Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

Gal kas gali papasakoti apie anglistę Sirotčenkienę?
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Pasiskaicius sia tema randu tiek apie viena pradiniu klasiu mokytoja, t.y. Zivile Bozkiene, tiek apie kita pradiniu klasiu mokytoja Astra Gasiuliene geru atsiliepimu. Nezinau kuria rinktis smile.gif Visos geros smile.gif Bet visada buna viena geriausia smile.gif
Tad klausimas butu toks, kurios mokytojos ar -Ziviles ar Astros- paruosta klase yra stipriausia, labai gerai paruosta.
Buciau dekinga uz Jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dangee: 10 rugsėjo 2010 - 14:09
QUOTE(ramuneu @ 2010 09 06, 13:16)
Gal kas gali papasakoti apie anglistę Sirotčenkienę?

Labai gera mokytoja viska labai gerai paaiskina mano dukra pas ja ejo bet jai teko iseit labai gera mokytoja!!!jeigu nesupranti tai dar ir dar paaiskina labai gera!!super! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dangee @ 2010 09 10, 16:05)
Sveikos, mamytes,

Pasiskaicius sia tema randu tiek apie viena pradiniu klasiu mokytoja, t.y. Zivile Bozkiene, tiek apie kita pradiniu klasiu mokytoja Astra Gasiuliene geru atsiliepimu. Nezinau kuria rinktis  smile.gif Visos geros smile.gif Bet visada buna viena geriausia smile.gif
Tad klausimas butu toks, kurios mokytojos ar -Ziviles ar Astros- paruosta klase yra stipriausia, labai gerai paruosta.
Buciau dekinga uz Jusu nuomone  4u.gif

Astra labai gera mokytoja laibai miela ir gera bet ir labai gerai ismoko tik geri pazymiai pas ja !!!! ji labai gerai viska isaiskina!!!Astra super
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Irute @ 2009 10 05, 12:38)
Gal galit patarti, kokia pradiniu klasiu mokytoja Azuolyne geriausia?

Astra!!! wub.gif
Atsakyti
Dėl Irenos Zinkevičienės sutinku - gera, dėl Lolitos Jarackaitės taip pat sutinku - bloga. Tegul jūsų dukra pabando nunešti šokolado mokytojai - mano klasiokė taip ir padarė, jai dabar vien dešimtukai iš istorijos, pvz. per kontrolinį mokytoja pamato, kad ji nusirašinėja, tai tik ją įspėja (įspėjimų skaičius šokolado nešėjai neribotas), o jei kas kitas nusirašinėja - paima lapelį ir minus du balai. Kai šeštokas buvau, parašiau 12 psl. referatą ir už tai jokio pažymio, kaip ir visiems kitiems, nors pati liepė parašyti, o kurie neparašė, savaime suprantama kuolai. Gaila, kad istorikė moko ir Minty.
Atsakymas Nerealiai M.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gyvas Žmogus: 04 gruodžio 2010 - 22:43
Sveikos mamytes,gal kas atsakytu ar yra pirmokams prailginta grupe ir koks mokestis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmapotas @ 2011 03 15, 15:38)
Sveikos mamytes,gal kas atsakytu ar yra pirmokams prailginta grupe ir koks mokestis smile.gif


yra. O dėl mokesčio pasiskambinkit į mokyklą ir pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmapotas @ 2011 03 15, 16:38)
Sveikos mamytes,gal kas atsakytu ar yra pirmokams prailginta grupe ir koks mokestis smile.gif


Mokestis yra, kaip ir visose mokyklose. Per atviru duru diena (vyko si antradieni) pavaduotoja minejo, kad mokestis gali buti 1.5-2Lt uz valanda. Dazniausiai prailginta grupe veikia iki 17 val.
Atsakyti
Laba diena.Ar kas mokesi pas mokytoja Raminta Lipiene?
Atsakyti
Ką galite pasakyti apie lietuvių kalbos mokytoją Žanetą Burdulytę?
Atsakyti
QUOTE(Fliansiukas @ 2011 08 26, 12:59)
Laba diena.Ar kas mokesi pas mokytoja Raminta Lipiene?


tai kad cia nauja mokytoja. Pagooglinus matau, kad ji dirbo Karaliaus Mindaugo mokykloje, bet jokiu atsiliepimu apie ja nerandu.. O labai idomu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 rugpjūčio 2011 - 22:03
QUOTE(saintlina @ 2011 08 29, 22:59)
tai kad cia nauja mokytoja. Pagooglinus matau, kad ji dirbo Karaliaus Mindaugo mokykloje, bet jokiu atsiliepimu apie ja nerandu.. O labai idomu  g.gif


Sveikos mamytes,
del Ramintos Lipenės...Esu šališka, nes esu gera jos draugė. Bet vis tik norėčiau visas mamas nuraminti- jums labai pasiseke, jei jūsų vaikus mokys ši mokytoja smile.gif)) Pati turiu pradinuką ir galiu pasakyti, kad ramia širdimi atiduočiau į jos rankas (bet mes Balsiuose). Tai jaunatviška, šilta ir tuo pačiu griežta mokytoja. Turinti nerealų humoro jausmą. Jos auklėtinių vaikų žodžiai- "Mokytoja, Jūs mums kaip draugė"...
Mamytės ir Tėveliai, miegokit ramiai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veduta @ 2011 08 30, 13:16)
Sveikos mamytes,
del Ramintos Lipenės...Esu šališka, nes esu gera jos draugė. Bet vis tik norėčiau visas mamas nuraminti- jums labai pasiseke, jei jūsų vaikus mokys ši mokytoja smile.gif)) Pati turiu pradinuką ir galiu pasakyti, kad ramia širdimi atiduočiau į jos rankas (bet mes Balsiuose). Tai jaunatviška, šilta ir tuo pačiu griežta mokytoja. Turinti nerealų humoro jausmą. Jos auklėtinių vaikų žodžiai- "Mokytoja, Jūs mums kaip draugė"...
Mamytės ir Tėveliai, miegokit ramiai... smile.gif

ta pati esu girdejus is mokyklos pavaduotojos.... smile.gif
Atsakyti