Įkraunama...
Įkraunama...

Dėmesio! Gydytojai irgi klysta!

Man echoskopavo 7 sav. ir mate kazkoki susidariusi kresuliuka, sake, tureciau iskraujuoti (ta prasme turetu pateplioti), bet sake nepergyventi tiesiog ramiau paguleti, bet kol kas neteplioja, tikiuosi ir neteplios, kam tie bereikalingi nervai
Atsakyti
Turejau ir as mergytes toki nemalonu ivyki pries pora savaiciu doh.gif pasirodzius rausvoms isskyroms nuvaziavau i Lazdynu ligonine kur mane prieme ALDONA DULEVICIENE.Man buvo beveik 7 savaite nestumo tai ji mane apziurejusi pasake kad vaisius atrodo kaip 5 savaiciu ir dar deformuotas ,sako nueik i poliklinika,paimk siuntima i ligonine ir isvalysim tave.As is karto i asaras,sakau negali buti kad taip greitai jis nesivysto nes penktadieni dar lankiausi pas savo gydytoja ir viskas buvo gerai ( i ligonine nuvaziavau sekmadieni kaip pasirode rausvos isskyros) ir lelius atitiko beveik 7 savaites.Ji tik nusisaipe ir pasake kad kai nestumas toks mazas labai greitai viskas keiciasi ir sake kad yra isitikinusi kad nera galimybiu isgelbeti mano mazyli.As jos zodziais nepatikejau ir nuejau sekancia diena i poliklinika pas savo gydytoja,ji mane vel apziurejo echoskopu,pasake kad lelius vystosi,atitinka 7 savaites ir nieko blogo ji nemato.Rausvos isskyros buvo pasirodziusios del mazos kraujosruvos gimdoje kuri jau buvo sustraukusi.Dar po keliu dienu gydytoja pakartojo echoskopija ir jau pamate plakancia sirdele thumbup.gif Taip kad mergytes saugokites ALDONOS DULEVICIENES kuri dirba Vilniaus Lazdynu ligonineje,ji yra labai nemalonus zmogus, is tokiu gydytoju kaip ji reikia atimti licenzijas.ALDONA DULEVICIENE yra sundaktariu sundaktare!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
i lazdynus geriau is vis kojos nekelt, jei norit leliukus issaugot, as su svieziu krauju buvau atvesta i lazdynu ligonine, mane apziurejo kazkokia moteriske, pasake kad vaikas kol kas gyvas ir paleido nami kraujuojancia, dar dadejus kad cia atranka... tiesiai is lazdynu su vyru numynem i vgn ten is kart mane pagulde i ligonine su gresenciu, aciu vgn daktarams, kad mano vyrukas dar vis spardosi pilvelyje...
Atsakyti
QUOTE(eglute544 @ 2009 05 26, 01:10)
i lazdynus geriau is vis kojos nekelt, jei norit leliukus issaugot, as su svieziu krauju buvau atvesta i lazdynu ligonine, mane apziurejo kazkokia moteriske, pasake kad vaikas kol kas gyvas ir paleido nami kraujuojancia, dar dadejus kad cia atranka... tiesiai is lazdynu su vyru numynem i vgn ten is kart mane pagulde i ligonine su gresenciu, aciu vgn daktarams, kad mano vyrukas dar vis spardosi pilvelyje...



4u.gif sveikinimai issaugojus leliuka wub.gif tiesiog baisu, kaip medikai dirba savo darba... labai liudna, jog tai - ju pasaukimas??? pasiskaicius matau, jog viena nuomone pasikliauti tikrai neverta....
Atsakyti
baisu paklausius tokiu istoriju kur nors vaziuoti... blink.gif
teko man ir kaune susidurti su panasia situacija...gulejau kno krikscioniskuju gimdymo namu ginekologijos skyriuje su viena panelyte...taip ji dziaugesi savo nestumu...ja paleido namo nors dar siek tiek kraujavo...po keliu dienu vel grizo pas mane i palata...vakare jai suleido vaistu "kraujavimui stbadyti", echo komentarus gydytojas paliko kitai dienai ateisianciai gydytojai...visa nakti praplepejom - stngiausi paguosti...dar reiktu pamineti, kad nuo tu "kraujavima stabdanciu vaistuku" ta panelyte dar labiau pradejo kraujuoti...galiausiai isausus rytui ir atejus gydytojai buvo pasakyta, kad tai buvo negimdyvinis nestumas ir jis medikamentiskai nutrauktas...jai buvo atliktas isvalymas del nepasisalinusios placentos... verysad.gif taip ir likau nesupratus kur gydytoju zmogiskumas...kur teikiama informacija apie tavo ir svarbiausia tavo maziuko sveikata...
Atsakyti
QUOTE(eglute544 @ 2009 05 25, 22:10)
i lazdynus geriau is vis kojos nekelt, jei norit leliukus issaugot, as su svieziu krauju buvau atvesta i lazdynu ligonine, mane apziurejo kazkokia moteriske, pasake kad vaikas kol kas gyvas ir paleido nami kraujuojancia, dar dadejus kad cia atranka... tiesiai is lazdynu su vyru numynem i vgn ten is kart mane pagulde i ligonine su gresenciu, aciu vgn daktarams, kad mano vyrukas dar vis spardosi pilvelyje...

