Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(raami @ 2010 01 12, 20:45)
Būčiau labai dėkinga jei kas parašytų atsiliepimus apie Ąžuolyno pradinių klasių mokytojas Laimą Jankūnaitę ir Zitą Muravjovą 4u.gif .


Vėlokai pamačiau žinutę, na bet gal dar aktualu ax.gif
Mano sūnus ketvirtokas- mokytoja Laima Jankūnaitė. Anei vieno blogo žodelio negaliu apie ją pasakyti g.gif na nebent tik tai, kad jau užduoda vaikučiams tai oi oi karsta.gif man net gaila būna savo vyruko kartais. Kontrolinių per akis, eilėraščiai atmintinai kiekvieną savaitę, internete būna rausiasi visa šeima, rinkdama reikiamą info biggrin.gif Jo paties nuomone, jų mokytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir kaip kartais bebūtų sunku keisti mokytojos jis nenorėtų. Gaila bet jau į pabaigą ketvirta klasė ir mums teks atsisveikinti. Drąsiai galiu rekomenduoti, manau nenusivilsite. Reikli, griežtoka, teisinga, neabejinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sūnus į mokyklą eina noriai o tai manau irgi vienas iš rodiklių jog atmosfera klasėje sveika (maniškis nėra didelis aktyvistas ir drąsuolis)
Jei kas dar domina klauskite 4u.gif Mes su "Ąžuolyno" mokykla jau senai draugaujam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~ella~: 23 vasario 2010 - 11:54
QUOTE(~ella~ @ 2010 02 23, 11:53)
Vėlokai pamačiau žinutę, na bet gal dar aktualu  ax.gif
Mano sūnus ketvirtokas- mokytoja Laima Jankūnaitė. Anei vieno blogo žodelio negaliu apie ją pasakyti  g.gif 

Labai ačiū už informaciją 4u.gif. Dar nežinau pas kurią mokytoją pakliusim, norėjau pas Gailiušienę, bet vietų pas ją nebebuvo, bet vistiek parašiau prašymą nurodydama jas abi. Tai dabar labai nesijaudinsiu, jei būsim pas Jankūnaitę smile.gif
Atsakyti
raami džiaugiuos, kad mano info. kiek pagelbėjo 4u.gif Dėl Jankūnaitės tai dar kartą pasikartosiu - ramia sąžine galiu rekomenduoti. Beja kai mes rinkomės, šitą mokytoją mums pats direktorius ir pasiūlė mirksiukas.gif o vietų tada dar buvo pas visas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~ella~ @ 2010 02 25, 10:08)
raami džiaugiuos, kad mano info. kiek pagelbėjo 4u.gif  Dėl Jankūnaitės tai dar kartą pasikartosiu - ramia sąžine galiu rekomenduoti. Beja  kai mes rinkomės,  šitą mokytoją mums pats direktorius ir pasiūlė  mirksiukas.gif o vietų tada dar buvo pas visas  ax.gif

4u.gif
Aš kalbėjau su direktorium, tai jis sakė, kad vienais metais Gailiušienė, kitais metais Jankūnaitė populiaresnė būna. Šiais metais Gailiušienė "ant bangos". Sakė, kad Jankūnaitė irgi labai gera mokytoja, bet direktorius kaip ir suinteresuotas asmuo, nepeiks savo mokytojų, tai norėjosi nuomonės iš šalies.
Dar raštinėj sakė, kad berniukams Jankūnaitė labai tinka mirksiukas.gif

O šiaip ar patenkinti mokykla? Ar lankėt prailginta grupe?
Atsakyti
raami nu tu matai g.gif net ir mokytojams mados būna biggrin.gif

