Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(Bransha @ 2012 04 12, 07:51)
aciu merginos uz palaikyma  4u.gif

dabar kilo klausimas, i kuri galbut galetu atsakyti tos kurios susidure,
kaip su sportavimu treniruokliu saleje? Ant begimo takelio? Ar galima? Ten kur sportuoju, treneriais nelabai pasitikiu, tai teks pratimus deliotis paciai, bet kazi, gal isvis verta atsisakyti?

Ir kaip su arbatomis.. Turiu vasara prisirinkusi pipirmeciu, metu arbatos...


As jums labai rekomenduociau isigyti kokia riebia nestumo knyga, ju yra kokios trys, gal keturios. Issirinkit sau mieliausia, ten tikrai viskas yra, ir apie sporta, ir maista, na, tikrai viskas. Pazadu:-)
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2012 04 08, 15:15)
Labukas, mes prašom gandro, kad atneštų vaikeliuką ir lygtai gyvenam sveikiau, geriam vitaminus ir panašiai.. Ir ką jūs galvojat, vakar buvo draugai svečiuose ir skaniai gurkšnojo vynelį, muktelėjau ir aš iš vyro stiklinės gerus kelis gurkšnelius!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Ir kad jūs žinotumėt, kaip man nervai ima dabar, nors net nežinau dar ar laukiuosi, bet save kaip keikiu! Aišku, tie keli gurkšniai nieko nepablogins, kai pagalvoji, nes yra tokių, kur kasdien ir daugiau išgeria, bet kažkaip labai ant širdies man akmuo užriedėjo.. Ujujuj

tai pirma isitikink kad laukiesi.o as kai noriu raudono vyno keleta gurksniu ir isgeriu ir nieko blogo tame nematau nesakau ,kad visada ,bet pasitaiko ir viskas gerai su nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 04 06, 14:07)
Šiaip jeigu buvo vartoti kažkoki laaaabai stiprūs antibijotikai, tai gali paskirti genetinius tyrimus. Bet paprastai, tai kol nežinai kad laukiesi, tol nekenkia tam mažyliui, nes jis dar nebuna įsitvirtinęs ir negauna jokių medžiagų iš tavo kūno. Taigi nėra ko pergyvent, o tie patempimai ir skausmeliai pilvo apačioje yra visiškai normalu, dar kurį laiką jie bus, nes tempiasi raumenys, raiščiai. Nepergyvenkit ir mėgaukitės nėštumu mirksiukas.gif Pas gydytoją nėra reikalo eit be 6 sav., nes iki tol sunkiai kas matosi, ir pažiūrėję su echoskopu jis gali pasakyt, kad nieko nėra, tuomet tik dar labiau nervuositės 4u.gif



o nuo kada įsitvirtina?

nes aš irgi kiek pergyvenu... teko ir gimtadienius švęst, ir dabar sužinojau, kad tapsiu mama..tai kiek nejauku. Man kažkur 2 savaites yra rizikos laikas, kai nežinojau, kad nėščia ir nežinau ar jau buvau nėščia, bet galėjo būti, kad buvau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 04 14, 18:02)
o nuo kada įsitvirtina?

Kiekvienai skrtingai, tačiau kol neatėjo mm diena, nėra ko pergyvent, nebent jau buvai be proto stipriai apnuodijus organizmą (ar vaistais, ar alkoholiu), tuomet reiktų pasitart si ginekologu, gal išrašys genetinius tyrimus. Bet šiaip, tai tie nervai labiau pakenks negu taurele vyno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 04 14, 19:40)
Kiekvienai skrtingai, tačiau kol neatėjo mm diena, nėra ko pergyvent, nebent jau buvai be proto stipriai apnuodijus organizmą (ar vaistais, ar alkoholiu), tuomet reiktų pasitart si ginekologu, gal išrašys genetinius tyrimus. Bet šiaip, tai tie nervai labiau pakenks negu taurele vyno mirksiukas.gif



oj ne.. planavom, tai truputį vartojau, bet ne kibirais. kelios taurės vyno/šampės. O po mm dienos tai jau viskas kaip priklauso-nėščiųjų rėžimu. smile.gif)


Beje, aš taip irgi sakau, kad turi nekenkiti, bet man vis vyras bamba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima2007: 14 balandžio 2012 - 18:57
labas visoms 4u.gif

siandien pasidariau du testukus, abu teigiami smile.gif
pries tris savaites pora dienu patepliojo, kaip man daznai buna per ovuliacija, paskui eme mausti pilva ir pasidare jautri krutine- ramiai laukiau mm. per Velykas nuvaziavau pas seseri, kaip reikiant pasvenciau... o mm taip ir neatejo.
kilo itarumas del to, kad pasidare "negeras skrandis" ir siek tiek pakilo temperatura.
mane vis dar trikdo tas nestumo skaiciavimas... jei nuo pirmos paskutinio ciklo dienos- jau perkopem 7 savaites- daug jau smile.gif labiausiai, aisku, negera del atsvestu Velyku...

