Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(Digse @ 2012 08 16, 10:14)
ačiū už nuraminimą šiokį tokį 4u.gif dar kol kas palauksiu mmm savaitėlę, nes jau nt darymas man išvis bus stresas scare.gif

tai gal del to streso ir veluoja mmm smile.gif
Atsakyti
sveiko nestukes. ir as istojau i jusu gretas...mums jau 12sav smile.gif bet va prigazdino mane ,kad negalima valgyt nestumo metu kepeneliu, nes ten daug vitamino a ir vaikelis gali gimti apsigimes...tai dabar jau nebezinau ka ir galvoti, valgiau to naminio kepenu pasteto, na gal kokius 5 sumustinius susveiciau sad.gif o dabar taip neramu:(
Atsakyti
QUOTE(viliookste @ 2012 08 22, 16:33)
sveiko nestukes. ir as istojau i jusu gretas...mums jau 12sav smile.gif bet va prigazdino mane ,kad negalima valgyt nestumo metu kepeneliu, nes ten daug vitamino a ir vaikelis gali gimti apsigimes...tai dabar jau nebezinau ka ir galvoti, valgiau to naminio kepenu pasteto, na gal kokius 5 sumustinius susveiciau sad.gif o dabar taip neramu:(

nesijaudink.5sumustiniai tai juk nekasdien 3menesius valgyti.
Atsakyti
Labas mergytes smile.gif man rodos jungiuosi prie jusu ir as. Siandien pasidariau NT rode 2 bet antra ne tokia ryski, nes dariausi po pietu o iki to laiko geriau lb daug vandens.
Ryt is ryto pasidarysiu dar syki NT. Lb pilva skauda, kaip pries mm, bet gal siek tiek stipriau.. na ka lauksime rytojaus smile.gif
Atsakyti
Nieko nevengti - tik tureti saiko jausma biggrin.gif aisku nekalbu apie alkoholi ir cigaretes, bent jau man tai jei buvo didelis tabu, bet cia visiems skirtingai ax.gif
Gyventi ir megautis nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2012 08 16, 09:09)
Sveikos,būsimos mamytės wink.gif jungiuosi į jūsų gretas  4u.gif  gydytoja sakė, jog negalima nieko iš sojos, bet taip ir nesupratau, sojos produktų ar sojos padažo ?  smile.gif


O kodel sojos negalima nesuprantu
Atsakyti
Kiek žinau dėl sojos, tai modifikuotas produktas, gal dėl to nepataria valgyti.

Su pirmu valgiau viska, tik nevartojau alkoholio, jei labai labai uzsimanydavau, pirkdavau nealkoholini alu.

tik nestumo metu labai pavargdavau, turejau daug stresu, tai mergyte buvo labai neramute.

Tikiuosi sio nestumo metu pavyks buti ramesnei. Nutariau i raciona itraukti kuo daugiau vaisiu ir darzoviu. Foline rugsti jau irgi geriu, ja geriau dar iki pastojimo.

Atsakyti
NT parode dvi juosteles, nors nestumas labai mazas, o savaitgali turim bilietus i SEl koncerta, dabar net nezinau kaip elgtis...ar nepakenks tas garsas ir vibracijos isitvirtinant zirniukui, kadangi pirmas mano nestumas buvo gresiantis tai dabar vel neramu del antro... g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif turiu kita beda,geriu antibiotikus antra diena,nutraukti negaliu tikrai,dirbu (serganti),o nestumas gaunasi apie penkias savaites.jau skambinausi i Lt savo gydytojai,mat esu ne Lietuvoje dabar,sake kursa pabaigti butinai.kita savaite busim Lt,eisiu darytis echoskopija biggrin.gif tai vat nuogastauju truputuka del tu antibiotiku.Uk daktaras pasake negert,o manoji daktare pasake isgert,nes gali buti dar blogiau veliau.labiau linkusi pasitiketi savo Lt daktare g.gif
Atsakyti
Aš ir pabaigčiau gerti.. kai pati buvau susirgusi gydytojas aiškino,kad nėra įrodyta,jog antibiotikai kenkia,bet tiesiog patartina vengti visokių chemijų ir pan... jeigu nustosi gerti ir paskui atkrisi, vistiek reikės antibiptikų o vaisiui manau dar blogiau bus,nes liga užsitęs...
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2012 11 25, 15:24)
Aš ir pabaigčiau gerti.. kai pati buvau susirgusi gydytojas aiškino,kad nėra įrodyta,jog antibiotikai kenkia,bet tiesiog patartina vengti visokių chemijų ir pan... jeigu nustosi gerti ir paskui atkrisi, vistiek reikės antibiptikų o vaisiui manau dar blogiau bus,nes liga užsitęs...

tai kad jau konkreciai atkritusi...del to ir geriu,sakiau gal apsieis biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, na aš irgi įstojau į jūsų gretas, tikiuosi mano žirniukas nepabėgs, nes tik šį savaitgalį pamačiau du II testukyje, dariausi juos net 2 nes buvo sunku patikėti.. blush2.gif Dabar irgi truoutį graužia sąžinė, kad kurį laiką, kol nesidariau testo, nes maniau, kad vėl mm vėluoja, kadangi maudė pilvą ir visi kiti simptomai buvo kaip PMS, tai aną savaitę aš baisiausiai nuodėmiamavau ar kaip čia pavadinti, šokoladas, kava, žalia arbata, alkoholis.. Bet juk, manau, aš ne pirma ir ne paskutinė, kuri nusidėjo, juk ne iš karto sužinom, kad laukiamės. Ryt planuoju persirašyti į kitą kliniką ir užsirašyti ginės konsultacijai, kad nusakytų, kiek man daugmaž laiko, aišku, aš manau, kad mums bus ~6 savaites.. Labai noriu ir tikiuosi, kad viskas bus ok ir mūsų angelėlis neišskrys, o apsistos mano pilvelyje ir draugausim visus tuos 9 mėnesius... ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti