Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(lepune @ 2012 06 20, 11:49)
Lietuvoj kas neiprastas, tas ir kenkia smile.gif as irgi sedu ant dviracio, ir manau kad judejimas yra sveikata man ir mano busimam leliui.. prisijungiu prie jusu burio 4u.gif


as irgi gal iki kokios 12sav vazinejau i darba dviraciu smile.gif veliau teko dviracio atsisakyti del blogu oro salygu.
neskaitant tabako ir alkoholio, tai nemanau, kad is viso reikia kazko atsisakyti smile.gif nebent pastojus kenkia sveikatai, o taip as tai nieko neatsisakiau ir viska valgiau ir geriau, tik keiciau vartojimo kiekius(stengiausi nepiktnaudziauti)
Atsakyti
Sveikos mielosios busimos mamytes smile.gif mes taip pat su vyru planavom susilaukti savo kleckiuko. dirbom intensyviai visa menesi ir stai vakar suzinojom kad laukiames. pries dvi dienas vienas nestumo testukas rode vaiduokliuka o va vakar jau du testukai parode II juostelias ir parode kiek laiko gali buti tai 3-4 savaiteles. mes dar labai maziukai. aisku maudzia pilvuka ir krutine jautroka. bet kiek skaiciau kad visom apetito nera o as ryju viska kas tik pasitaiko po ranka. todel man kiek keistoka. g.gif seip cia musu pirmasis ir labai neramu kas kaip bus toliau aisku turiu labai didelia problemele as rukanti verysad.gif suvokiu kad reikia mesti ir kuo greiciau bet negaliu neparukyti. todel nebezinau ko griebtis. vis bandau rukima keisti kramtymu smile.gif o ir persileidimo labai bija zodziu nenustoju galvoti apie tai. bet tikekimes viskas bus gerai savaitgali uzsiregistravau pas gydytoja matysim ka jis pasakys smile.gif o kaip del tu arbateliu niekaip nesuprantu kaip arbata gali kenkti nestumui g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bustinga @ 2012 07 23, 17:13)
Sveikos mielosios busimos mamytes  smile.gif  mes taip pat su vyru planavom susilaukti savo kleckiuko. dirbom intensyviai visa menesi ir stai vakar suzinojom kad laukiames. pries dvi dienas vienas nestumo testukas rode vaiduokliuka o va vakar jau du testukai parode II juostelias ir parode kiek laiko gali buti tai 3-4 savaiteles. mes dar labai maziukai. aisku maudzia pilvuka ir krutine jautroka. bet kiek skaiciau kad visom apetito nera o as ryju viska kas tik pasitaiko po ranka. todel man kiek keistoka.  g.gif  seip cia musu pirmasis ir labai neramu kas kaip bus toliau aisku turiu labai didelia problemele as rukanti  verysad.gif suvokiu kad reikia mesti ir kuo greiciau bet negaliu neparukyti. todel nebezinau ko griebtis. vis bandau rukima keisti kramtymu smile.gif o ir persileidimo labai bija zodziu nenustoju galvoti apie tai. bet tikekimes viskas bus gerai savaitgali uzsiregistravau pas gydytoja matysim ka jis pasakys smile.gif o kaip del tu arbateliu niekaip nesuprantu kaip arbata gali kenkti nestumui  g.gif  blush2.gif

oj mergyt as irgi ne is tu , kurios nieko nenori nestumo metu smile.gif
as irgi visada alkana doh.gif
rukymas tikrai labai blogai , palengva mesk smile.gif
pradek nuo silpniausiu cigareciu ir po truputi vis mazink smile.gif
juk yra delko smile.gif
as nerukau , bet mano vyras ruko , bet ir jis meta , del maziuko smile.gif
sekmes Jums wub.gif
Atsakyti
Paklausiau tavvo patartimo stengiuosi darbe nerukyti is viso bet vis visiem idomu kad man pasidare tongue.gif lotuliukas.gif blush-anim-cl.gif tai va esu siek tiek patenkinta savimi. bet va iskolo kita problemele dirbu 10 val per diena ir prisesti galiu tik 45 min per visa diena daugiau ne. tai parejus namucio jauciu dideli nuovargi nugara maudzia laikas nuo laiko pamaudzia tai paduria pilvuka. bijau kad toks kruvis neatsilieptu doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mano nestumai gresiantys buvo ir labai skaudejo pilvo apacia, todel reikejo vengti fizinio kruvio.
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 04 22, 15:11)
[FONT=Arial] nestuke.gif
Papildyta:
Aš neseniai TAI sužinojau  smile.gif  Nežinau kaip elgtis, buvau pas gydytoją sakė gyventi normalų sveiką gyvenimą... Nelabai supratau, bet skraidžiau padebesiais ir pamiršau paklausti... Aš taip visko bijau dabar  unsure.gif  nestuke.gif



