Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(Valdia @ 2009 03 26, 21:24)
Papildyta:
Ups
Uzrasyti galit ir nors dabar. Galit net keliose mokyklose uzrasyti. Kai turesite daugiau informacijos, galesit apsispresti ir savo prasyme irasyti pageidaujama mokytoja. Sekite Azuolyno informacija ju interneto puslapyje. Gal dar bus, kaip ir pernai, tokia diena, kai pirmokus supazindina su mokykla. Nueikit


Ačiū už patarimą 4u.gif Manau tikrai reikia užrašyt. Geri atsiliepimai ir visai netoli prie namų.
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2009 03 27, 17:54)
Ačiū už patarimą  4u.gif  Manau tikrai reikia užrašyt. Geri atsiliepimai ir visai netoli prie namų.


Nu kad jums dar kiek ankstoka.
Atsakyti
05,12 10 val vus atviru duru diena busimiems pirmokams. Galit nueiti pasiziureti.
http://www.azuolynas.lt/
Atsakyti
Yra labai didele nesamone padaryta, kad sios dvi mokyklos sujungtos :/ as abituriente, pas mus yra vien tik 215 abiturientu o ka kalbeti apie zemesniu klasiu moksleivius. Is azuolyno mokyklos ateje moksleiviai turi labai maza ziniu bagaza. Del to kencia ir minties reitingai.
Atsakyti
Prisipažinsiu, perskaičiau visą temą, kadangi šios mokyklos istoriją seku gerokai ilgiau nei rašoma tema. Puiki istorija, kaip švietimo reformos sugeba draskyti mokyklą ir kaip paskui ji stojasi ant kojų.
Prieš vienuolika metų ketinau dukrą čia leisti jau nuo pirmos klasės, tačiau kai atėjo laikas, Ąžuolynas dar buvo vidurinė, ir aš vis dėlto pasirinkau šalia esančią Žėručio mokyklą, niekada to nesigailėjau ir iki šiol esu tikra, kad Žėrutyje vaikai gauna puikius pagrindus. O šiemet, kai atėjo laikas eiti į penktą klasę, pasirinkau Ąžuolyną, nors turiu galimybes rinktis privačią. Privalumai (asmeniškai man): pereina ištisos stiprios klasės iš Žėručio (pažįstu tuos vaikus ir žinau jų galimybes, motyvaciją, požiūrį į draugus ir kolektyvą, be to, iš darželio laikų pažįstu ir Ąžuolyne besimokančius vaikus), mūsų stipri motyvuota klasė taip pat pereina beveik visa; mokykla pagrindinė, nebėra dičkių; sustiprinta anglų kalba. Pagaliau, geras mikroklimatas (asmeniškai man svarbu, kaip vaikai jaučiasi mokykloje būtent dabar, ar jiems mokykloje gera); daug užklasinės veiklos visaverčiam vystymuisi.
Ir apskritai Minties mokyklos fanai jau galėtų nustoti pjauti šaką, ant kurios sėdi, ir nebepilti purvo ant Ąžuolyno . Nebėra jūsų ir mūsų vaikų, penktokai nebesimoko Mintyje, devintokai Ąžuolyne smile.gif , nebereikia dėl mokinio krepšelių kautis smile.gif . Ir, beje, mokyklos nėra sujungtos, vaikai iš Ąžuolyno po aštuonių klasių gali stoti konkurso į bet kurią gimnaziją.
Atsakyti
Na, aš šiais metais baigiu Ąžuolyno pagrindinę mokyklą. Mokykla kaip mokykla, bet žinių tikrai mažoka. Yra pora stiprių dalykų, bet ir tai priklauso nuo to, pas kokį mokytoją mokaisi. Yra tokių, kur per pamokas visiškai nieko neveiki visus metus doh.gif
Bet šiaip nėra jau taip blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasiskaitai ir stebiesi, kokioje gi mojkykloje duoda ziniu?
Is Zerucio ateje - i Azuolyna (reikia pasitempti ziniu truksta).
Is Azuolyno i Minties gimnazija - vel gi truksta ziniu...
Tai ar yra Lazdynuose mokykla - kur gali buti ramus del ziniu???
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 06 20, 09:22)
Pasiskaitai ir stebiesi, kokioje gi mojkykloje duoda ziniu?
Is Zerucio ateje - i Azuolyna (reikia pasitempti ziniu truksta).
Is Azuolyno i Minties gimnazija - vel gi truksta ziniu...
Tai ar yra Lazdynuose mokykla - kur gali buti ramus del ziniu???


Manau, kad tiesiog mokytis visur reikia g.gif ...
Atsakyti
Butent:) Mokytis reikia, o ne durniu volioti:)))
Atsakyti
Straipsnis iš Dialogo, kur tarp kitų taip pat minima Ąžuolyno mokykla:

http://www.dialogas....mp;news_id=2967

thumbup.gif
Atsakyti
na, o as galiu pasakyti tik tiek, kad Minties ginazija esu VISISKAI patenkinta!! 4u.gif praeitoje mokykloje man labai nepatiko, nors ji, atseit, laikoma gera...
Mintyje musu klasei pakliuvo geri, ismanantys savo destoma dalyka, mokytojai, sugebantys ir graziai bendrauti su mokiniais, ir juos gerai ismokyti thumbup.gif
be to, cia man labai patinka klase 4u.gif , visi paprasti, neispuike, ne taip kaip praeitoje mokykloje!! Taigi visiskai nesigailiu, kad isejau is S. Daukanto vidurines ir perejau i Minti!!!
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 06 20, 09:22)
Pasiskaitai ir stebiesi, kokioje gi mojkykloje duoda ziniu?
Is Zerucio ateje - i Azuolyna (reikia pasitempti ziniu truksta).
Is Azuolyno i Minties gimnazija - vel gi truksta ziniu...
Tai ar yra Lazdynuose mokykla - kur gali buti ramus del ziniu???

juk lazdynuoe yra pasirnkimas is pradziu azuolyno poto minties kaip anksciau rasoma arba vidurine sausio 13, bet esu isitikines kad geriau minties smile.gif pats ja baigiau
Atsakyti