Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

Šiaip jeigu buvo vartoti kažkoki laaaabai stiprūs antibijotikai, tai gali paskirti genetinius tyrimus. Bet paprastai, tai kol nežinai kad laukiesi, tol nekenkia tam mažyliui, nes jis dar nebuna įsitvirtinęs ir negauna jokių medžiagų iš tavo kūno. Taigi nėra ko pergyvent, o tie patempimai ir skausmeliai pilvo apačioje yra visiškai normalu, dar kurį laiką jie bus, nes tempiasi raumenys, raiščiai. Nepergyvenkit ir mėgaukitės nėštumu mirksiukas.gif Pas gydytoją nėra reikalo eit be 6 sav., nes iki tol sunkiai kas matosi, ir pažiūrėję su echoskopu jis gali pasakyt, kad nieko nėra, tuomet tik dar labiau nervuositės 4u.gif
Atsakyti
Labukas, mes prašom gandro, kad atneštų vaikeliuką ir lygtai gyvenam sveikiau, geriam vitaminus ir panašiai.. Ir ką jūs galvojat, vakar buvo draugai svečiuose ir skaniai gurkšnojo vynelį, muktelėjau ir aš iš vyro stiklinės gerus kelis gurkšnelius! doh.gif doh.gif doh.gif Ir kad jūs žinotumėt, kaip man nervai ima dabar, nors net nežinau dar ar laukiuosi, bet save kaip keikiu! Aišku, tie keli gurkšniai nieko nepablogins, kai pagalvoji, nes yra tokių, kur kasdien ir daugiau išgeria, bet kažkaip labai ant širdies man akmuo užriedėjo.. Ujujuj
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2012 04 08, 17:15)
Labukas, mes prašom gandro, kad atneštų vaikeliuką ir lygtai gyvenam sveikiau, geriam vitaminus ir panašiai.. Ir ką jūs galvojat, vakar buvo draugai svečiuose ir skaniai gurkšnojo vynelį, muktelėjau ir aš iš vyro stiklinės gerus kelis gurkšnelius!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Ir kad jūs žinotumėt, kaip man nervai ima dabar, nors net nežinau dar ar laukiuosi, bet save kaip keikiu! Aišku, tie keli gurkšniai nieko nepablogins, kai pagalvoji, nes yra tokių, kur kasdien ir daugiau išgeria, bet kažkaip labai ant širdies man akmuo užriedėjo.. Ujujuj

oj, tikrai buk rami del tos taures ar gurksneliu 4u.gif
megaukis visais gyvenimo malonumais iki kol suzinosi kad jau tikrai nestuke.gif
nes manau, kad saika jauti, o ten del mazo nuokrypio tikrai niekam nepakenksi 4u.gif ir nesinervink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RedOne @ 2012 04 09, 02:37)
oj, tikrai buk rami del tos taures ar gurksneliu  4u.gif
megaukis visais gyvenimo malonumais iki kol suzinosi kad jau tikrai  nestuke.gif
nes manau, kad saika jauti, o ten del mazo nuokrypio tikrai niekam nepakenksi  4u.gif ir nesinervink 4u.gif

manau per dug stresuoji, o tas ne i gera planuojant leliuka
Atsakyti
Žinau, bet kažkoks toks negerumas krūtinėj.. Stresuoju visur ir dėl visko šiuo metu, nes taaaaaaaaaaaip noriu pastoti kuo greičiau ir testas vis neigiamas... doh.gif Planuojam dar tik 6 savaites, bet žinot, viltis durnių motina wub.gif
Nors nujaučiu savo širdies kampučiu, kad jau ir aš būsiu mama.. bet vėlgi, reikia laukti kito savaitgalio, kad galėčiau pasidaryti NT, jeigu vėl neigiamas, prastai, jeigu teigiamas, valio, svajonė išsipildė, bet tas vynas akyse stovės visus devynis mėnesius doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2012 04 09, 12:33)
Žinau, bet kažkoks toks negerumas krūtinėj..  Stresuoju visur ir dėl visko šiuo metu, nes taaaaaaaaaaaip noriu pastoti kuo greičiau ir testas vis neigiamas...  doh.gif  Planuojam dar tik 6  savaites, bet žinot, viltis durnių motina  wub.gif
Nors nujaučiu savo širdies kampučiu, kad jau ir aš būsiu mama.. bet vėlgi, reikia laukti kito savaitgalio, kad galėčiau pasidaryti NT, jeigu  vėl neigiamas, prastai, jeigu teigiamas, valio, svajonė išsipildė, bet tas vynas akyse stovės visus devynis mėnesius  doh.gif  biggrin.gif

