Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

Sveikutes, ar kuri esate naudojus driclor nuo prakaitavimo ? dbr juo nesitepu kai pastojau bet pergyvenu kad gal kenskmingu medziagu like kokiu organizme.
Atsakyti
QUOTE(mitochondrija @ 2012 11 27, 12:17)
tuk tuk!  4u.gif  siandien mane istiko tikru tikriausias sokas! menesines velavo pora dieneliu, tai sumaniau pasidaryti testa - nagi II !!!  thumbup.gif bet jau taip nesitikejau, dar kaip tycia savaitgali kelias taures vyno isgeriau, sekancia diena drauge likeriuko pora stikliuko i gerkle suverte!!!  blink.gif dabar baimes pilnos kelnes - kazi kuom cia man baigsis...  g.gif



Tikrai nepakenkė. Organizmas pats saugo mažylį wink.gif
Aš ir nežinojau, kad laukiuos... ir dūmą patraukdavau (kažkoks durnumas buvo užėjęs), ir šampano pagurkšnodavau. Aišku, sužinojus visus tuos reikalus raukiau.

QUOTE(pintikliuska @ 2013 02 10, 18:57)
Sveikos  smile.gif pasidariau testa(tiksliau net 4 skirtingus) ir visi parode kad jau laukiuosi smile.gif tik va man pries dvi ar tris savaites labai nugara skaudejo, as nuejau pas daktara ir man israse antibijotiku. Iskart supratau kad kazkas ne taip nes nuo pirmos tabletes labai isbere rankas ir kojas, nors esu daug kartu vartojusi tuos vaistus anksciau. Veliau uzpuole sloga didele, geriau vaistus nuo persalimo gal kokias 3 dienas, veliau dar nuo skausmo vaistu geriau. Ir kai suzinojau kad laukiuosi labai issigandau kad nebutu kas nors blogai nes vaistu daug geriau. Ka apie tai manote?nestumas dar tik 4 svaites. Aciu


Oj, tikrai daug vaistų prisipompavai doh.gif Bet matau, kad nuo Tavo parašymo praėjo daugiau nei mėnesis. Kaip savijauta?

QUOTE(WannaBeWithYou @ 2013 02 22, 01:30)
Aš tai taip labai nestresuoju dėl to, gal. Vengiu krūvio, alko, prirūkytų patalpų, ligotų žmonių, sušalt, sukaist, staigaus lankstymosi, sunkaus kilnojimo, nenaudingo maisto, bereikalingų nervų. O šiaip gyvenu normalų gyvenimą biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
atsisakyti cigarečių. Alkoholio silpno ar be laipsnių pagurkšnodavau, seilė tįsdavo, jei kas šalia alų gerdavo.
Ginė liepė atsisakyti sekso, bet smile.gif
O daugiau gyvenau kaip gyvenus smile.gif
Atsakyti
Ar galima nesciosioms pirmomis savaitemis skraidyti lektuvu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 03 24, 20:41)
Ar galima nesciosioms pirmomis savaitemis skraidyti lektuvu ?  g.gif

http://www.supermama...?...88278&st=72 smile.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir as prie jusu nestuke.gif . Mums 1men ir 7d smile.gif ,bet nieko nezinodama nusikirpau plaukus. Girdejau ,kad negalima... Tai kaip cia istikruju? Ir kaip del nagu priauginimo? ohmy.gif g.gif
Atsakyti
dėl plaukų kirpimo tai švelniai tariant nenusišnekėkit 4u.gif aš bent jau netikiu tokiais dalykais, jog nusikirpai plaukus,tai vaiko "protas bus trumpas", nu kas per.. doh.gif

o dėl nagų priauginimo, šiaip nėščiosioms dažniausiai atmetinėja priauginimą, o jei iki tol buvot prisiauginusi tai manau organizmas pripratęs prie tos chemijos ir nieko čia baisaus.. pati iki nėštumo nešiojau priaugintus nagus o per nėštumą darydavausi ilgalaikį lakavimą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nesenei suzinojau, kad laukiuos. Esu labai laiminga, bet tuom paciu ir nerinauju, nes pries pora dienu dariausi plaucuu rengena, tai dabar ir jaudinuos labai blogai vaikui ar ne?
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif mums 8 savaitėlės nestuke.gif tik šiandien sužinojau... kažkiek keista, nors numaniau kad taip gali būti smile.gif

Prieš dvi savaites priaugino nagus, ir puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kis Kis Kis: 26 balandžio 2013 - 16:29
QUOTE(padikaila @ 2013 04 26, 15:43)
Sveikos, nesenei suzinojau, kad laukiuos. Esu labai laiminga, bet tuom paciu ir nerinauju, nes pries  pora dienu dariausi plaucuu rengena, tai dabar ir jaudinuos labai blogai vaikui ar ne?

jei tikrai būtumėt nerimavusi, jau seniai būtumėt visą šitą temą perskaičius http://www.supermama...?...0457&st=108
Atsakyti
Pirmas vaikelis, ir tik nesenei suzinojau, kad laukiuos, tai nespeju viska perskaityt, todel ir klausiu jusu. Kad padetumet man jaunai mamytei smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi dukrytes,tai daziausi plaukus ir net geltonai ir kirpau, grifka tai isvis kas menesi kirpdavau. sako ir prota vaikui nukirpsi ir ryzas vaikas bus, na zodziu visokiu nesamoniu pilni tie pletkai.. protinga ta mano mergaite, net uz kai kuriuos vienmecius protingesne ir ne ryza, o blondine..taip kad tikrai nebijokit, negi visa nestuma kaip pabaisoms vaiksciot..o is tikruju net ir skaiciau,kad reikia didziulio kiekio peroksido,kad prasiskverptu per oda,tai dazant plaukus neimanoma pakenkti vaikui.. As gal sunerimus del kilnojimu sunkiu daiktu, manau nestukei ju negalima, ranku kilnojimas,bet cia veliau kai jau pilvas didelis, sako, kad raisciai netruktu, man net gimdymo metu neleido kelti ranku..ir del skrydziu vis dar nezinau ar galima ar ne..is tikruju kiekvienas dalykas individualiai, bet rukymas, gerimas ir narkotiku vartojimas,tai grieztai uzdraustas..net ir kai kuriu vaistu, man atrodo tik paracetamoli galima vartoti,jei jau labai reikia..
Atsakyti