Sveikinu su laiminga pabaiga 4u.gif
Atsakyti
baisus toks gydytojų aplaidumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2009 05 26, 14:48)
baisus toks gydytojų aplaidumas  doh.gif

tikrai baisus doh.gif tikiuosi daugiau niekada neteks patekti pas tokia sarlatane kaip ALDONA DULEVICIENE.Mergytes saugokit save ir savo nestuke.gif labai labai 4u.gif
Atsakyti
sutinku del vieno dalyko jei kas jus negerai o gydytojas sako viskas gerai, o jums vistiek neramu arba skausmas nepraejo pasitikrinkit pas kita gydytoja, bus tiesiog ramiau.
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2009 06 03, 11:40)
sutinku del vieno dalyko jei kas jus negerai o gydytojas sako viskas gerai, o jums vistiek neramu arba skausmas nepraejo pasitikrinkit pas kita gydytoja, bus tiesiog ramiau.

Taip vieno gydytojo nuomone tikrai pasikliauti neverta schmoll.gif
Atsakyti
paskaiciau ir pasiurpau... uzjauciu kurios del gydytoju kaltes neteko savo vaisiaus. ir dziaugiuosi uz tas kurios issaugojo.... po tokiu istoriju baisu is vis lankytis pas gydytojus.... doh.gif
Atsakyti
Rugpjucio 26 diena man pasirode lyg nuteketu vandenys po truputi, nestumas 18 sav. ir 5 dienos buvo.. Nuvaziavau pas Irena Januseviciene (pylimo poliklinikos ginekologe) ji pasake kad gal slapimas nes zemai placenta pusle uzspausta,nemato jokiu vandenu tipo viskas gerai, tai man taip visa menesi po truputi ir lasejo tas "slapimas", kol galu gale rugsejo 21-a pasirode kraujo ir nuvaziavau tiesiai i ligonine kur pasake jog vandenu is vis nera ir reikia nutraukti nestuma nes vaisius neisgyvens. Tik gimdymo namuose padare echoskopa suteike vilciu suleido plauciukams vystytis kazko ir kad gimda nesusitraukinetu, kadangi 22 savaites ir 5 dienos, parase jog tokiam laikui vaisius pilnai issivystes ir pasake kad siuncia i klinikas islaikymui.. Klinikose vel padare echoskopa pasake neva nestumas 21 savaite ir 5 dienos kad uzspausta mazyle ir galvyte deformuota jau! Kas mane ir isgasdino labiausiai ir tik todel ryzausi nestumo nutraukimui sad.gif Suleido skatinamuju, pagimdziau palatoje ant grindu raitydamasi iki pat gimdymo jausdama mazyles judesius! Nors neleido vistiek turejau paziureti kaip ji atrodo, nebuvo deformuota galvyte, grazi putli sveikai atrodanti mazyle, pusantro delno dydzio, net ne mazute, gimdos kaklelis gimdant net plyso. Taip laukta ir noreta mano dukryte! Nebeturiu jos ir kur kaltu ieskoti, kodel vienoje ligonije pasake 22 savaites ir siunte islaikymui o kitoje kad 21 savaite ir reikia nutraukti??! O svarbisusia kodel mane apgavo kad mazyles galvyte deformuota?!!! - jei ne tas melas buciau lekus namo gerus kibirais vandenys, nes girdejau jog iki nestumo galo beveik be vandenu isnesioja ir pagimdo sveikus leliukus, beto vandenys kazkiek atsigamina... Kodel siuntime parasyta 5 dienos nutekineja vandenys, kai nuo pat pradziu sakiau jog nuo rugpjucio 26-os dienos prasidejo ir kreipiausi i gydytoja kuri be slapimo tyrimo nieko daugiau nepaskyre nuramindama kad tai ne vandenys.. Ir vis kodel ir uz ka kyla klausimai, o kaip sunku mielosios, taip stipriai norejome su vyru dukrytes!Turime sunu 12 metu, man paciai jau 33, ta dukryte buvo visu 12 metu planas, didele svajone! sad.gif Nelinkiu nei vienai nieko panasaus, bukit sveikutes sulaukit sveiku vaikuciu ir netikekite vieno gydytojo isvadom jei kas nutiktu! Be to turiu itarimu jog echoskopas pakenke vandenu dangalams nes kai rugpjucio 26-a padare echo iskart poto nakti pradejo po truputi nutekineti vandenukai, o atvykus i ligonine dar buvo vandenu bet po echo pliurptelejo daugiau ju, tad mielosios jei tik nereikalingas echo, nedarykite jo! Verkiu nuo ryto iki vakaro, kaltinu save kad nebegau toliau is tos ligonines kad dar tureciau pilvelyje mazyle savo jei tuomet nebuciau tokia issigandus ir pasimetus, netikekit tais kretinais sarlatanais, mazai turbut like tikru daktaru sad.gif Dieve kaip sunku, kaip norisi rankose pajausti mazyle pasupuoti, kad butu galima atsukti laika atgal sad.gif Dabar tik meldziuosi kad bent abrazija tvarkingai padare ir galesiu dar pastoti, beje mielosios gal kuri turite patirties ir zinote po kiek laiko galeciau bandyti vel pastoti?
Atsakyti