tikrai neverta taip pergyventi 4u.gif svarbiausia - kuo mažiau įtampos, nes ji tikrai apsunkina pastojimą...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Jungiuosi ir as i jusu gretas bigsmile.gif Pasidariau jau kokius 6 testus, ir visi jau rodo II wub.gif Nors vis dar sunku patiketi, ir vis einant pro sali pro vaistine, saviskiui MB sakau, einam pirkt dar vieno testo biggrin.gif Tai jis mane tik uz rankos, ir veda salin, nes turbut jei galeciau, visus testus ispirkciau, ir vistiek nepatikeciau dar iki galo biggrin.gif
Labai noriu nueiti pas gine, kad patvirtintu. Dar niekam nieko nesakiau, nors taip knieti savo teveliam pranesti, draugo tevams.. jie taip laukia tu anuku nestuke.gif
Sekmadieni bus 6 savaites nuo paskutiniu menesiniu dienos, ketvirtadieni turiu uzsirasius pas gine. Kazi ar ji matys jau ka? Gal dar palaukt reiktu... g.gif
Patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2012 04 11, 08:57)
Sveikos merginos  4u.gif
Jungiuosi ir as i jusu gretas  bigsmile.gif Pasidariau jau kokius 6 testus, ir visi jau rodo II  wub.gif  Nors vis dar sunku patiketi, ir vis einant pro sali pro vaistine, saviskiui MB sakau, einam pirkt dar vieno testo biggrin.gif Tai jis mane tik uz rankos, ir veda salin, nes turbut jei galeciau, visus testus ispirkciau, ir vistiek nepatikeciau dar iki galo biggrin.gif
Labai noriu nueiti pas gine, kad patvirtintu. Dar niekam nieko nesakiau, nors taip knieti savo teveliam pranesti, draugo tevams.. jie taip laukia tu anuku  nestuke.gif
Sekmadieni bus 6 savaites nuo paskutiniu menesiniu dienos, ketvirtadieni turiu uzsirasius pas gine. Kazi ar ji matys jau ka? Gal dar palaukt reiktu...  g.gif
Patarkit  4u.gif



labas,

man lygiai taip pat kaip ir tau buvo, vis nepatikejau, kad jau esu nescia! Pirkau ir pirkau NT, kad pamatyciau II biggrin.gif Uzsirasiau pas gine kai mums buvo labai nedaug savaiteliu gal irgi apie 6. Tai gine mane uzrase po menesio, kai buvo mums 12 savaiteliu ir tada ziurejo per eko, tada pirma karta pamaciau savo maziuka. tik po 12 savaiteliu dave pasidaryt man visus tyrimus ir dar kiek veliau uzvede nesciosios kortele... kazkaip neskubejo mano gine... g.gif
Siandien vel einu pas gine, ziures antra karta per eko, gal jau matys ir lyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2012 04 11, 07:57)
Sveikos merginos  4u.gif
Jungiuosi ir as i jusu gretas  bigsmile.gif Pasidariau jau kokius 6 testus, ir visi jau rodo II  wub.gif  Nors vis dar sunku patiketi, ir vis einant pro sali pro vaistine, saviskiui MB sakau, einam pirkt dar vieno testo biggrin.gif Tai jis mane tik uz rankos, ir veda salin, nes turbut jei galeciau, visus testus ispirkciau, ir vistiek nepatikeciau dar iki galo biggrin.gif
Labai noriu nueiti pas gine, kad patvirtintu. Dar niekam nieko nesakiau, nors taip knieti savo teveliam pranesti, draugo tevams.. jie taip laukia tu anuku  nestuke.gif
Sekmadieni bus 6 savaites nuo paskutiniu menesiniu dienos, ketvirtadieni turiu uzsirasius pas gine. Kazi ar ji matys jau ka? Gal dar palaukt reiktu...  g.gif
Patarkit  4u.gif


