Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

Labas, mano sūnus mokosi 6 klasėje Ąžuolyno mokykloje. Atėjo iš Žėručio pradinės, kur buvo stipri klasė. Mes esame labai patenkinti. Mokytojai reiklūs, vaikas mokytis nori, klasėjė santykiai geri. Dukra šiemet baigia Žėručio pradinę, beveik visa jos klasė pereis į Ąžuolyną.
Atsakyti
QUOTE(feli @ 2008 04 15, 22:37)
siaubas! doh.gif net nežinau ką ir daryti? Pas Daukšiene greičiausiai nepakliusim buvo  mum pasakyta, belieka Bartaškaitė ir Buikienė.... g.gif  gal bandyt pas Bartaškaitę? blink.gif  Na dabar visiškai pasimetus! blink.gif  doh.gif


mano sūnus mokėsi pas Bartaškaitę. Jam mokytoja patiko, man - ne. Nepastebėjau, kad bandytų ieškot kažkokio atskiro priėjimo prie vaiko ir suprast kiekvieną individualiai. Labai nepatiko būtent jau kažkurios mamytės minėtas drausmės trūkumas. Per pamokas pas ją iš tiesų buvo ramu tylu (girdėjau, kad kitose pradinukų klasėse gana triukšminga būdavo). Bet visiškai nekreipdavo dėmesio, kas per pertraukas vykdavo. Mano vaikas pastoviai skųsdavosi, kad yra skriaudžiamas kai kurių bendraklasių, net į mokyklą nenorėdavo eiti. Kartais pasakydavo - tu net neįsivaizduoji, koks man ten pragaras. Kelis kartus kalbėjau su auklėtoja, o ji ramiausiai man aiškindavo, kad nieko panašaus nepastebi, o jei pastebi - nėra ko lįsti į vaikų santykius, patys išsiaiškins. Kai perėjo į penktą klasę, visos problemos dingo. Patinka ir mokykla, ir pamokos, ir į mokyklą noriai eina.
Atsakyti
saintlina ačiu ,dabar jau lyg aiškiau pasidarė dėl mokytojos Bartaškaitės 4u.gif ,va būtu gerai kitokiu atsiliepimų išgirst ir apie mokytoją Buikienę. Aš atsiprašau ,kad taip daug klausinėju ,bet norisi konkrečiau sužinoti apie mokytojas... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 04 16, 11:23)
mano sūnus mokėsi pas Bartaškaitę. Jam mokytoja patiko, man - ne. Nepastebėjau, kad bandytų ieškot kažkokio atskiro priėjimo prie vaiko ir suprast kiekvieną individualiai. Labai nepatiko būtent jau kažkurios mamytės minėtas drausmės trūkumas. Per pamokas pas ją iš tiesų buvo ramu tylu (girdėjau, kad kitose pradinukų klasėse gana triukšminga būdavo). Bet visiškai nekreipdavo dėmesio, kas per pertraukas vykdavo. Mano vaikas pastoviai skųsdavosi, kad yra skriaudžiamas kai kurių bendraklasių, net į mokyklą nenorėdavo eiti. Kartais pasakydavo - tu net neįsivaizduoji, koks man ten pragaras. Kelis kartus kalbėjau su auklėtoja, o ji ramiausiai man aiškindavo, kad nieko panašaus nepastebi, o jei pastebi - nėra ko lįsti į vaikų santykius, patys išsiaiškins. Kai perėjo į penktą klasę, visos problemos dingo. Patinka ir mokykla, ir pamokos, ir į mokyklą noriai eina.

Koks sūnaus vardais, jei ne paslaptis? blush2.gif Arūnas gal?
O per pamokas irgi nebuvo labai ramu.
Dar atsiminiau, budavo, kad jai "užeidavo" ir pašiepdavo kokį mokinį prieš visą klasę, dėl blogo pažymio ar pan. Tas man labai nepatiko schmoll.gif
Vienu žodžiu, nepatarčiau eit pas ją mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Rūta_: 16 balandžio 2008 - 15:02
QUOTE(_Rūta_ @ 2008 04 16, 14:45)
Koks sūnaus vardais, jei ne paslaptis?  blush2.gif Arūnas gal?
O per pamokas irgi nebuvo labai ramu.
Dar atsiminiau, budavo, kad jai "užeidavo" ir pašiepdavo kokį mokinį prieš visą klasę, dėl blogo pažymio ar pan. Tas man labai nepatiko  schmoll.gif
Vienu žodžiu, nepatarčiau eit pas ją  mirksiukas.gif


