Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(Echmėja @ 2012 06 01, 18:33)
o kodel negalima apesinu? g.gif



citrusiniai vaisiai alergizuoti gali jei per daug suvalgysi, kiek girdejau tas pats ir su riesutais bei sokoladu juodu.
Atsakyti
sveikinu ir as visas nestukes 4u.gif thumbup.gif

kazkur esu skaicius,kad riesutai kaip tik padeda vaikui buti "protingesniam" smile.gif o kava ir sokoladas mazina apetita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(|kyo @ 2012 06 01, 23:35)
sveikinu ir as visas nestukes  4u.gif  thumbup.gif 

kazkur esu skaicius,kad riesutai kaip tik padeda vaikui buti "protingesniam" smile.gif o kava ir sokoladas mazina apetita  ax.gif



na nezinau , o as girdejau kad gerimu su kofeinu reikia vengti g.gif o mano atveju dabar tai to apetito kazkaip nera visai... Apetitas tik grudetai varskei ir salotom su daug svogunu lotuliukas.gif
Atsakyti
man ir laaaabai norisi svogunu,tai viskas man su jais tinka smile.gif biggrin.gif Bet apetitas mazas, nesinori valgyti visai..
Atsakyti
Ko vengti daug prirašyta knygose, internete, žurnaluose, bet manau, kad taip "nuoširdžiai" vengia tik laaaaaaaaaaaabai mažas procentas besilaukiančių. Kaip ir sakė mamytės, visko su saiku, tai bus gerai ir mums ir žirniukams ax.gif wub.gif Bentjau aš tai nekreipiu dėmesio į kai kuriuos nurodymus, kaip kad negalima valgyti jūros gėrybių, bet aš jas taip mėgstu doh.gif blink.gif Tai nusipirkau, viriau jaučiu kokią valandą, tada susimakalavau su garstyčiom ir privalgiau kaip niekad biggrin.gif Nėra gi blogai, čia juk ne cigaretė ir ne alkoholio stiklinė, nors žinau ne vieną ir ne dvi mamas, kurios išgerdavo ir vyno taurę ir alaus stiklinę ir vaikai nei kuom neblogesni gimė smile.gif
O apie mane.. Aš negeriu kavos stiprios, nors reiktų, nes mano spaudimas labai mažas, bet kartą į savaitę išgeriu 3in1, aišku, nerūkau, negeriu, nekeliu rankų aukštai, nieko sunkaus nekilnoju, valgau daug vaisių, uogų, daug geriu ir valgau lašinius su agurkėliais marinuotais doh.gif biggrin.gif biggrin.gif O didžiausias mano nusikaltimas buvo lašinių skūra, nu tiek noriu aš jos, kad net seilės teka, tai atsipjaunu, kramtau, kramtau ir isšpjaunu, bijau, kad pilvo nepradėtų skaudėt.. o jei žinočiau kad viskas bus ok, tai suryčiau visą turbūt ant karto biggrin.gif biggrin.gif doh.gif Grįžta vyras vakar iš darbo, aš sėdžiu prie tv, žiūriu filmą, rankoj lašinys doh.gif biggrin.gif Sako maže, matau kad laukies, nei pilvo nereikia biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

vis cia apie maista ir gerimus kalbat, o man va klausimas, kaip ten su kopijavimo aparatais. Darbe tenka beveik kasdien susidurti su tuo, buna, kad dideliais kiekiais reikia ivairiu kopiju pridaryti, ir kazkur girdejau, kad nestuke.gif ner jau taip gerai, stoveti arti kopijavimo aparatu, kai jie veikia.
Ir dar apie dviracius, nuo ju turbut irgi geriau susilaikyti, ne tik tas 12 savaiciu, bet ir visa nestuma? g.gif
Atsakyti
Dviračio nuo pat pradžių gydytoja patarė atsisakyt (nors ir nebuvau jų fanė lotuliukas.gif ), o dėl kopijavimo aparatų, tai nieko negirdėjau, bet realiai pagalvojus juk ir kompiuteriai, televizoriai kenksmingi, bet jų juk neatsisakom tik sužinoję apie nestuke.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2012 06 12, 15:00)
Sveikos  4u.gif


Ir dar apie dviracius, nuo ju turbut irgi geriau susilaikyti, ne tik tas 12 savaiciu, bet ir visa nestuma?  g.gif



As gyvenu Danijoj ir dviratis neatsiejama susisiekimo priemone, todel nors ir laukiuosi (septinta savaite eina) vazineju juo, o ir gydytoja sake nieko blogo.
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 06 13, 08:19)
Dviračio nuo pat pradžių gydytoja patarė atsisakyt (nors ir nebuvau jų fanė lotuliukas.gif ), o dėl kopijavimo aparatų, tai nieko negirdėjau, bet realiai pagalvojus juk ir kompiuteriai, televizoriai kenksmingi, bet jų juk neatsisakom tik sužinoję apie  nestuke.gif ...

nepamirskim dar telefonu biggrin.gif
Atsakyti
Tai aisku, kad neatsisakoma, nes juk prie teliko ir telefono nesedi 9val. per diena. O kai tuo tarpu darbe aplinka tik is kompu ir 10ies kopijavimo aparatu tai ir vercia susimastyti, juolab kad ir atsiliepimu teko girdeti apie tai.
Cia turbut kaip ir mikrobange - vieniems labai kenkia, kitiems tai viskas is pirsto lauzta - taip ir cia - kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu.
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 06 13, 10:02)
As gyvenu Danijoj ir dviratis neatsiejama susisiekimo priemone, todel nors ir laukiuosi (septinta savaite eina) vazineju juo, o ir gydytoja sake nieko blogo.

Lietuvoj kas neiprastas, tas ir kenkia smile.gif as irgi sedu ant dviracio, ir manau kad judejimas yra sveikata man ir mano busimam leliui.. prisijungiu prie jusu burio 4u.gif
Atsakyti
Kadangi turėjau persileidimą, labai domėjausi, kas didina persileidimo riziką. Taigi, kiek radau informacijos, persileidimo riziką pirmomis 12 savaičių didina kofeinas (kava, arbata, šokoladas), sportas (išskyrus plaukymą), aišku, rūkymas ir alkoholis. Taip pat jeigu gręsia persileidimas, jį gali paskatinti lytiniai santykiai. Na, yra dar visokių žolelių, skatinančių gimdos susitraukimus, pvz., čiobreliai, dilgėlės, visokie priekoniai, kaip bazilikas ir pan.
Atsakyti