Įkraunama...
Įkraunama...

Dėmesio! Gydytojai irgi klysta!

6 sav nieko nepadėtų net jei būtų problemų - paguldytų ir lauktų - ar pasveiksi ar persileisi pati, ar reikės valymo. O vat veliau, ypatingai kai yra TIKRO KRAUJO būtina kreiptis dėl placentos
Atsakyti
QUOTE(Serbina @ 2010 11 17, 10:54)
Arba kazkas yra bandoma uztusuoti arba nieko nebesuprantu, nes mazyle mano iki pat gimdymo buvo gyva! Spardesi smarkiau nei visuomet, o ir pagimdziau pati, niekas jos nesalino.. Del "fetotomija", tai paskambinau mane operavusiai gydytojai (kuri dare abrazija) ir paklausiau jos ka tai reiskia, nes mazyle juk pagimdziau pati.. Atsake kad tai reiskia jog mano mazyle supjauste i gabalelius, kas manes neturi liesti ir nebuti idomu, nes jie privalo taip padaryti visais velyvo nestumo nutraukimo atvejais, toks ju darbas ir t.t... Tai man dar labiau drasko sirdi, nes juk ju pasakymas kad mazyle tebuvo 21sav ir 5d. yra neteisingas, nes mazyle buvo 22sav ir 5d, tokiu atveju as isvis turejau teise pasiimti ja bent palaidoti deramai, o dabar ji.. viespatie kaip sunku net pagalvoti, bet ji telaikoma "medicine atlieka" kuri buvo isdarkyta ir sudeginta sad.gif Negaliu ir neisivaizduoju ar isvis kada atsigausiu nuo sito visko, stogas visai baigia nuvaziuoti, jei sugalvociau mirti tai prisiekiu pries tai isvalysiu kai kuriuos tarakonus nuo zemes pavirsiaus! Kalu sau i galva, kad nieko nepakeisiu, kad reikia, kazkaip irtis toliau, tik deja negaliu.. Praeita savaite apsilankiau pas irena Januseviciene ir papriekaistavau jai jog neskyre man reikiamu tyrimu (slapimo paskyre), kai kreipiausi i ja itardama tekant vandenis, tai manes ji paklause -"o tai nuo ko man reikejo pradeti?"... !!! Sakau nuo isskyru PH, kad isitikinti jog tai ne vandenys.. Grazu ania?.. Gaila as nebuvau tokia apsiskaicius kaip dabar ir tuomet nezinojau ka turejo daryti gydytoja, todel patikejau ,kad tai tik slapimas.. Oi vienu zodziu, nezinau, nebeturiu jegu jau visai! sad.gif

laikykis, reikia stiprybes daug..turi sunu, reikia del jo stengtis ir nori dar vieno leliuko, tai db turi bandyti stipreti fiziskai ir emociskai wub.gif kul greiciau atsigausi tuo greiciau bus galimybe uzsimegsti naujai gyvybei..dievas neduoda daugiau nei galim istverti(aisku, man lengva sakyti, nes ne man toks baisus dalykas atsitiko, bet tikrai nuosirdzia uzjauciu ir patariu)
Atsakyti
QUOTE(Serbina @ 2010 11 17, 10:54)
Arba kazkas yra bandoma uztusuoti arba nieko nebesuprantu, nes mazyle mano iki pat gimdymo buvo gyva! Spardesi smarkiau nei visuomet, o ir pagimdziau pati, niekas jos nesalino.. Del "fetotomija", tai paskambinau mane operavusiai gydytojai (kuri dare abrazija) ir paklausiau jos ka tai reiskia, nes mazyle juk pagimdziau pati.. Atsake kad tai reiskia jog mano mazyle supjauste i gabalelius, kas manes neturi liesti ir nebuti idomu, nes jie privalo taip padaryti visais velyvo nestumo nutraukimo atvejais, toks ju darbas ir t.t... Tai man dar labiau drasko sirdi, nes juk ju pasakymas kad mazyle tebuvo 21sav ir 5d. yra neteisingas, nes mazyle buvo 22sav ir 5d, tokiu atveju as isvis turejau teise pasiimti ja bent palaidoti deramai, o dabar ji.. viespatie kaip sunku net pagalvoti, bet ji telaikoma "medicine atlieka" kuri buvo isdarkyta ir sudeginta sad.gif Negaliu ir neisivaizduoju ar isvis kada atsigausiu nuo sito visko, stogas visai baigia nuvaziuoti, jei sugalvociau mirti tai prisiekiu pries tai isvalysiu kai kuriuos tarakonus nuo zemes pavirsiaus! Kalu sau i galva, kad nieko nepakeisiu, kad reikia, kazkaip irtis toliau, tik deja negaliu.. Praeita savaite apsilankiau pas irena Januseviciene ir papriekaistavau jai jog neskyre man reikiamu tyrimu (slapimo paskyre), kai kreipiausi i ja itardama tekant vandenis, tai manes ji paklause -"o tai nuo ko man reikejo pradeti?"... !!! Sakau nuo isskyru PH, kad isitikinti jog tai ne vandenys.. Grazu ania?.. Gaila as nebuvau tokia apsiskaicius kaip dabar ir tuomet nezinojau ka turejo daryti gydytoja, todel patikejau ,kad tai tik slapimas.. Oi vienu zodziu, nezinau, nebeturiu jegu jau visai! sad.gif

Serbina, čia:
http://www.supermama...?...1024&st=588
yra temute, būtent sukurta mamyčių, praradusių kaip ir tu jau paaugusius leliukus verysad.gif. Šita jau einą į pabaigą, bet tikrai bus pradėta nauja. Mamos viena kitą palaiko, labai draugiškai bendrauja - manau, ten surasi supratimą ir palaikymą... daugelis perėjo per tokį pat skausmą, bet nemažai mamų jau susilaukė dar vieno kūdikėlio, bet vis ateina palaikyti likimo drauges.

Dabar nieko nepadarysi, turėsi susigriebti ir eiti toliau... skausmas su laiku turėtų sumažėt, tačiau mama niekada nepamirš savo, net negimusius kūdikius... mano draugės mama pagimdė vieną kūdikėlį, kuris neišgyveno - po kelių sav mirė - ji iki šiol (praėjo virš trysdešimt metų) švenčia savo mažylės gimtadienį.... laikykis... turėsi atsistoti ant kojų - gyventi toliau - auginti sūnų (čia toks subtilus amžius, kai atrodo mamos nebereikia, bet iš tikrųjų tėvai ooj kaip reikalingi...), dirbti, palaikyti vyrą... juk jam turbūt taip pat skaudu... laikykis, nepasiduok console.gif
Atsakyti