Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

Galiu papasakot jums apie Ąžuolyno vidurinę, pati baigus smile.gif Ir tikrai labai gaila buvo skirtis su tokia nuostabia mokykla. Gausybe bureliu, renginiu, na, mokytoju, tai aisku, visokiu buna biggrin.gif dabar placiau apie juos:
Daug kas sneka apie chemike Klara. Dieve dieve... Zinokit, ji ten tebemoko, bet man regis, po keleriu meteliu jau iseis, tai jei vaikuciai jusu mazi, spes ir kita mokytoja priimt biggrin.gif
Mokyklos direktorius Tavoras taip pat malonus zmogus. Vyresniesiems desto geografija, jo pamokos tikrai buna idomios ir malonios klausyti. Tavoras ne tas zmogus, kuris moko tik is vadovelio. Per pamoka pateikiami idomus faktai, linksmos istorijos apie besimokoma tema. Vadoveliai, aisku, taip pat neuzmirstami smile.gif Mokiniai turi asmeniskai atsiskaityti zemelapi: tai yra: pries pora savaiciu mokytojas pasako, kad atsakinesit ta ir ta, ir pan. Praslystanciu nebuna. Nebuvai, atsiskaitysi kita pamoka. Jokiu isimciu. Mokytojas tikrai malonus.
Kas del matematikos. Galiu pasakyti, kad tikrai nuostabi mokytoja yra Vyšniauskienė. Na, penktokėliai jos prisibijo, bet šiai mokytojai tikrai svarbu, kad mokiniai suprastų temą ir nepyksta, jei nesupratęs prieini prie jos po pamokos, mielai viską paaiškina. Kiekvienos pamokos pradžioje tikrinami namų darbai, už kuriuos mokiniai gauna pliusus ir minusus. Surinkęs 10 pliusų gauni 10, ir pan. Mokytoja kaip reta smile.gif Uoj, pasiilgsiu aš jos biggrin.gif
Apie antras užsienio kalbas: Yra rusų, vokiečių, prancūzų, na, aišku anglų, tiems, kurie pirmą buvo pasirinkę vokiečių.

Jei yra klausimų, klauskite, papasakosiu, ką pati pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2008 05 12, 15:56)
Ąžuolyno mokyklos puslapy pamačiau tokį skelbimą: "Gegužės 13 d. 10 val. mokykloje laukiame būsimųjų pirmokų. Jūs galėsite susipažinti su mokytojomis, pasidairyti po klases, sužinoti apie būrelių veiklą".
Gal kam įdomu  rolleyes.gif


Mane sudomino, nes zadu savo dukryte leisti i 1 klase Azuolino mokykla. Ir dabar skaitau daug nuomoniu doh.gif . Galva jau kvadratine. blink.gif
Tik nesuprantu, kodel Azuolyno mokykla padare iki 8 klases... g.gif Kam taip metyti tuos vaikus doh.gif Pasimokei cia dabar keliauk kitur doh.gif .
Atsakyti
Gal todel kas gimnazistai pagal istatyma negali mokytis katru su moksleiviais. Ta prasme viename pastate gali buti tik gimnazija. Aisku yra Vilniuje tokiu gimnaziju kur kartu mokosi ir penktokai ir devyntokai, bet cia del pastatu stokos.
Atsakyti
QUOTE(aulika @ 2009 01 22, 17:40)
Gal todel kas gimnazistai pagal istatyma negali mokytis katru su moksleiviais. Ta prasme viename pastate gali buti tik gimnazija. Aisku yra Vilniuje tokiu gimnaziju kur kartu mokosi ir penktokai ir devyntokai, bet cia del pastatu stokos.


Na ziuresiu kaip gausis, nes ryt zadu keliauti i Versmes mokykla, girdejau, kad ir ten gerai mokyna drinks_cheers.gif .. Tai ziuresiu kur priims drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siandien pas man buvo turistinis zygis po Lazdynu mokyklas. Labai norejau, kad mano dukra pakliutu i Versmes mokykla, bet ten kaip suprantu bus labai sunku pakliuti, gal net visai nepakliusim g.gif . Bet kai nuejau i Azuolino mokykla, tai ten uzgarantavo, kad tikrai pakliusim ir net dave pasirinkti mokytoja 4u.gif . Tai pasirinkom Dauksiene 4u.gif Tikiuosi, kad bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveiki teveliai, norime uzrasyti savo vaika siu metu rudeniui. Gal galite parasyti atsliepimu ir pas kokia mokytoja rekomenduotumete. Buciau dekinga, jei parasytu dabartiniu ketvirtoku teveliai.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Mano vaikas pradės lankyti makyklą nuo 2010. Noriu patarimo, kurią mokytoją rinktis: Oną Gailiušienę ar Laimą Jankūnaitę?
Atsakyti
QUOTE(zaliaarbata @ 2008 08 27, 16:38)
Galiu papasakot jums apie Ąžuolyno vidurinę, pati baigus smile.gif 
Mokyklos direktorius Tavoras taip pat malonus zmogus.
Galiu pasakyti, kad tikrai nuostabi mokytoja yra Vyšniauskienė.

Net susigraudenau perskaičiusi smile.gif Tavoras ir mane mokino, išties geras mokytojas, o Vyšniauskienės žvilgsnį iki šiolei pamenu . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurkute @ 2009 01 26, 12:18)
Labai norejau, kad mano dukra pakliutu i Versmes mokykla, bet ten kaip suprantu bus labai sunku pakliuti, gal net visai nepakliusim g.gif

Įmanoma, bet nėra lengva. Ten daugiau vaikučius su problemikėm ima, ir klasės, kiek žinau, mažesnės nei standartinėse mokyklose.. Bent jau mano laikais lygtais taip buvo (pati norėjau ten pakliūt smile.gif).
Atsakyti
Mano dukra mokosi dabar 4 klaseje. Labai patenkinti savo mokytoja Dalia Daukšiene. Ji griežta, bet maniskei tokios ir reikia. Privescia namu darbus daryti . Dar ir nuo klases vaiku labai daug kas priklauso. Labai draugiski, vieni kitus labai palaiko. Turbut tai ir mokytojos nuopelnas.
Azuolyno mokykloje jau buvo atviru duru dienos. Galit nueiti i mokykla ir pabendrauti asmeniskai su dabartiniu ketvirtoku mokytojomis. Bus lengviau apsispresti.
Atsakyti
O nuo kada patartumėt vaiką užrašyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Valdia @ 2009 03 04, 09:34)
Mano dukra mokosi dabar 4 klaseje. Labai patenkinti savo mokytoja Dalia Daukšiene. Ji griežta, bet maniskei tokios ir reikia. Privescia namu darbus daryti . Dar ir nuo klases vaiku labai daug kas priklauso. Labai draugiski, vieni kitus labai palaiko. Turbut tai ir mokytojos nuopelnas.
Azuolyno mokykloje jau buvo atviru duru dienos. Galit nueiti i mokykla ir pabendrauti asmeniskai su dabartiniu ketvirtoku mokytojomis. Bus lengviau apsispresti.


Papildyta:
Ups
Uzrasyti galit ir nors dabar. Galit net keliose mokyklose uzrasyti. Kai turesite daugiau informacijos, galesit apsispresti ir savo prasyme irasyti pageidaujama mokytoja. Sekite Azuolyno informacija ju interneto puslapyje. Gal dar bus, kaip ir pernai, tokia diena, kai pirmokus supazindina su mokykla. Nueikit
Atsakyti