Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(avietia @ 2011 12 08, 16:31)
manau svarbiausia vengti alkoholio,rukalu ir kt svaigalu,vaistus vartoti tik labai prireikus smile.gif saugotis persalimo,nes pirmas 12sav jis labai pavojingas.man gine liepe gerti folio rugsti,kt vitaminus ne anksciau kaip 18-20sav,vaisius is pardes geriau pirkti tokius kurie lupami,aisku gerai nuplaut pries tai,dziovintus vaisius,uogas ir riesutus pirktinius nuplikyti verdanciu vandeniu smile.gif del sporto,tai manau kad tinka  nebent spec manksta nestukem,bet kokiu atveju geriau sportu uzsiimineti tik po gineklogo konsultacijos.

va del sporto nesutinku,jei mama iki nestumo sportavo tai labai sekmingai gali ir toliau sportuoti,as va iki nestumo begiodavau,dabar begima pakeiciau greitu ejimu,besilaukdama pirmojo karscausi po kalnus biggrin.gif dabar auga mazas alpinistas smile.gif
Atsakyti
Merginos, jungiuosi ir as i jusu gretas smile.gif Pagal visus paskaiciavimus, mums turetu buti jau 6 savaites.Is tikruju pozymiai atsirado tik pries 5 dienas,pradejo skaudeti krutine,labai jautri ir padidejusi,o daugiau jokiu pozymiu-nei pykina, nei mieguista nei kazko ypatingai valgyti noriu.Na, kolkas ramiai smile.gif Pasidariau testa, asiku, jis teigiamas-valio!!!!!!!!!!Tik siek tiek pergyvenu, nes ta laikotarpi kol nezinojau tai ir vyno atsigerdavom su vyru ir sampano.Budavo,kad ir ne po taure.Na, bet nemanau,kad cia bus kazkas blogo.As kai su pirmu nestumu buvau, tai iki trecio menesio nezinojau(jauna labai buvau), tai baliavodavau(juk pirmam kurse buvau, bendrabutinis gyvenimas prasidejo-reikejo dziaugtis) ir vaikas gime sveikas,be jokiu problemu. Aisku, dabar jau poziuris su metais keiciasi,bet manau,kad nereikia saves saugoti iki isprotejimo,nes realiai,jeigu pagalvojusi, tai kiek rukanciu geriand=ciu mamu pasigimdo sveikus, protingus vaikus, o ziurek pas tuos tvarkingus,kurie saugojosi,prisiziurejo nezinia is kur gimsta vaikuciai su problemomis...Neduok Dieve taip nei vienai,bet taip siai dienai tikrai pasitaiko...

Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2011 12 09, 20:28)
va del sporto nesutinku,jei mama iki nestumo sportavo tai labai sekmingai gali ir toliau sportuoti,as va iki nestumo begiodavau,dabar begima pakeiciau greitu ejimu,besilaukdama pirmojo karscausi po kalnus  biggrin.gif dabar auga mazas alpinistas smile.gif

Sveikutes smile.gif man 12 savaite, pradzioj kai suzinojau, taip pat labai galvojau ka galiu daryti ir ko ne, bet pasirodo galiu viska (isskyrus rukyma ir alkoholi zinoma), pasikalbejau su gydytoja ir isvaziavau i kalnus slidineti, va kelios dienos kaip grizau-jauciausi kuo puikiausiai-grynas oras ir man ir mano pilveliui tik i gera, zinoma vengiau pavojingu trasu, dideliu greiciu ar per didelio kruvio smile.gif taigi, svarbiausia nepradeti daryti kazko, ko neesi darius (turiu galvoje aktyvia veikla) smile.gif o siap kiekvienos moters organizmas manau labai individualus, ir jis mums padiktuoja ka gali daryti ir ko ne, jei kazkas negerai jis siuncia mums signalus smile.gif todel labai nesunku pajusti ribas 4u.gif
Atsakyti
sveikos busimos mamos smile.gif
ir as gyvenu su dziugia zinia- aplankys pagausejimas musu seima. Pirmasis mazylis bus, tad ir visko bijau. Gerai, nerukiau- tai nereikia mesti smile.gif Bet va kol nezinojau, kad laukiuosi- deja, bet buvo, kad vartojau alkoholi...truputeli baiminuosi del to, bet kiek suprantu, tai nieko labai baisaus...
O ko dar reiktu vengti? Dekui uz patarimus smile.gif
Atsakyti
labas mergaites, ir mes jungiames prie jusu, suzinojom kad laukiames pries pora dienu, mums 7 savaitres, viskas lb gerai, rytais truputi pykina, vyras devintam danguj, tik mane jaudina vienas dalykas, siais metais sausio 11 patyriau sunkia plauciu opercija, pasalino daugiau nei puse desiniojo plaucio, nes jame aptiko piktybini augliuka. todel db esu truputi stresuota, visko bijau, kad tik viskas gerai butu, kadangi esame ne LT, savo seimos gydytojui pasakiau, kad laukiuosi, o ji sako iki 12 savaites Airijoje cia niekoas jokiu tyrimu nedaro:( tai sausio pradzioje skrendam i Lt, tuo paciu pasitikrinisiu ir nestuma. bet siaip pergyvenu del visko, kartias truksta oro, bet cia gali buti ir todel, kad to plautuko man truksta:( stengiuoasi nestruaseuoti per daug, ir siaip tikiuos, kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif siandien pagaliau ir man testas parode II, nors kad esu nescia zinojau nuo pirmos dienos smile.gif krutys pasidare jautrios ir sleikstulys kamuoja, bei pilvo maudimas. Kadangi tai jau antrasis vaikelis, tai baimiu kur kas maziau, tuo labiau kai su pirmaja 7 sav nezinojau kad laukiuosi, tai sportavau, lankiau baseina, pirtis, alkoholio taip pat buta, o dukryte sveika ir grazi smile.gif mano nuomone, kad reikia viska daryti su saiku ir viskas bus gerai. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niekaip nerandu atsakymo dėl to baseino lankymo nėštumo metu. Visgi ar galima plaukioti kokiam Impulse pirmą nėtumo trimestrą, jeigu gerai jautiesi? Vakar buvau pas ginekologe, tai ji man paaiškino, jog nemato priežasčių kodėl negalima, jeigu tik aš pati turiu noro. Anot jos ypatingai chloruotas vanduo nieko baisaus, juk aš jo negeriu pasakė.. g.gif Arba jai trūksta kopetencijos, arba iš tikrųjų taip ir yra... Ką manot jūs, o gal jums kitaip gydytojos sakė?

