Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(Dainele05 @ 2011 09 23, 06:37)
As tai dariausi viena, II buvo labai ryskus abu,su antruoju tas pats smile.gif
tik va,as tai labai nerami pasidariau,pykstuosi kartais pati su savimi biggrin.gif
bet noras pasidaryti dar viena testuka irgi yra,turbut,kaip ir daugeliui smile.gif na,bet tikiu,kad mazylis jau gyvena viduje,labai laukiu,kada pas daktare apsilankysiu,o tai bus mazdaug spalio pabaigoje...
kada tu planuoji pas gine apsilankyt? smile.gif :* wub.gif  nestuke.gif  4u.gif



O kodel tu taip velai pas gine? Kiek savaiciu bus tada tavo zirniukui?
As tai prisiskaiciau, kad jau koka 7 sav laikas eiti tai galvoju spalio pradzioje jau keliauti. O kazin kada istikruju reikia eiti? g.gif
Vat ta nezinomybe visko tai tikrai varo kartais i nevilti. Kaip ir ta ciobreliu arbata is kur zinot kad ji negerai, o as kaip tycia rytais jau kokias dvi savaites kad geriu kad geriu doh.gif dabar jau nebegersiu... kazin ka dar blogai darau g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 09 24, 11:19)
Taip, bet rizika vis tiek matyt padideja, o rudens ir ziemos sezonais mamytes isgeria daug arbatu, nes jas irgi puola ligos, tai vat, ciobreliu reiketu vengti, rinktis kitas arbatzoles mirksiukas.gif


pvz kokias? Ramuneliu turiu, geriu vakarais, bet diena tai negaliu gerti, nes migdo mane blush2.gif
Atsakyti
sveikutes stoju i jusu gretas ir va neseniai suzinojau kad laukiuosi, nors dar kapi tik ruosemes vestuvem vestuves jau ant nosies o as jau 12 kazkur savaiteij, paskaicius jusu komentarus suprantu kad negalima jaudintis bet siuo metu man tai neiseina, tikiuosi po vestuviu galesiu ramiai dziaugtis nestumu
Atsakyti
QUOTE(Adrijana @ 2011 09 24, 21:56)
O kodel tu taip velai pas gine? Kiek savaiciu bus tada tavo zirniukui?
As tai prisiskaiciau, kad jau koka 7 sav laikas eiti tai galvoju spalio pradzioje jau keliauti. O kazin kada istikruju reikia eiti?  g.gif
Vat ta nezinomybe visko tai tikrai varo kartais i nevilti. Kaip ir ta ciobreliu arbata is kur zinot kad ji negerai, o as kaip tycia rytais jau kokias dvi savaites kad geriu kad geriu  doh.gif  dabar jau nebegersiu...  kazin ka dar blogai darau g.gif  ax.gif


As nuejau 5 sav.,tai nieko neziurejo tik visko paklausinejo, daug papasakojo ir liepe ateiti kai bus 8 sav.o tai bus spalio pabaigoje 4u.gif
Atsakyti
prisimenu kad pirmais mėnesiais reikėjo atsargiai čiaudėti, rąžytis - nes po staigaus čiaudėjimo, rąžymosi visada suskausdavo pilvuką, tymptelėdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 12 spalio 2011 - 08:55
QUOTE(vikta @ 2011 10 12, 09:49)
prisimenu kad pirmais mėnesiais reikėjo atsargiai čiaudėti, rąžytis - nes po staigaus čiaudėjimo, rąžymosi visada suskausdavo pilvuką, tymptelėdavo.



