Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

sveikos busimo mamytes 4u.gif na ka jungiuos prie jusu nestuke.gif man 3 savaite. gal kuri zinote ar vazineti dviraciu galima??? kiek skaitinejau kad kratymas kenkia.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(padikaila @ 2013 04 26, 13:43)
Sveikos, nesenei suzinojau, kad laukiuos. Esu labai laiminga, bet tuom paciu ir nerinauju, nes pries  pora dienu dariausi plaucuu rengena, tai dabar ir jaudinuos labai blogai vaikui ar ne?



geriau kuo greiciau pasitark su gydytojais, nes tai rimtas reikalas. drauge buvo nescia ir to nezinojo.. pakliuvo i avarija ir jai is kart galvos nuotrauka dare.. ko pasekoje teko daryt isvalyma del to...
Atsakyti
QUOTE(Kristina_klp @ 2013 04 27, 16:54)
geriau kuo greiciau pasitark su gydytojais, nes tai rimtas reikalas. drauge buvo nescia ir to nezinojo.. pakliuvo i avarija ir jai is kart galvos nuotrauka dare.. ko pasekoje teko daryt isvalyma del to...



Negązdinkit be reikalo...įvairių atvejų būna...kodėl Jūsų draugei darė išvalymą, kaip galėjo nustatyti, kad rentgenas pakenkė?
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2013 05 04, 02:26)
Negązdinkit be reikalo...įvairių atvejų būna...kodėl Jūsų draugei darė išvalymą, kaip galėjo nustatyti, kad rentgenas pakenkė?


drinks_cheers.gif ir man skamba kazkaip nelogiskai sad.gif

Su pirmu lialium 5-7 savaite gulejau su baisiu gripu (visoje Lietuvoe buvo epidemija, lyg tais kiauliu gripo) teko pagerti ivairaus brudo... Gime nuostabus, sveikas laaabai fainas 4kg berniukas smile.gif Iki 12sav gamta pati atrenka, ir veikia pagal desni: viskas arba nieko.

Vengt reikia: rukymo, dideliu doziu alkoholio (pora bokalu vyno tai nera tas kiekis del kurio reikia pergyventi ir grauzti saves) ir kas svarbiausia: VENGT REIKIA NERVUKU, STRESU IR NEREIKALINGU PERGYVENIMU!!!! Venkit blogu minciu, labiau galvokit kas Jums naudinga, kas naudinga lialiukui smile.gif

Atsakyti
sveikos, jungsiuos prie jūsų, nes ir aš patapau nestuke.gif speju dar kokia 5-6 savaitė max, bet klausimų milijonas jau iškilo, turbūt ir pas gydytoją jau reik pasiskubint? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D-i-a . . . @ 2013 05 08, 19:43)
sveikos, jungsiuos prie jūsų, nes ir aš patapau  nestuke.gif  speju dar kokia 5-6 savaitė max, bet klausimų milijonas jau iškilo, turbūt ir pas gydytoją jau reik pasiskubint? smile.gif

nebent spirgat labai, šiaip reik nueit iki 12 savaitės. Aš asmeniškai ėjau 8 sav. Kol nėštumas nėra didelis ginės abejingos, na bent jau mano man liepė ateit dar po 2 savaičių, tada jau sveikino, suprask iki 12 savaitės natūrali atranka smile.gif
Atsakyti
O as nuejau 8 savaite tai gavau barti kad taip velai atejau hihihi.gif
Atsakyti
A š pas gine nuėjau būdama prieš kelias dienas, man 6 savaitė, tai liepe po poros savaičių tyrimus pasidaryti ir pasirodyti po mėnesio...
Atsakyti
QUOTE(Smagute @ 2013 05 06, 21:31)
Vengt reikia: rukymo, dideliu doziu alkoholio (pora bokalu vyno tai nera tas kiekis del kurio reikia pergyventi ir grauzti saves)

hm g.gif pora bokalų vyno, tai čia po puslitrį? biggrin.gif Aš manau, kad alkoholio nėštumo metu reikia vengti, nes nėra ištirta tokie jo kiek kenksmingi. Teko skaityti, kad gali pakenkti ir vienas alkoholio vienetas, t.y. 10ml gryno alkoholio, kurio yra, pvz., 40 ml stipraus gėrimo, 300 ml alaus. Nors, aišku, galite sakyti, kad ir alkoholikės pagimdo "sveikus" kūdikius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina_klp @ 2013 04 27, 15:54)

geriau kuo greiciau pasitark su gydytojais, nes tai rimtas reikalas. drauge buvo nescia ir to nezinojo.. pakliuvo i avarija ir jai is kart galvos nuotrauka dare.. ko pasekoje teko daryt isvalyma del to...

blink.gif čia visiška nesamonė ir kaip sugalvojot taip parašyti? Aišku, kad draugė kažko nepasakė arba kažką ne taip supratot, taip būti negali.

Plaukus kirpo ir dažė kelis kartus per nėštumą, nesidaryčiau braziliško plaukų tiesinimo, o dėl dažymo tai nemanau, kad čia kažkas tokio. Turiu sveiką ir guvų berniuką. Teko ir antibiotikų du kursus suvartoti, vaikas nealergiškas. Jei nėra reikalo negerčiau multivitaminų, draugės, kurios vartojo turi alergiškus mažylius, gal čia sutapimas, bet yra kaip yra. Kaip mano gydytoja sako, kad jei kas negerai darom tyrimus, jei yra trūkumas tada ir vartojam būtent reikalingą papildą o ne mišinį, nes maitinuosi, nebadauju tai neturėtų kažko ir trūkti. Nėštumo pradžioje vartojau folio rūgštį (ji pasisavinama geriau tablečių pavidalu nei maistu) ir nėštumo pabaigoje magnį kelis kartus nes buvo pradėję traukti raumenis.
Atsakyti
QUOTE(jurackaaa @ 2009 04 23, 20:13)
sveikutes  4u.gif  jungiuos prie jusu  nestuke.gif  mes dar mazuciai, 7 savaites smile.gif ir man kyla ivariu klausimu smile.gif del aukstakulniu, tai dar vaikstau (man darbe irgi ju reikia prie garderobo smile.gif ), bet neuzilgo planuoju isigyti kokius zemucius klasikinio stiliaus,kad tiktu prie kostiumelio.. darvaman neduoda ramybes toks reikalas.. plaukus reikia butinai dazyt unsure.gif  bet nezinau ar galima  g.gif  doh.gif  su kokiais augaliniais gal galima??



Sveikutes!
jungiuosi prie jusu smile.gif nestuke.gif mes irgi dar mazuleliai, 4 sav. Del aukstakulniu - jei kojos netinsta, nesiokit, tik zinoma, protingo aukscio mirksiukas.gif o plauku dazymas - svarbu, kad labai neprisikvepuotumet amoniako garu, o siaip dazykit - juk ir maziukas nori grazios mamos mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Laba diena,

netiketai patekau i sia skilti. Domiuosi viskuo, nes pirmiejie potyriai smile.gif

Labai domejausi ar galima gerti gaza.. na mineralini, gydytoja kaip ir neuzdraude, bet esu girdejus, kad nlb. tai kaip istikruju yra?smile.gif
Atsakyti
^
Laba, na jei norisi, tai galima, viska proto ribose aisku. Man burbuliukai padejo, kai mane pykindavo. Bet jei perdaug tai manau, kad pilva pustu, o gal ir skrandyje rugstinguma sukeltu... g.gif
Atsakyti