Atsakyti
Aš asmeniškai nepatarčiau vaikščioti į baseiną, nors vanduo veikia labai gerai, bet chloras.. Gydytoja tikrai neteisi sakydama, kad negeri chloruoto vandens, tai viskas gerai blink.gif Chloras garuoja ir mes jo poveikį gauname vien jau būdami toje patalpoje ir kvėpuodami, be to chloras prasiskverbia ir per odą. Turbūt jaučiate kaip "kvepia" maudomukas ir visas kūnas po maudynių baseine, kartais net muilas nepadeda iš karto kvapo pašalinti. Be to juk kūdikių nekišame į chloruotą vandenį, einame į spec baseinus, kuriuose nėra chloro, tai kuo blogesnis tas mažas žirniukas Jūsų pilvelyje?
Aš jau nemažai metelių dirbu baseine, matau kaip kolegės ir aš pati kenčiu nuo įvairių alergijų, galime už tai "padėkoti" chlorui. Dažniausiai jo kiekis viršija normas, nes taip tarsi apsisaugojama nuo visokių užkrečiamų ligų, o chloro poveikio greitai neišvysite, jis nuodija lėtai.
Tai tik mano nuomonė smile.gif Žinau ne vieną mamytę kuri eina į baseiną ir puikiai jaučiasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2011 12 16, 10:43)
Aš asmeniškai nepatarčiau vaikščioti į baseiną, nors vanduo veikia labai gerai, bet chloras.. Gydytoja tikrai neteisi sakydama, kad negeri chloruoto vandens, tai viskas gerai blink.gif Chloras garuoja ir mes jo poveikį gauname vien jau būdami toje patalpoje ir kvėpuodami, be to chloras prasiskverbia ir per odą. Turbūt jaučiate kaip "kvepia" maudomukas ir visas kūnas po maudynių baseine, kartais net muilas nepadeda iš karto kvapo pašalinti. Be to juk kūdikių nekišame į chloruotą vandenį, einame į spec baseinus, kuriuose nėra chloro, tai kuo blogesnis tas mažas žirniukas Jūsų pilvelyje?
Aš jau nemažai metelių dirbu baseine, matau kaip kolegės ir aš pati kenčiu nuo įvairių alergijų, galime už tai "padėkoti" chlorui. Dažniausiai jo kiekis viršija normas, nes taip tarsi apsisaugojama nuo visokių užkrečiamų ligų, o chloro poveikio greitai neišvysite, jis nuodija lėtai.
Tai tik mano nuomonė smile.gif Žinau ne vieną mamytę kuri eina į baseiną ir puikiai jaučiasi 4u.gif



Ačiū labai už tokį išsamų paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
Sakykit merginos, ar besilaukianciai galima gerti kava su tirsciais? as ja labai megstu, bet bijau pakenkti busimam mazyliui... Ar darysiu nuodeme, jei gersiu 1 puodeli i diena (nestiprios) arba dar reciau?
Atsakyti
QUOTE(Tedrute @ 2011 12 19, 21:49)
Sakykit merginos, ar besilaukianciai galima gerti kava su tirsciais? as ja labai megstu, bet bijau pakenkti busimam mazyliui... Ar darysiu nuodeme, jei gersiu 1 puodeli i diena (nestiprios) arba dar reciau?

As geriu be kofeino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedrute @ 2011 12 19, 22:49)
Sakykit merginos, ar besilaukianciai galima gerti kava su tirsciais? as ja labai megstu, bet bijau pakenkti busimam mazyliui... Ar darysiu nuodeme, jei gersiu 1 puodeli i diena (nestiprios) arba dar reciau?

kavos gerti galima 2-3 puodukus, bet tik nelabai stiprios ir su pienu 4u.gif
Atsakyti