Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

Ir as jungiuosi! Jauciu tik 3 ar 4ios savaiteles, bet pilvuko apacia tempia, gal cia normalu...pas gydytoja tik po 2 savaiciu...o kaip su lektuvais pirmom savaitem?
Atsakyti
QUOTE(Pabegusi @ 2011 09 08, 12:13)
Ir as jungiuosi! Jauciu tik 3 ar 4ios savaiteles, bet pilvuko apacia tempia, gal cia normalu...pas gydytoja tik po 2 savaiciu...o kaip su lektuvais pirmom savaitem?

ir mane lektuvu klausimas domina, mums tik 2-3 sav, bet vakar buvau pas gyne leido skristi atostogu, bet sake vengti didesnio fizinio kruvio, bet man neramu del slegio kaitos... mums kelione spalio viduryje..
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 09 08, 12:25)
ir mane lektuvu klausimas domina, mums tik 2-3 sav, bet vakar buvau pas gyne leido skristi atostogu, bet sake vengti didesnio fizinio kruvio, bet man neramu del slegio kaitos... mums kelione spalio viduryje..


aš skridau 8-9sav. į turkiją liepos mėn, per didžiuosius karščius, gine sakė, viskas galima tik nepersikaitinti... atostogos pavyko puikiai, lektuve jaučiausi gerai drinks_cheers.gif
o pilvuko gyventojas,jau po truputi pradeda bumbsėti wub.gif Gerų atostogų 4u.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruc: 08 rugsėjo 2011 - 13:57
QUOTE(bruc @ 2011 09 08, 14:56)
aš skridau 8-9sav. į turkiją liepos mėn, per didžiuosius karščius, gine sakė, viskas galima tik nepersikaitinti... atostogos pavyko puikiai, lektuve jaučiausi gerai  drinks_cheers.gif
o pilvuko gyventojas,jau po truputi pradeda bumbsėti  wub.gif Gerų atostogų  4u.gif  cool.gif

nuraminot bigsmile.gif mums bus panasus laikotarpis, tik nebus karscio, tik siltas malonus oras smile.gif aciu
Atsakyti
Sveikos! Turbut ir as galeciau isirasyti i jusu gretas ax.gif Bet kad labai nedrasiai dar jauciuosi... Mm velavo savaite, o kadangi kazkaip kitaip jauciausi pasidariau testukus du ir abu kartus ryskus du II. Pilva tempia, miegu kaip barsukas ziema, krutys jautrios, net erzinanciai jautrios, tik apetita praradus kotai ir kaip maniskis sake "itartinai meiles pilna" jauciuosi biggrin.gif biggrin.gif Bet pas daktare tik ketvirtadieni, ir tai manau cia anglijoj mane tik pas bendra gydytoja uzrase ir ir ir..... blink.gif nezinau ka ji man pasakys, nieko nezinau, net geda... kaip jie nustato kad tas kirminukas ten pilve ir kiek laiko jam ten ir kada jam laikas i saules sviesa islysti??? blush2.gif blush2.gif doh.gif blush2.gif blush2.gif Zodziu bijau ir but beprotiskai laiminga ir bijau nerimauti, tai tokia nei skusta nei lupta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(brigutte @ 2011 09 09, 19:12)
Sveikos! Turbut ir as galeciau isirasyti i jusu gretas  ax.gif  Bet kad labai nedrasiai dar jauciuosi... Mm velavo savaite, o kadangi kazkaip kitaip jauciausi pasidariau testukus du ir abu kartus ryskus du II. Pilva tempia, miegu kaip barsukas ziema, krutys jautrios, net erzinanciai jautrios, tik apetita praradus kotai ir kaip maniskis sake "itartinai meiles pilna" jauciuosi  biggrin.gif  biggrin.gif  Bet pas daktare tik ketvirtadieni, ir tai manau cia anglijoj mane tik pas bendra gydytoja uzrase ir ir ir.....  blink.gif nezinau ka ji man pasakys, nieko nezinau, net geda... kaip jie nustato kad tas kirminukas ten pilve ir kiek laiko jam ten ir kada jam laikas i saules sviesa islysti???  blush2.gif  blush2.gif  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif  Zodziu bijau ir but beprotiskai laiminga ir bijau nerimauti, tai tokia nei skusta nei lupta  doh.gif




Na manau jai vaikutis planuotas, tai tada nera ko nerimauti,ir jai vaikinas suzinojes naujiena nepasiule nueiti pasidaryt valimo,nosi i virsu!
Nera cia ko gedintis, reikia kaip tik dziaugtis!
Sveikinu!
As pirmadieni eisiu pas daktare.. Ims krauja, ziures koks nestumas, geras ar ne, ar negresia persileidimas ir taip toliau, veliau (nzn gal ir ta pacia diena) su echoskopu ziures kiek laiko jau mano zirniukuj smile.gif
Pirmadieni laukite naujienu is manes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simonyte005 @ 2011 09 09, 19:20)
Na manau jai vaikutis planuotas, tai tada nera ko nerimauti,ir jai vaikinas suzinojes naujiena nepasiule nueiti pasidaryt valimo,nosi i virsu!
Nera cia ko gedintis, reikia kaip tik dziaugtis!
Sveikinu!
As pirmadieni eisiu pas daktare.. Ims krauja, ziures koks nestumas, geras ar ne, ar negresia persileidimas ir taip toliau, veliau (nzn gal ir ta pacia diena) su echoskopu ziures kiek laiko jau mano zirniukuj smile.gif
Pirmadieni laukite naujienu is manes  ax.gif