tikrai taip.
Aš irgi savo mažojo pas ją neleisiu, kai ateis laikas.
Atsakyti
Ąžuolyno mokyklos puslapy pamačiau tokį skelbimą: "Gegužės 13 d. 10 val. mokykloje laukiame būsimųjų pirmokų. Jūs galėsite susipažinti su mokytojomis, pasidairyti po klases, sužinoti apie būrelių veiklą".
Gal kam įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pluke1 @ 2008 02 13, 21:56)
Nezinau , aukletojos klausiau to paties klausimo ,bet negavau tikslaus atsakymo ... Galu gale ka dabar kaltint , jei nuo tu visu reformu kencia vaikai .
Man paciai yra teke keist mokyklas del tevo darbo ,bet gal buvo kiti laikai ir kiti mokytojai ,kuriems nors kiek rupejo duot ziniu o ne tik atsedet valandas  g.gif


Pluke 1, man atrodo, mama turetu matyti, ar dukrai per sunku mokytis toje mokykloje, ar dukra "nusimoke" del kitu priezasciu. Paprasciausiai vaikams ir tevams daugiau reikia kalbetis ir gausite atsakyma kodel nusimoke. Kalbetis reikia ir su dalyko mokytojais, ne vien su aukletoja.
Atsakyti
Mjooo... nu ir nuomonės blink.gif Aš taip pat baigus 50-ą dar tais laikais. Tai buvo Tavoro, Adomaitytės, Klaros, Šleižienės (berods blink.gif ), Sakalauskienės laikai.. Mano klasė buvo Tamošiūnienės. Vokiečių kalbą paruošė idealiai - iki šiol atsimenu, lietuvių rašau taip pat idealiai (nete tyngiu tik biggrin.gif ), matematika ne kaip.. bet aš į humanitarinius linkus.. matematiką dėstė Ivanauskytė.. sužinotų ji dabar kad aš vyr. finansininė doh.gif biggrin.gif Pamenu, Tavoras mane morališkai gelbėjo, kai kokius 5 mėn. mokyklą praleidinėjau.. paauglystė, depresijos ir t.t. žodžiu seni laikai.. O dabar mažių turiu,maniau irgi ten leisti nuo 7 m., bet kaip suprantu ten tik iki 8 klasės dabar, o paskui būtinai į Mintį? ar ne taip supratau? Maniškis padauža doh.gif .. bet kaip supratau Minty biškį sovietiniu naftalinu kvepia g.gif , tai gal ačiū - ne,nes psichologinė vaiko būsena daug svarbiau, nei mokytojai, žeminantys vaikus ir spaudžiantys pažymius.. nemanau, kad tai gera priemonė skatinanti mokytis.. O Tavorui chemikę irbiologę tai jau reiktų reiktų praspirti.. aišku, nemanau, kad tai įmanoma biggrin.gif .. nu bet kažkaip gi reikia pasistengti blink.gif Beja, tais laikais rusų Maksimavičienė dėstė - auklėjimo metodai nekokie, bet labai įdomiai pasakodavo,pamenu.. nors ne kartą už juokimąsi buvau išvaryta iš klasės pagalvoti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Po 8 klasių nebūtinai į Mintį. Baigusiems Ąžuolyną, pirmenybė į Mintį, bet tikrai neprivaloma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RRuta @ 2008 05 28, 21:37)
Pluke 1, man atrodo, mama turetu matyti, ar dukrai per sunku mokytis toje mokykloje, ar dukra "nusimoke" del kitu priezasciu. Paprasciausiai vaikams ir tevams daugiau reikia kalbetis ir gausite atsakyma kodel nusimoke. Kalbetis reikia ir su dalyko mokytojais, ne vien su aukletoja.

....tikiuosi ,kad jus isvengs tie paauglystes sunkumai , kada vaikas nenori su tevais sneketis ...bent jau as su savo tevais paauglysteje nebuvau atvira ...
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Gal kas ką žino apie Eglę Valikoniene. Keliausim į 5 klasę...
Atsakyti
Laba diena, mamos! Gal kas zinote, kaip bus su rugsejo 1-aja Minties gimnazijoje??? Dabar ten remontas. Aciu uz atsakymus. 4u.gif
Atsakyti