Dėl mokyklos g.gif net nežinau ką ir sakyti reikalas tame, kad man sunku būti 100 procentų objektyviai doh.gif aš pati ir mano vyras ir vyresnioji dukra baigėme šitą mokyklą. Sentimentai ir patriotizmas daro savo blush2.gif Dukra baigė tada kai mokykla dar buvo vidurinė, dabar gi tik pagrindinė, bet manau didelių pokyčių nėra g.gif mokytojai tie patys. Šiaip pakankamai normali mokykla, kad ir dėl tų dabar taip visus gąsdinančių patyčių....na kažkaip negirdėjau. Labai dažnai bandau aplinkiniais keliais ištardyti sūnų ir iki šiol jokio pavojaus skambučio nebuvo. Mokslo lygis tikrai nėra blogas juo lab, kad daug kas vistik nuo vaiko ir tėvų priklauso.
Na o prailgintos mano vakai nelankė, bet ji yra ir kiek žinau visai neblogai ten.
Atsakyti
Yra mokykloj prailginta ir viskas ten gerai. Vaikai pasidaro pamokas, mokytoja prižiūri, patikrina. Dar veikia įvairūs būreliai. Kai mano vaikas lankė prailgintą, tai buvo dvi grupės - viena buvo iki 3 val, o kita iki 5 val. Pirmokų iš prailgintos vienų namo neišleisdavo, turėjo tėvai pasiimti. O vėliau užtekdavo tėvų prašymo, kad paleistų vaiką namo pasibaigus prailgintos laikui. O jei dar vaikas lanko mokykloj būrelius po pamokų, tai to laiko neįskaičiuoja į prailgintos laiką ir mokestis būna nedidelis. Tai apie prailgintą grupę galiu tik gerus žodžius pasakyti.
Atsakyti
Sveikutes mamytes ,
mano dukra jau 6 ir nuo 1 klases lanke sita mokykla. smile.gif Pradinese klasese ji buvo pas saunia mokytoja Astra Gasiuliene.O dabar pas irgi nebloga Irena Zinkeviciene - fizikos mokytoja.Ji kaip ir daugelis mokytoju begioja i Minties gimnazija , nes jos ir ten dirba... smile.gif Mokykla super...Tik kai kurios mokytojos nelabai...PVZ.: istorijos mokytoja Lolita Jarackaite rekia ant vaiku kaip nezinau kas pati buvau nuejus per susirinkima pas ja nes mano dukra pasiskunde jog ji jai irase 3 ir parase komentara kad pamokoje nedirbo...Patikrino jos sasiuvini ir uz 7 gramatines klaidas kad ji nepadejo kablelio ar panasiai 3 irase...
Nepaisant mokytoju mokykla tai super!!! blush2.gif blush2.gif
[SIZE=14][FONT=Arial][FONT=Courier][B]SUPER MOKYKLA!!!!!!!!!
Atsakyti
Atsitiktinai užklydau į šitą temą, kadangi pati esu baigusi šią mokyklą (tiesa, dar praėjusiam tūkstantmetyje smile.gif), tai biškį užplūdo prisiminimai, bet jie pakankamai seni, tai jums nebus labai naudingi ax.gif

Žiūriu, kad dar likę keli mokytojai, kurie man dėstė. Fizikė I.Zinkevičienė - buvo labai gera mokytoja, dalykiška ir logiška. Tavoras mums dėstė geografiją, irgi visai nieko, nors griežtas buvo, daug reikalaudavo. Bet vos nenugriuvau nuo kėdės, kai pamačiau kad chemiją vis dar tebedėsto Klara Bernotienė (ją visi ir vadindavom tiesiog Klara, arba Klaračka) - mokyti vaikų visiškai nemoka (gal ir pati tos chemijos visiškai neišmano), ir kaip žmogus prietranka kokių reta. Nors turėjom ir daugiau panašių "perliukų", prisimenu, prieš pat nepriklausomybę matyt mokykloje pritrūko mokytojų, tai mano klasė turėjo "garbės" pasimokyti pas žymią a.a. "visuomenės veikėją" Auksę Aukštikalnienę (mums dėstė istoriją, bet girdėjau, kad kitiems lygtais dar ir anglų k.) ir "kunigaikštį" S.Urniežių (dėstė lietuvių k. ir etiką). Iki šiol man suspaudžia širdį, kai pamatau buvusį mokytoją šlitinėjantį Pilies g. su alaus bokalu ir kažką nerišliai rėkaliojantį... verysad.gif

Aš su savo vidutiniais gabumais nesunkiai slydau iš klasės į klasę, ir abitūrą baigiau labai gerai, nežinau, ar dėl to, kad mokytojų reikalavimai buvo nedideli, ar klasės lygis gana žemas, gal net ir tas, ir tas. Užtat kai įsitojau į univerą, tada tai sužinojau, ką reiškia iš tikrųjų mokytis... Šoką tada apturėjau tikrai nemažą...
O matematinius dalykus ir tais laikais kur kas geriau paruošdavo Minties m-la (40-ta vidurinė) - turėjau kursiokų iš ten. Ažuolyne gal kalbos buvo aukštesniam lygyje.
Atsakyti
QUOTE(Inska @ 2010 05 19, 12:24)
Atsitiktinai užklydau į šitą temą, kadangi pati esu baigusi šią mokyklą (tiesa, dar praėjusiam tūkstantmetyje smile.gif), tai biškį užplūdo prisiminimai, bet jie pakankamai seni, tai jums nebus labai naudingi  ax.gif

