Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

Sveikos. As taip pat jau nestuke.gif dar tik 4 savaiteles. Norejau paklaust, kaip del depiliacijos, vasku, depiliatoriumi? Galima? Nors apie tai nieko nebuvau girdejus, bet va sivakar nusidepiliavau kojas su elektriniu, pradejau cia skaitineti, tai kazkaip neramu pasidare, gal irgi negalima? Visgi dirginama oda.
Atsakyti
Kas dėl maisto .. tai iš pradžių normalu, jei nesinori.. kitas pykina labai ir gyvos kurį laiką būna tik sausais džiuvesėliais smile.gif Man irgi taip buvo.. bet po kurio laiko apetitas atsigauna .. ir riboti savęs nereikėtų smile.gif Bet gydytoja per apsilankymą šiaip pasako maždaug kiek kg būtų normalu priaugti... Pvz.. mano realus svoris 55 kg... 16 savaitę buvo apie 63.. iki gimdymo rekomendavo dar 8, bet kolkas žiūriu, kad stipriai viršiju 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kas liečia depiliaciją - svarbu vengti galbūt chemijos, o visa kita nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
O kaip dėl imbiero vartojimo? Vienur rašo, kad saugu, kitur - nepatartina g.gif
Atsakyti
Šiaip tai kaip tik imbieras stiprina organizmą.. antrą mėnesį negalėdavau beveik nieko valgyti.. tai vienintelis dalykas, nuo kurio nepykindavo ir pasijusdavau stipresnė tai imbierinė arbata ... nors ne pati skaniausia, bet jėgų tai suteikdavo tikrai smile.gif o ir dabar kiekvieną rytą po šaukštelį su riešutais ir džiovintais vaisiais suvalgau ant tuščio skrandžio ir kolkas viskas kuo puikiausiai smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelinaJolie:) @ 2011 10 27, 22:18)
viskas kuo puikiausiai  smile.gif  thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuos prie naujuju nestukiu nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip keistai dabar jauciuosi, is pradziu buvo lengvas sokas iki vakaro, o dabar pasimetus biski jauciuosi, labai jau pradejau nerimaut del visko smile.gif
Atsakyti
Nesijaudink, viskas bus gerai... visoms, manau, iš pradžių šioks toks šokas ir visai nesvarbu, ar planuotas ar nea... smile.gif
Atsakyti
sveikutes, norejau paklausti ar galima nestukem valgyti siek tiek astru maista? neseniai suzinojau kad esu ir as nestuke.gif o pavalgyti astriau megstu smile.gif nesakau kad labai stipriai, bet bent i savaite koki karta ka nors astresnio uzkrimsti norisi ax.gif tik vat kazkaip abejoju ar nestuke.gif galima astriai?
Atsakyti
QUOTE(iluciux @ 2011 11 03, 14:36)
sveikutes, norejau paklausti ar galima nestukem valgyti siek tiek astru maista? neseniai suzinojau kad esu ir as  nestuke.gif o pavalgyti astriau megstu  smile.gif  nesakau kad labai stipriai, bet bent i savaite koki karta ka nors astresnio uzkrimsti norisi  ax.gif  tik vat kazkaip abejoju ar  nestuke.gif galima astriai?


Manau, kad su saiku viskas galima.. smile.gif juk mes tik nėščios, o ne ligonės smile.gif
Atsakyti
manau svarbiausia vengti alkoholio,rukalu ir kt svaigalu,vaistus vartoti tik labai prireikus smile.gif saugotis persalimo,nes pirmas 12sav jis labai pavojingas.man gine liepe gerti folio rugsti,kt vitaminus ne anksciau kaip 18-20sav,vaisius is pardes geriau pirkti tokius kurie lupami,aisku gerai nuplaut pries tai,dziovintus vaisius,uogas ir riesutus pirktinius nuplikyti verdanciu vandeniu smile.gif del sporto,tai manau kad tinka nebent spec manksta nestukem,bet kokiu atveju geriau sportu uzsiimineti tik po gineklogo konsultacijos.
Atsakyti
Ką tik perskaičiau lankstinuke nėštukėms, kad reikia vengti kepenėlių patiekalų ir paštetų, nes kepenyse gausu vitamino A, o jo gausa gali sąlygoti vaisiaus vystymosi sutrikimus. Manau, čia skirta toms, kurios labai dažnai tuos produktus valgo. Aš nors ir mėgstu, bet pritingiu ruošti, kepenėlės būna ne dažnaiu nei kartą į mėnesį ar dar rečiau. O paštetų visokių neperku, nes labai abejoju jų kokybe.
Atsakyti
Man kepenėlės buvo staigmena - kaip tik šią savaitę iš draugės sužinojau. Nesu mėgėja, bet pašteto kartais norisi. O ypač dabar, kai žinau, kad reiktų vengti biggrin.gif
Šiaip iš kitų merginų esu girdėjus, kad nederėtų daug citrusinių vaisių valgyti, riešutų ir tropinių džiovintų vaisių. Bet čia neaišku - turbūt kiekvienai labai skirtigai.
Atsakyti