kartais ir man taip pasitaiko wink.gif)
Atsakyti
sveikos,
as tai patarsiu labai ziureti ka valgot - jokiu sintetiniu vitaminu (nebent labai butinai reikia su gydytojo nurodymu), jokiu pepsi, cocacola ir pan.
Kuo maziau visokiu E. Zodziu sveikas maistas.
As nescia budama nelabai ziurejausi, labai megau pepsi ir snickersus doh.gif nieks zinoma dabar nepasakys kaip butu jeigu butu bet turiu labai alergiska mergyte....nors kiti du vaikai jokiu problemu su alergijom neturejo ir neturi, su jais labai ziurejau ka valgau....seimoj irgi ner alergisku....
Atsakyti
Ahoy mergaites! Noriu pasidziaugt ir as, pasidariau gal 6 testus ir jie man atsake teigiamai! smile.gif siandien pasidariau ClearBlue testa, kuris pasako kiek mazdaug savaiciu, rode 2-3. Zinau, jog dar labai nedaug, taciau mes labai laimingi smile.gif
Vat skaiciau as sita foruma gerdama melisu arbata ir ziuriu kad nelabai gerai darau... aciu uz tai, kad mane informavot, lauksiu daugiau patarimu kaip gi cia man elgtis smile.gif)
Atsakyti
Sveikos noriu prisijungi prie jusu, mums jau 8sav, bet daznai paskauda ar visoms taip? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma20: 18 spalio 2011 - 18:17
Kas dėl laiko, kada pasirodė ginei.. tai man taip išėjo, kad aš pasirodžiau 15-16 savaitė jau buvo... O taip išėjo todėl, kad iš pradžių neskubėjau, nes patarė neskubėt iki 12 savaitės, nes nelabai kas ten matosi ir t.t. Kitas net sakė pamoralizuoja, kad per anksti.. tai aš ir nesiskubinau.. o po to kai atėjo laikas.. teko vos ne mėnesį eilėje pas daktarę pralaukti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet kolkas viskas šauniai smile.gif Tiesa, pradžioje rūkiau kol nežinojau.. bet po to teko mesti, nes taip bloga būdavo po dūmėlio, kad vajė vajė... 4u.gif biggrin.gif O alkoholio nevartojau visai tai dėl to ramu smile.gif Kavos gydytoja leido gerti .. aišku saikingai.. nelabai stiprios 1-2 puodelius per dieną smile.gif kas dėl visų gazuotų gėrimų... ir maisto.. valgau ir geriu tai, ko atrodo baisiai noriu tuo metu.. aišku saikingai smile.gif Nes kažkada kažkas jau seniai buvo pasakė, kad ko organizmui trūks - jis pats pareikalaus smile.gif
Atsakyti
as vakar pasidariau testuka diena, jis parode teigiama rezultata, juosteles ne vienodo ryskumo bet aiskiai matomos, siandien ryte pasidariau dar viena testuka, juostele ryski, ryskesne nei vakar, maudzia pilvo apacia, vos ne visa diena, lyg artetu mmm, bet tas maudimas daug mazesnis nei pries mmm, tik jauciasi kad kazkas ten vyksta, pas daktara ketvirtadieni, tiksliai nzn kiek mus laiko, nes tikros normalios mmm buvo beveik pries 6 svaaites, o pries 4 buvo tokios kurios truko tik 3 dienas, ir buvo viena diena negausios, kita diena, gausesnes o trecia beveik nieko...tik siandien daug verkiau nes MB pasimetes gyvenime ir nezinau kaip bus su juo. stengiuosi nesinervuoti kuo daugiau ilsetis, tikiuosi viskas bus gerai, bijau zingsny zengti, sianakt bijojau ant pilvo miegoti, issitiesus per visa ugi taip pat ax.gif tik kad keista nes vientielis pozymis pilvo maudimas.
norejau paklausti, as esu pripratusi valgyti nedaug, bet siuo metu stengiuosi valgyti kuo daugiau, kaip jus maitinates? ar pradejote daugiau valgyti?
Atsakyti
QUOTE(BellaR @ 2011 10 18, 22:52)
sianakt bijojau ant pilvo miegoti, issitiesus per visa ugi taip pat  ax.gif  tik kad keista nes vientielis pozymis pilvo maudimas.
norejau paklausti, as esu pripratusi valgyti nedaug, bet siuo metu stengiuosi valgyti kuo daugiau, kaip jus maitinates?  ar pradejote daugiau valgyti?

Man panasus simptomai, tik pilvo ir krutu tempima jauciu, o mane dabar traukte traukia ant pilvo miegoti, tik taip ir uzmiegu, nors stengiuosi neissitiesti, o labiau soniuku, kalbant apie maista isvis dingo apetitas, porcijos sumazejo, man maistas gali nebeegzistuoti, tik vanduo.... smile.gif bet manau tai laikina, mums dar nedaug laiko 4u.gif
Atsakyti