Oi del vyrioko mano jokiu klausimu net negali buti smile.gif Patenkintas kaip milijona laimejes smile.gif kartu ir darem testa ir pas daktarus keliaujam, zodziu jis pas mane Vyras su didziaja V smile.gif
o man neramu tai del to, kad dar neturiu daktaro patvirtimino... doh.gif Stengiuosi apskritai negalvoti, bet kartais sukirba kokia bloga mintis, o jeigu cia tie testai meluoja.... doh.gif gal ir kvaila taip, nu bet doh.gif blush2.gif
Metus laiko stengemes, ne tai kad stengemes, bet tiesiog samoningai nesisaugojom ir pagaliau neprisisaugojom! nestuke.gif thumbup.gif
O del arbatu del kavu... labai jos negerai??? Nu as miegancioji grazuole, be arbatos ir kavos darbe stovedama uzmigciau unsure.gif kava tai labai silpna geriu, o arbata tai dievinu zalia su jazminais.... unsure.gif kai kasryt 4.30 keltis darban, tai kazkaip reik save tonizuoti.. blink.gif

Lauksim lauksim naujienu smile.gif veliau kartu gal pasidalinsim dziaugsmeliais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(brigutte @ 2011 09 09, 18:12)
Sveikos! kaip jie nustato kad tas kirminukas ten pilve ir kiek laiko jam ten


Nesijaudink.. smile.gif Jei pirma pas GP tik eini, tai tave tik irasys i nesciuju sarasa, midvife paskirs, paklausines, kaip jautiesi. Gali buti, kad jokiu pozymiu neturesi, tai tik linkciosi galva ir sakysi "ok".. smile.gif Viskas yra normalu smile.gif Kai kurioms padaro slapimo tyrima, kad patvirtint nestuma, o kai kurioms ne. Tavo nestumo dydi nustatys pagal paskutine menesiniu data. Pasvers, pamatuos. Ir tiek.. smile.gif
Taigi sveikinimai ir slepk ta baime i kisene, viskas bus aisku kaip du kart du kai nueisi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mahl: 12 rugsėjo 2011 - 18:20
QUOTE(brigutte @ 2011 09 09, 20:10)

O del arbatu del kavu... labai jos negerai??? Nu as miegancioji grazuole, be arbatos ir kavos darbe stovedama uzmigciau  unsure.gif kava tai labai silpna geriu, o arbata tai dievinu zalia su jazminais....  unsure.gif  kai kasryt 4.30 keltis darban, tai kazkaip reik save tonizuoti..  blink.gif




Sako, keli puodeliai į dieną nieko tokio... Po kelių savaičių labai gali būti kad pati nebegalėsi nei pažiūrėti į kavą ar / ir arbatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mahl @ 2011 09 12, 20:19)
Nesijaudink.. smile.gif Jei pirma pas GP tik eini, tai tave tik irasys i nesciuju sarasa, midvife paskirs, paklausines, kaip jautiesi. Gali buti, kad jokiu pozymiu neturesi, tai tik linkciosi galva ir sakysi "ok".. smile.gif Viskas yra normalu smile.gif Kai kurioms padaro slapimo tyrima, kad patvirtint nestuma, o kai kurioms ne. Tavo nestumo dydi nustatys pagal paskutine menesiniu data. Pasvers, pamatuos. Ir tiek.. smile.gif
Taigi sveikinimai ir slepk ta baime i kisene, viskas bus aisku kaip du kart du kai nueisi  4u.gif


Buvau vakar pas ta GP... isejau is kabineto ir vos neapsiblioviau sad.gif pasake kad su MF susitiksiu tik 8-10 savaite, nes nera cia jokio reikalo anksciau, scana isvis vienas dievas zino kada gausiu, tai doh.gif doh.gif doh.gif o as taip noriu zinoti kad tikrai tikrai 100% viskas cia ok... verysad.gif Ir as jai sakiau, kad as noriu buti tikra, kad blogai jauciuosi nezinodama tiksliai ir t.t. o ji tik pasake "oi tu nepergyvenk, viskas cia gerai, paskambins tau MF uz savaites dvieju ir susitarsi su ja, jeigu labai jau neramu bus, gal paskirs anksciau vizita" schmoll.gif folio israse ir issiunte namo "laukti".
Atsakyti
QUOTE(brigutte @ 2011 09 16, 22:45)
Buvau vakar pas ta GP...


Taip taip. Deja, bet cia taip yra. Pirmas apsilankymas pas midvife tik po 8os nestumo savaites, o skanas... Skirtingai buna. As pirma turejau 13 savaiciu. Nesibaimink, juk testas parode, kad esi nestuke.gif O ir greit pradesi jaust pozymius (krutys jautrios, pykinimas, jautrumas kvapams). Zinau, kad atrodo neteisinga ir pavydu pasiskaicius lietuvos mergaiciu apsakymus, kaip savo jau 5 savaiciu zirnius mate, bet, deja, cia yra tokios taisykles. Nenusimink ir megaukis 4u.gif
Atsakyti
Del scanu nusiraminkite, manoma, kad butent ankstyvas scanas salygoja ankstyvus persileidimus, nes tokiam maziukam zirniukui tas scanas kaip peilis i sidi. Tai kad cia gydytojai labai gerai daro, kad nedaro. smile.gif
Atsakyti