Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

4u.gif
prisijungiu prie jusu nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
jungiuosi ir as prie jusu nestuke.gif laukiam jau antrojo bigsmile.gif pirma mergaite, o kas bus kitas dar siurprizas, o gal visi du? g.gif wub.gif
mes gyvenam UK ir tik 12 savaite galesiu daryti skana ax.gif dar teks truputuka palaukti, nes man rodos tik 5 savaites dar tik nescia wub.gif
esu girdejusi,kad reikia vengti "burbuliniu" gerimu,tokiu kaip mineralinis vanduo ar limonadas, kokia jusu nuomone apie tai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo |kyo: 31 gegužės 2012 - 21:39
QUOTE(|kyo @ 2012 05 31, 19:37)
Sveikos merginos  4u.gif
jungiuosi ir as prie jusu  nestuke.gif laukiam jau antrojo  bigsmile.gif pirma mergaite, o kas bus kitas dar siurprizas, o gal visi du?  g.gif  wub.gif
mes gyvenam UK ir tik 12 savaite galesiu daryti skana  ax.gif dar teks truputuka palaukti, nes man rodos tik 5 savaites dar tik nescia  wub.gif
esu girdejusi,kad reikia vengti "burbuliniu" gerimu,tokiu kaip mineralinis vanduo ar limonadas, kokia jusu nuomone apie tai?  ax.gif

sveika , as irgi uk irgi 5sav man, na mineralinio gazuoto vandens dar neatsisakiau, ir nezinau, kad kenktu,o tie limonadai ir taip nesveika drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunele19 @ 2012 05 31, 23:03)
sveika , as irgi uk irgi 5sav man, na mineralinio gazuoto vandens dar neatsisakiau, ir nezinau, kad kenktu,o tie limonadai ir taip nesveika drinks_cheers.gif



Sveika,

man keista,kad cia ne kada tu nori,o kada gydytojai nori tada tave ir tikrina,bent tiek gerai,kad viskas nemokamai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(|kyo @ 2012 05 31, 23:10)
Sveika,

man keista,kad cia ne kada tu nori,o kada gydytojai nori tada tave ir tikrina,bent tiek gerai,kad viskas nemokamai  bigsmile.gif



danijoj tas pats - su ultra garsu tik nuo 12sav tikrina, o taip norisi anksciau suzinoti kaip ir kas ten, ypac kai pirmas nestumas.

beje girdejau, kad astriai negalima valgyti, bet kodel? as taip megstu , o ir pagalvojau apie azijiecius, kaip jie isnesioja vaikucius ir nieko? juk jie tai astru maista valgo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 06 01, 01:34)
danijoj tas pats - su ultra garsu tik nuo 12sav tikrina, o taip norisi anksciau suzinoti kaip ir kas ten, ypac kai pirmas nestumas.

beje girdejau, kad astriai negalima valgyti, bet kodel?  as taip megstu , o ir pagalvojau apie azijiecius, kaip jie isnesioja vaikucius ir nieko? juk jie tai astru maista valgo  g.gif

Galima viską, ką iki šiol vartojai, tik žinoma su saiku. Greit pačiai nesinorės, nes rūgštys kils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(|kyo @ 2012 05 31, 20:10)
Sveika,

man keista,kad cia ne kada tu nori,o kada gydytojai nori tada tave ir tikrina,bent tiek gerai,kad viskas nemokamai  bigsmile.gif

ju paaiskinimas, nera reikalo doh.gif jo, gerai, kad viskas nemokamai. O del astriu patiekalu, tai as tokia megeja, viska astriai valgau, tikiuos nepakenkiau pilvinukui nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(|kyo @ 2012 05 31, 22:37)
esu girdejusi,kad reikia vengti "burbuliniu" gerimu,tokiu kaip mineralinis vanduo ar limonadas, kokia jusu nuomone apie tai?  ax.gif

sveikinu nestuke.gif 4u.gif

na, mineralini kaip geriau taip geriu - niekas neuzdraude, tik negeriu tu visu limonadu su dazikliais ir kolos, nes visi zinom, koks tai gerimas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Forinta @ 2012 06 01, 08:42)
Galima viską, ką iki šiol vartojai, tik žinoma su saiku. Greit pačiai nesinorės, nes rūgštys kils smile.gif

na, ne viska biggrin.gif pvz man gydytojas uzdraude valgyti neapdorota mesa bei zuvi (pvz silke zalia zuvis, bet vis tiek valgysiu ja grizus i LT blush2.gif ). 4u.gif ir astriai labai neleido valgyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolapse: 01 birželio 2012 - 10:33
man tai daktare dave toke knygele kuri vadinasi "nesiosios atmintine" ten parasyta ka galima,ko negalima,ko venkti,ka vartoti...ir tt smile.gif pagal kiekvienos nestuke.gif sveikata,busena parasyta viskas ne tik del maisto produktu bet ir del gerimo,del sporto,ar tai kitokios veiklos...manau toke knygute galima betkur ysigyti,tada nekiltu klausimu mamytem del savo ir mazylio sveikatos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolapse @ 2012 06 01, 10:32)
na, ne viska  biggrin.gif pvz man gydytojas uzdraude valgyti neapdorota mesa bei zuvi (pvz silke zalia zuvis, bet vis tiek valgysiu ja grizus i LT  blush2.gif ).  4u.gif ir astriai labai neleido valgyti

nu tikrai nėra taip, kad visai negalima, tikrai galima paragaut ir nuo to niekas nenutiks. Žinoma, kad termiškai neapdorotų produktų negalima valgyt be saiko, juk ten labai lengvai veisiasi įvairios bakterijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 06 01, 16:29)
nu tikrai nėra taip, kad visai negalima, tikrai galima paragaut ir nuo to niekas nenutiks. Žinoma, kad termiškai neapdorotų produktų negalima valgyt be saiko, juk ten labai lengvai veisiasi įvairios bakterijos mirksiukas.gif

na, sekmes ragaujant wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 05 25, 10:38)
tai gerai tada, nors galvojau kad apelsinu negalima tai ir ju sulciu bus negalima gerti  g.gif

o kodel negalima apesinu? g.gif
Atsakyti