Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(Lauraze @ 2013 09 03, 16:07)
Sveikos Mamytes smile.gif
As taip jungiuosi prie jusu. Esu kiek gyditoja sake dabar jau 7 savaite kaip niescia smile.gif vaikutis nebuvo planuotas bet labai laukiamas, tikriausiai kaip ir pas visas smile.gif malonu bus su jumis bendrauti ir dalintis savo potyriais smile.gif nestuke.gif

O, mes panasaus laiko nestuke.gif drinks_cheers.gif

Mano gyditoja sake gerti ir arbatas ir kavas, ka noriu zodziu... gazuotu tik ne, ir sulciu pakuose. Pagrinde geriu mineralini vandeni, silpnai gazuota. Kokius skyscius dar kas vartoja? smile.gif
Atsakyti
hmmmm, įsiskaitykit į temos pavadinimą ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
O koks svoris jau nerekomenduojamas kilnot? Juk vienoms 5kg jau sunku, o kitos ir 15kg gali nesiraukydamos panešt, tad man įdomu, ar yra kažkoks limitas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@Ilganosė@ @ 2013 09 04, 06:26)
Sveikos smile.gif 
O koks svoris jau nerekomenduojamas kilnot? Juk vienoms 5kg jau sunku, o kitos ir 15kg gali nesiraukydamos panešt, tad man įdomu, ar yra kažkoks limitas? g.gif

Kiek žinau, negalima daugiau nei 10kg kelti smile.gif Gal tiksliau nerekomenduojama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 09 03, 19:43)
hmmmm, įsiskaitykit į temos pavadinimą  ax.gif

O kas blogai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikooorija @ 2013 09 04, 11:05)
O kas blogai? blink.gif

Ką galima ir negalima gert nėštumo metu?
o šita tema, ko vengt, ne apie tai, ką galima gert ir geria nėščiosios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 09 04, 13:50)
Ką galima ir negalima gert nėštumo metu?
o šita tema, ko vengt, ne apie tai, ką galima gert ir geria nėščiosios ax.gif

Na taip, tai ir prisiskaiciau cia, ko vengti smile.gif taciau tai paneige mano gydytoja, uztat ir pasisakiau. Atsiprasau jei "ne i tema" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikooorija @ 2013 09 04, 15:20)
Na taip, tai ir prisiskaiciau cia, ko vengti smile.gif taciau tai paneige mano gydytoja, uztat ir pasisakiau. Atsiprasau jei "ne i tema" blush2.gif

Viskas gerai, jei paneigė, tai ir pasidalinote patirtimi 4u.gif
Atsakyti
tema ko vengti apima ir kokio maisto vengti, kokių gėrimų vengti.
Atsakyti
Sveikos,labai bijau,kad galejau pakenkti savo maziukui, nes testas neparode jo iki 6 savaites net, o pas gine tik po poros savaiteliu. Tai teko ir pas dantista apsilankyti ir nuskausminamuosius leido net 3 kartus ir vaistu geriau dolmen, ibumetin, nalgesin. Labai bijau dabar.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(trilijonė @ 2013 09 16, 11:11)
Sveikos,labai bijau,kad galejau pakenkti savo maziukui, nes testas neparode jo iki 6 savaites net, o pas  gine tik po poros savaiteliu. Tai teko ir pas dantista apsilankyti ir nuskausminamuosius leido net 3 kartus ir vaistu geriau dolmen, ibumetin, nalgesin. Labai bijau dabar.... verysad.gif


Nepergyvenk, viskas bus gerai, aš su savo mažiuke ( dabar jau nestuke.gif tai bus dar mažesnis 4u.gif ) kai nežinojau, jog jau laukiuosi, dariausi sudėtingą plastinę operaciją, po jos leido laaabai stiprius antibiotikus, kai susigaudžiau, kad jau pilvelyje gyvybė buvo, labai pergyvenau. Bet Chirurgas pasakė, mano mama taip pat vartojo antibiotikus laukdamasi ir žiūrėkit kas gavosi smile.gif Megytė dabar ogo klasėj aukščiausia, žingeidi mergaitė, o pernai Kengūroj auksinį diplomą laimėjo wub.gif . Vat tau pooperacinis stebukliukas
Atsakyti
Vestuska- Na matai kokia saunuole thumbup.gif bet mano manimu negali zinoti kaip bus, kas pakenks o kas ne unsure.gif Visko tiek pasitaiko dabar doh.gif As del visko begalo pergyvenu verysad.gif visada pries kazka valgydama ar darydama pagalvoju blush2.gif Kadangi pati sergu tai esu is tu kurios nestumo metu gali buti kad ir visa laika buti geriancia vaistus verysad.gif Nors ir meginu smarkiai su savimi dirbti bei mazinti ju kieki iki nutraukimo visisko ar pakeitimo. Tad dabar si sudetinga laikotarpi turiu gerti vaistukus kad nepakenkti ir savo buklei verysad.gif bet tikiuosi kad tai neitakos mano nestuke.gif sveikatelei doh.gif verysad.gif
Atsakyti