siandien draugas visas laimingas, sako, reikia atsvesti, gal geriam alaus?- erzinasi smile.gif
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif as esu naujoke nestuke cia:) tik siandien suzinojau kad laukiuosi,mes abu esam dar maloniai sukresti su mylimuoju,bet pradedam atsidurti realybeje.Man pirmas kartas kaip pastoju gyvenime,buvau ir susigraudinus,bet visa diena suku galva kas kaip,nuo ko ka pradeti.Kaip elgtis kad tik vaikelio vystymasis eitusi sklandziai,ryt vaziuosime uzsiregistruoti pas daktara,butu smagu suzinoti kokia tiksli man savaite,nes ant testo rase "pregnant+3" ax.gif manau priimsite mane ir bendrauti,pasidalinti ispudziais ar klausimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee1985 @ 2012 04 15, 23:20)
Sveikutes! 4u.gif as esu naujoke nestuke cia:) tik siandien suzinojau kad laukiuosi,mes abu esam dar maloniai sukresti su mylimuoju,bet pradedam atsidurti realybeje.Man pirmas kartas kaip pastoju gyvenime,buvau ir susigraudinus,bet visa diena suku galva kas kaip,nuo ko ka pradeti.Kaip elgtis kad tik vaikelio vystymasis eitusi sklandziai,ryt vaziuosime uzsiregistruoti pas daktara,butu smagu suzinoti kokia tiksli man savaite,nes ant testo rase "pregnant+3" ax.gif manau priimsite mane ir bendrauti,pasidalinti ispudziais ar klausimais 4u.gif

o kada paskutinės menėsinės buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olinka: 16 balandžio 2012 - 08:37
QUOTE(sypseneleee1985 @ 2012 04 16, 00:20)
Sveikutes! 4u.gif as esu naujoke nestuke cia:) tik siandien suzinojau kad laukiuosi,mes abu esam dar maloniai sukresti su mylimuoju,bet pradedam atsidurti realybeje.Man pirmas kartas kaip pastoju gyvenime,buvau ir susigraudinus,bet visa diena suku galva kas kaip,nuo ko ka pradeti.Kaip elgtis kad tik vaikelio vystymasis eitusi sklandziai,ryt vaziuosime uzsiregistruoti pas daktara,butu smagu suzinoti kokia tiksli man savaite,nes ant testo rase "pregnant+3" ax.gif manau priimsite mane ir bendrauti,pasidalinti ispudziais ar klausimais 4u.gif

sveikinimai sulaukus tokio dziugaus dalyko biggrin.gif 4u.gif
Mes tai irgi leliuka planavom darem atsakingai, tai stnegiausi nevartoti alkoholio, bet vis tiek teko viena karta keleta gurksneliu isgert, bet nemanau kad cia kazkas blogo va kai suzinojau kad jau nestuke.gif tai nuo tada ne laso neemiau, bet vasara teks su lektuvu skrist tai skaitinejau kad kylant ar leidziantis jeigu prades spazmuoti tai reikia sauksta brendzio isgert tai taip ir padarysiu ir manau nieko tokio neatsitiks nuo tokio kiekio alkoholio ax.gif
Atsakyti
aš negeriu alkoholio nei lašo ir visą nėštumą nei lašelio nepaimsiu smile.gif
buvo pasiūlymas į koncertą nueit, tai labai triukšmo bijau, kad nepakenktu ir šiaip nėr noro kai pilvą spaudžia smile.gif
Atsakyti
nestumas nera liga smile.gif nereik persistengti, nors kuo puikiausiai suprantu biggrin.gif su pirmu nestumu irgi panasei buvo( baisu skristi lektuvu,o ka valgyti, o kaip miegoti, o kaip del sporto, ar galima nagus lakuoti, plaukus dazyti ir begales kitu kalsusimu) ax.gif o va su 2 ramu, svarbiausia klausytis savo organizmo, jis jau tikrai nemeluos thumbup.gif ir daugiau neiskyla jokiu klausimu
Atsakyti
Labutis visoms smile.gif
Na ir aš jungiuosi į šią temą smile.gif 15 metų su vyru gyvename susituokę ir visą tą laiką jokių gandrų. Pasidariau visus tyrimus - jokių priežaščių kodėl negalėtų būti leliuko gydytojai nerado. Taip ir gyvenome. Ir vat..........netyčiukas smile.gif smile.gif wink.gif Kai jau nieko nesitikėjome smile.gif Nežinau ką galvoti smile.gif 2 savaitėm vėluoja MM, labai traukia į apačią pilvą, užkietėję viduriai, skauda krūtis. Pasidariau 2 testus - teigiami smile.gif Rytoj einu pas gydytoją. Pergyvenu tik dėl savo amžiaus sad.gif Vis tik 38 ant nosies. Skaitinėju dabar šį forumą ir semiuosi patirties smile.gif
Atsakyti