Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

tuk tuk! 4u.gif siandien mane istiko tikru tikriausias sokas! menesines velavo pora dieneliu, tai sumaniau pasidaryti testa - nagi II !!! thumbup.gif bet jau taip nesitikejau, dar kaip tycia savaitgali kelias taures vyno isgeriau, sekancia diena drauge likeriuko pora stikliuko i gerkle suverte!!! blink.gif dabar baimes pilnos kelnes - kazi kuom cia man baigsis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mitochondrija @ 2012 11 27, 12:17)
tuk tuk!  4u.gif  siandien mane istiko tikru tikriausias sokas! menesines velavo pora dieneliu, tai sumaniau pasidaryti testa - nagi II !!!  thumbup.gif bet jau taip nesitikejau, dar kaip tycia savaitgali kelias taures vyno isgeriau, sekancia diena drauge likeriuko pora stikliuko i gerkle suverte!!!  blink.gif dabar baimes pilnos kelnes - kazi kuom cia man baigsis...  g.gif


Viskas gerai 4u.gif Tikrai nepakenkė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mitochondrija @ 2012 11 27, 12:17)
tuk tuk!  4u.gif  siandien mane istiko tikru tikriausias sokas! menesines velavo pora dieneliu, tai sumaniau pasidaryti testa - nagi II !!!  thumbup.gif bet jau taip nesitikejau, dar kaip tycia savaitgali kelias taures vyno isgeriau, sekancia diena drauge likeriuko pora stikliuko i gerkle suverte!!!  blink.gif dabar baimes pilnos kelnes - kazi kuom cia man baigsis...  g.gif


kad laukiuosi suzinojau per medaus menesi, kadangi buvom svetimoj sali,tai visus tuos simptomus nurasiau pasikeitusiam klimatui ir maistu, tai brendziuku bandziau gydytis,kai pamaciau II po didelio dziaugsmo seke ne mazesne baime... bet gydytojas tikrai nuramino smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ir į mano kiemą atėjo šventė biggrin.gif pasidariau testuką ir net prisėdau kai išvydau II. Tikrai norėjom, bet nesitikėjau dar taip greit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(timsia @ 2012 11 28, 09:25)
Sveikos, ir į mano kiemą atėjo šventė biggrin.gif pasidariau testuką ir net  prisėdau kai išvydau II. Tikrai norėjom, bet nesitikėjau dar taip greit smile.gif


dideliausi sveikinimai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2012 11 27, 17:03)
kad laukiuosi suzinojau per medaus menesi, kadangi buvom svetimoj sali,tai visus tuos simptomus nurasiau pasikeitusiam klimatui ir maistu, tai brendziuku bandziau gydytis,kai pamaciau II po didelio dziaugsmo seke ne mazesne baime... bet gydytojas tikrai nuramino smile.gif


ooo, kaip man reikejo situ zodziu!!! 4u.gif as pas gine einu tik kita savaite, tai kol kas sedziu kaip ant adatu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(timsia @ 2012 11 28, 09:25)
Sveikos, ir į mano kiemą atėjo šventė biggrin.gif pasidariau testuką ir net  prisėdau kai išvydau II. Tikrai norėjom, bet nesitikėjau dar taip greit smile.gif


sveikinimai! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2012 11 28, 11:36)
dideliausi sveikinimai wink.gif


dėkui smile.gif
Atsakyti
Labutis,as snd taiip pat isvydau II lotuliukas.gif thumbup.gif pasijauciau tokia jautri,nervota jau pries keleta dienu 4u.gif gyvenu NO,dirbu valytoja,dabar pries sventes valome namus su stipriais chemikalais,tai taip pergyvenu,nznau ka daryt,nenoriu kad sefas suzinotu,nes gali lengvai atleist is darbo,o tada be pajamu schmoll.gif o juk iki 12 sav taip pavojinga blush2.gif mum dar tik pradzia,4 nestumo savaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egele2 @ 2012 12 09, 16:03)
Labutis,as snd taiip pat isvydau II lotuliukas.gif  thumbup.gif pasijauciau tokia jautri,nervota jau pries keleta dienu 4u.gif gyvenu NO,dirbu valytoja,dabar pries sventes valome namus su stipriais chemikalais,tai taip pergyvenu,nznau ka daryt,nenoriu kad sefas suzinotu,nes gali lengvai atleist is darbo,o tada be pajamu schmoll.gif o juk iki 12 sav taip pavojinga blush2.gif mum dar tik pradzia,4 nestumo savaite biggrin.gif


sveikinu wink.gif, o atleist besilaukiancios moters is darbo neleidzia istatymai...
Atsakyti
QUOTE(egele2 @ 2012 12 09, 16:03)
Labutis,as snd taiip pat isvydau II lotuliukas.gif  thumbup.gif pasijauciau tokia jautri,nervota jau pries keleta dienu 4u.gif gyvenu NO,dirbu valytoja,dabar pries sventes valome namus su stipriais chemikalais,tai taip pergyvenu,nznau ka daryt,nenoriu kad sefas suzinotu,nes gali lengvai atleist is darbo,o tada be pajamu schmoll.gif o juk iki 12 sav taip pavojinga blush2.gif mum dar tik pradzia,4 nestumo savaite biggrin.gif


Gaukite pažymą apie nėštumą ir pateikite darbdaviui. Pasiskaitykite darbo kodekse tiksliau apie darbdavio informavimą dėl nėštumo. Su gydytojo pažyma jūsų neturės teisės atleisti, jeigu esate legaliai įdarbinta.
Atsakyti
Sveikos smile.gif pasidariau testa(tiksliau net 4 skirtingus) ir visi parode kad jau laukiuosi smile.gif tik va man pries dvi ar tris savaites labai nugara skaudejo, as nuejau pas daktara ir man israse antibijotiku. Iskart supratau kad kazkas ne taip nes nuo pirmos tabletes labai isbere rankas ir kojas, nors esu daug kartu vartojusi tuos vaistus anksciau. Veliau uzpuole sloga didele, geriau vaistus nuo persalimo gal kokias 3 dienas, veliau dar nuo skausmo vaistu geriau. Ir kai suzinojau kad laukiuosi labai issigandau kad nebutu kas nors blogai nes vaistu daug geriau. Ka apie tai manote?nestumas dar tik 4 svaites. Aciu
Atsakyti
Aš tai taip labai nestresuoju dėl to, gal. Vengiu krūvio, alko, prirūkytų patalpų, ligotų žmonių, sušalt, sukaist, staigaus lankstymosi, sunkaus kilnojimo, nenaudingo maisto, bereikalingų nervų. O šiaip gyvenu normalų gyvenimą biggrin.gif
Atsakyti