As pati siuo metu 13 savaitelej esu 4u.gif jauciuosi sunkiai,bet galiu pasakyt kaip man buvo,pastojau ir to nezinojau ir kilnojau svarmenys ir dariau preso pratimus,poto antibiotikus,uzrukydavau kartais,neseniai buvau ultragerse,jokiu blogu zinu nera,yra tik ta kad cista turiu unsure.gif vaikas laikosi puikai,manau stipriai sveikai maitintis irgi negera sau tiek kontroles,valgykit ka norit kas tik lenda ir jausites gerai thumbup.gif tik aisku nekalbu apie tai jog kimsti hamburgerius ir neplautus vaisius.As pakolkas bananais ir riesutais uzsipildau skrandi nes kito nieko nesinori,kartais ir saldumynu uzkandu blush2.gif bet nedaug nes vyras neleidzia 4u.gif sekmes ir nepergyvenk del visko! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra1 @ 2012 08 14, 22:17)
tik aisku nekalbu apie tai jog kimsti hamburgerius ir neplautus vaisius.

galima ir hamburgerius, jeigu tik labai norisi, bet ne daznai 4u.gif as apskritai valgau tai, ko labai labai norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolapse @ 2012 08 15, 09:18)
galima ir hamburgerius, jeigu tik labai norisi, bet ne daznai  4u.gif as apskritai valgau tai, ko labai labai norisi  smile.gif



Man tai bananai labai labai mane traukia tongue.gif si ryta dariausi bananu kokteili 4u.gif atrodo ir maziui kai gims labai noresis ju.
Atsakyti
Sveikos, esu visiškai žalia šiuose reikaluose ir visai net neplanavau pastoti ir net nežinau ar pastojau, bet vėluoja mėnesinės blink.gif Man iškart didžiausia baimė, JEI pastojau, kiek blogai, kad aš (dar tik savaitę vėluoja): buvau apgirtus porą kartų nuo vyno ir naminės giros ( blush2.gif blush2.gif blush2.gif ), vartojau stiprius vaistus skausmui malšinti (dėl danties), tik prieš porą mėnesių nutraukiau vartoti kt ir prieš 3 savaites sugėriau antibiotikų kursą. Žodžiu, visa puokštė blogybių ir žinau, kad gąsdinuosi anksčiau laiko, bet jei bus, kaip stipriai visa tai gali atsiliepti kūdikiui? Net apie abortą spėjau pagalvoti, jei jau grėstų kas baisaus verysad.gif Tikiuosi suprasit nuogąstavimus mano unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2012 08 15, 20:45)
Sveikos, esu visiškai žalia šiuose reikaluose ir visai net neplanavau pastoti ir net nežinau ar pastojau, bet vėluoja mėnesinės blink.gif Man iškart didžiausia baimė, JEI pastojau, kiek blogai, kad aš (dar tik savaitę vėluoja): buvau apgirtus porą kartų nuo vyno ir naminės giros ( blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ), vartojau stiprius vaistus skausmui malšinti (dėl danties), tik prieš porą mėnesių nutraukiau vartoti kt ir prieš 3 savaites sugėriau antibiotikų kursą. Žodžiu, visa puokštė blogybių ir žinau, kad gąsdinuosi anksčiau laiko, bet jei bus, kaip stipriai visa tai gali atsiliepti kūdikiui? Net apie abortą spėjau pagalvoti, jei jau grėstų kas baisaus verysad.gif Tikiuosi suprasit nuogąstavimus mano unsure.gif

na, nemanau, kad pakenkei, nepergyvenk 4u.gif leliukas implantuojasi kazkur apie 10DPO, o man dar veliau implantavosi. pasidaryk NT ir viska suzinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,būsimos mamytės wink.gif jungiuosi į jūsų gretas 4u.gif gydytoja sakė, jog negalima nieko iš sojos, bet taip ir nesupratau, sojos produktų ar sojos padažo ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolapse @ 2012 08 16, 09:43)
na, nemanau, kad pakenkei, nepergyvenk  4u.gif leliukas implantuojasi kazkur apie 10DPO, o man dar veliau implantavosi. pasidaryk NT ir viska suzinosi  mirksiukas.gif

ačiū už nuraminimą šiokį tokį 4u.gif dar kol kas palauksiu mmm savaitėlę, nes jau nt darymas man išvis bus stresas scare.gif
Atsakyti