Sveikinu!:-)
Daugiau testu tikrai nedarykit, uzteks:-) mano gydytoja is mano keturiu jau juokesi:-):-)
O gine tikrai matys:-) mano 7 savaiciu kukuli mate, rode man, sako, ar matot, o as - nieko:-):-):-) asaros tik kapt...
Bukit rami, niekam kol kas nepasakokit. Na, nebent tevams, jei nera rizikos, kad teveliai isplepes:-)
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 04 11, 10:22)
Sveikinu!:-)
Daugiau testu tikrai nedarykit, uzteks:-) mano gydytoja is mano keturiu jau juokesi:-):-)
O gine tikrai matys:-) mano 7 savaiciu kukuli mate, rode man, sako, ar matot, o as - nieko:-):-):-) asaros tik kapt...
Bukit rami, niekam kol kas nepasakokit. Na, nebent tevams, jei nera rizikos, kad teveliai isplepes:-)

aciu merginos uz palaikyma 4u.gif

dabar kilo klausimas, i kuri galbut galetu atsakyti tos kurios susidure,
kaip su sportavimu treniruokliu saleje? Ant begimo takelio? Ar galima? Ten kur sportuoju, treneriais nelabai pasitikiu, tai teks pratimus deliotis paciai, bet kazi, gal isvis verta atsisakyti?

Ir kaip su arbatomis.. Turiu vasara prisirinkusi pipirmeciu, metu arbatos...

Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2012 04 12, 07:51)
aciu merginos uz palaikyma  4u.gif

dabar kilo klausimas, i kuri galbut galetu atsakyti tos kurios susidure,
kaip su sportavimu treniruokliu saleje? Ant begimo takelio? Ar galima? Ten kur sportuoju, treneriais nelabai pasitikiu, tai teks pratimus deliotis paciai, bet kazi, gal isvis verta atsisakyti?

Ir kaip su arbatomis.. Turiu vasara prisirinkusi pipirmeciu, metu arbatos...

Bėgiot ant takelio tai tikrai gali, aš kai klausiau ginės, tai ir sakė, kad dviračiu negalima važiuot (mano atveju aš pavojingu sportu norėjau užsiiminėt, tai tuo labiau uždraudė), o pagrindiniai ir tikrai niekuo nepakenkiantys yra bėgiojimas ir vaikščiojimas. Visoks sportas tinka, jeigu nėra tikimybės nukristi ar kitaip susižaloti (pvz boksas tikrai netiks), tik viską reikia daryti su saiku.
O dėl arbatų, tai kažkur čia SM yra galimų arbatžolių sąrašas, tai pasiieškok, nes ne visas galima (pvz žinau, kad čiobrelių tikrai negalima).
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2012 04 11, 10:20)
labas,

man lygiai taip pat kaip ir tau buvo, vis nepatikejau, kad jau esu nescia! Pirkau ir pirkau NT, kad pamatyciau II  biggrin.gif  Uzsirasiau pas gine kai mums buvo labai nedaug savaiteliu gal irgi apie 6. Tai gine mane uzrase po menesio, kai buvo mums 12 savaiteliu ir tada ziurejo per eko, tada pirma karta pamaciau savo maziuka. tik po 12 savaiteliu dave pasidaryt man visus tyrimus ir dar kiek veliau uzvede nesciosios kortele... kazkaip neskubejo mano gine...  g.gif
Siandien vel einu pas gine, ziures antra karta per eko, gal jau matys ir lyti  ax.gif

hcg reikejo pasidaryt 33lt ir rami galva smile.gif
Atsakyti