai nekliūna, labiau turbūt tėvams  biggrin.gif  Mokykla buvo statyta tiems laikams kaip pilnavertė vidurinė 1-12 kl., todėl nemaža + jos projektas gan savotiškas.

dia10 apie penktokų mokytojus sunku kažką patarti  g.gif  Ten  jau bus dalykininkai ir klasės auklėtojas (a). Čia  loterija  biggrin.gif svarbiau būtų, kokia pati klasė, jos lygis  g.gif  Įvairūs mokytojai bet čia jau labai subjektyvu. Vienam vienas labiau patinka, kitam kitas. Silpniausia kas mano manymu buvo šioje mokykloje tai chemija bet dabar peržiūrėjau mokytojų sąrašą ir savo akim netikiu - nebematau Klaračkos  swoon.gif , nežinau gal vaidenasi - na nematau  clap.gif, negi pagaliau išėjo  bigsmile.gif


Papildyta:

Sveiki, smagu kad patiko 4u.gif Ne, ne buvo pirmoku susitikimo. Tai tiesiog musu darzelio tradicija. Musu miela direktore su aukletojomis kasmet organizuoja busimu pirmoku susitikima su Azuolyno mokytojomis. 4u.gif

QUOTE(dia10 @ 2012 02 08, 23:30)
man su vyru labai patiko  thumbup.gif
net nzn kad vakar buvo pirmoku ekskursija  g.gif
gavau i psata tik del siandien dienos, na bet dzin svarbu priimtu, nors kai paklausiau siandien pas direktoriu tai sake turim pakliuti  thumbup.gif
rodikliai mokiniu mokymosi lygio labai auksti, zemiau 7 balo net nera, jei gerai pamenu gal net ir zemiau 8 nera  blush2.gif  ir patiko, kad daug bureliu ir gera disciplina, kameros mokykloje yra ir t.t.
zodziu noriu kad vaikai ten mokintusi  rolleyes.gif

Atsakyti