Žiūriu, kad dar likę keli mokytojai, kurie man dėstė. Fizikė I.Zinkevičienė - buvo labai gera mokytoja, dalykiška ir logiška. Tavoras mums dėstė geografiją, irgi visai nieko, nors griežtas buvo, daug reikalaudavo. Bet vos nenugriuvau nuo kėdės, kai pamačiau kad chemiją vis dar tebedėsto Klara  Bernotienė (ją visi ir vadindavom tiesiog Klara, arba Klaračka) - mokyti vaikų visiškai nemoka (gal ir pati tos chemijos visiškai neišmano), ir kaip žmogus prietranka kokių reta. Nors turėjom ir daugiau panašių "perliukų", prisimenu, prieš pat nepriklausomybę matyt mokykloje pritrūko mokytojų, tai mano klasė turėjo "garbės" pasimokyti pas žymią a.a. "visuomenės veikėją" Auksę Aukštikalnienę (mums dėstė istoriją, bet girdėjau, kad kitiems lygtais dar ir anglų k.) ir "kunigaikštį" S.Urniežių (dėstė lietuvių k. ir etiką). Iki šiol man suspaudžia širdį, kai pamatau buvusį mokytoją šlitinėjantį Pilies g. su alaus bokalu ir kažką nerišliai rėkaliojantį...  verysad.gif

Aš su savo vidutiniais gabumais nesunkiai slydau iš klasės į klasę, ir abitūrą baigiau labai gerai, nežinau, ar dėl to, kad mokytojų reikalavimai buvo nedideli, ar klasės lygis gana žemas, gal net ir tas, ir tas. Užtat kai įsitojau į univerą, tada tai sužinojau, ką reiškia iš tikrųjų mokytis... Šoką tada apturėjau tikrai nemažą...
O matematinius dalykus ir tais laikais kur kas geriau paruošdavo Minties m-la (40-ta vidurinė) -  turėjau kursiokų iš ten. Ažuolyne gal kalbos buvo aukštesniam lygyje.


Užtat yra ką prisiminti 4u.gif biggrin.gif Manau, kad situacija tikrai pasikeitė.
Po pirmų metų šioje mokykloje tikrai nieko bloga pasakyti negaliu. Mokymosi lygis tenkina (ir pažymiai, ir reikalavimai - kiek reikia dirbti, kad gerus pažymius gautum, ir mokyklos mokinių pasiekimai kengūrose ir olimpiadose lyginant su kitų mokyklų). Direktorius ir pavaduotojai bendradarbiaujantys ir įsiklausantys, iš mokytojų norisi ypač išskirti gamtos D.Kutorgienę (gamtos m.), L.Ažušilę (anglų k.), D.Kazanskienę (matematikos), ir šiaip visais kol kas nesiskundžiam smile.gif. Vienas minusas buvo teritorija ir apybaisis pastatas, bet žada, kad per vasarą mokyklą remontuos, keis langus ir lyg tai apšiltins thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, kažkaip nemačiau jokių atsiliepimų apie pradinių klasių mokytoją Zitą Muravjovą...gal šių metų ketvirtokų mamos gali apie ją ką nors parašyti:)
Atsakyti
Sveikos mamytės.
Domina atsiliepimai apie Muravjovą.
Kiek žinau ji šiais metais išleido ketvirtokus. 4u.gif
Atsakyti
Zita Muravjova g.gif g.gif va apie ją kažkaip nieko negirdėjau g.gif nei gero nei blogo bigsmile.gif

Inska, negriūk nuo kėdės, lotuliukas.gif dėl Klaros-neverta. Aš mokyklą baigiau, baisu net rašyti 1982 (buvom pirma laida ax.gif) Tai va ji jau tada buvo ir mano dukra pas ją mokėsi ir sūnus garantuotai paklius į tą pačią balą. doh.gif . Oi kaip mes pas ją patys sau trimestrus išsivedinėjom assa.gif kažkas netgi metinį sugebėjo thumbup.gif
Prisiminti aišku linksma, bet laikai kitokie buvo, dabar gi toks mokytojas tikra nelaimė. Net nežinau ji man kaip koks "Kaščiejus nemirtingasis" nepajudinama neišstumiama.
Atsakyti