Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(AngelinaJolie:) @ 2012 02 04, 11:47)
nepergyvenk tu tiek, svarbu negeri, nerūkai.. o valgyk viską, ko organizmas reikalauja.. nieko čia blogo smile.gif tik saldumynų nepersistenk... nes nelabai gerai jei be saiko smile.gif Juk TU TIK LAUKIESI, O NE SERGI  smile.gif  nestuke.gif  thumbup.gif


Taip, jus teisi, nestuke.gif tai ne liga bigsmile.gif reikia megautis siuo laukimo laikotarpiu, visgi viska patiriu pirma karta gyvenime smile.gif jeigu del visko taip nerimausiu, nebus laiko kada dziaugtis biggrin.gif
Be to savijauta jau zymiai geresne nei pirmus du menesius, vel atsirado apetitas smile.gif Tik va saldumynu laaaabai megstu blush2.gif sokolado stengiuos vengti, bet miltiniu kepiniu suvalgau.


QUOTE(naura14 @ 2012 02 04, 14:08)
As girdejau, kad nestukems is vis imbieras


Negirdejau tokio dalyko, kaip tik atvirksciai, kad gerti imbierine arbata jei pykina rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, prisijungsiu ir as prie Jusu temeles smile.gif , as irgi is pradziu labai pergyvenau del visko, bet dabar jau nieko, juk ne liga istikruju:-)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shiseido: 05 vasario 2012 - 14:54
Na merginos viskas galima su saiku. Riebios žuvies patratina į savaitę bent kartuką suvalgyti, nes tai omega rūgščių šaltinis. Tik nepadauginkit, nes žinot jūrų gėrybėse daba daug sukaupta sunkiųjų metalų.
Šiaip mums liepė valgyti bent po 3 graikiškus riešutus per dieną.
O dėl neapdorotos mėsytės, tai patartina nevalgyti, nes gali užsikrėsti kokia liga.
Dar jeigu turi katiną ir esi nesirgusi toksoplazmoze tai va čia reikia pasisaugoti nuo smėliuko keitimo. Bet daugiau čia susiję su katytėm kurios vaikšto kieme.
O dėl miltinių patiekalų ir saldumynų, tai juk jų ir taip nepatartina padauginti visiems žmonėms pagal sveikos mitybos piramidę. Man asmeniškai 5 mėn labai norėjosi saldžiai ir nuo to staigiai pašoko svoris +4 kg per mėnesį. Taigi po to apribojau griežtai tinginius ir bandeles biggrin.gif
Na ką čia dar prisiminus g.gif Kadangi mums jau liko tik 2 sav iki termino, tai jau kitos bėdos. Va dar galiu paskayti, kad gerkite pakankamai skysčių, nes man pabaigoje būtent dėl jų trūkumo pradėjo kauptis vandenys ir tinti pradėjau, ketonų pasirodė šlapime. Ir kas turi polinkį į hipertoniją nevartokite druskos.
O šiaip reikia žiūrėti pagal savo savijautą. Kiekveinas organizmas individualus o nėštumas tuo labiau.
Tkžokei būtų mano pastebėjimai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
laba:) esu nescia tik 3 savaiteles, taciau jau mastau kaip cia toliau man seksis maitintis, nes nevalgau mesos...na tiksliau valgau, koki karta per menesi ar per du..smile.gif) ir jei valgau ja, tai kokia jautiena tik, kiaulienos isvis nevalgau..idomu, ar busiu priversta pradeti ja valgyti, ar apsieisiu ir be jos?gal kokie gelezies vitaminai ja pakeistu, ar kokie kiti produktai turintys gelezies..nenoriu pakelnkti maziukaui:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 02 02, 18:15)
Man mama pasakojo, kaip jos mama paskutine diena pries gimdyma kase bulves  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bulviakasis buvo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif taip linksmai  thumbup.gif dar mama pasakojo kaip manes laukdamasi jau kokia treciam trimestre sokinejo baseine nuo tramplyno  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif man tik akys issipute  biggrin.gif vat taip va. o cia nusibezdet bijai  biggrin.gif

geeras:)) o mano mama langus plove 9 men. ir nieko:) bigsmile.gif
Atsakyti
Daugelis sako: Nestumas ne liga... Bet as vis tiek jauciuosi suvarzyta, nes daug negaliu nedaryt... Plaunu grindis, pavargstu, kartais pilvo apacia ima mausti. I pirti eiti negalima, i baseina taip pat, hloruotas vanduo... alkoholio isgerti negalima, netgi valgyti negaliu visko... Picos, cipsai ir rukyti gaminiai man ziauriai netinka, iskart stoja skrandis... o kartais visai nieko butu pasmaguriauti...
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2012 02 20, 13:23)
Daugelis sako: Nestumas ne liga... Bet as vis tiek jauciuosi suvarzyta, nes daug negaliu nedaryt... Plaunu grindis, pavargstu, kartais pilvo apacia ima mausti. I pirti eiti negalima, i baseina taip pat, hloruotas vanduo... alkoholio isgerti negalima, netgi valgyti negaliu visko... Picos, cipsai ir rukyti gaminiai man ziauriai netinka, iskart stoja skrandis... o kartais visai nieko butu pasmaguriauti...

Jo sako kad neliga, bet as pvz stengiuosi save pasaugoti, nes kaip ir tu minejai, pasitvarkius daugiau namucius pradeda skaudeti pilvo apacia, bet kai taip pasijauciau tai trenkiau viska ir i lova susivyniojau smile.gif
Siaip jauciuosi tikrai labai puikiai nuo pat pradziu, na tarpais dingsta apetitas, uzeina galva paskaudeti, bet siaip jauciuosi gerai, bet nepersistengiu per daug, leidziu sau ir patinginiauti ir indus palieku neplautus blush2.gif o dar ir MB vis palepina tai is vis gerai. Na bet kaip sako, prie gero greit priprantama smile.gif
Nemanau kad reikia vaiksciot kaip su kiausiniu ant galvos, bet pasisaugot irgi ne pro sali smile.gif
O i baseina tai zadu eiti, mano drauge beveik visa nestuma vaiksciojo ir jai ir leliui viskas ok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2012 02 20, 13:23)
Daugelis sako: Nestumas ne liga... Bet as vis tiek jauciuosi suvarzyta, nes daug negaliu nedaryt... Plaunu grindis, pavargstu, kartais pilvo apacia ima mausti. I pirti eiti negalima, i baseina taip pat, hloruotas vanduo... alkoholio isgerti negalima, netgi valgyti negaliu visko... Picos, cipsai ir rukyti gaminiai man ziauriai netinka, iskart stoja skrandis... o kartais visai nieko butu pasmaguriauti...

As cipsu kartais paskanauju, jie yra mano didziausias desertas wink.gif del pirties tai jo, gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2012 02 01, 18:00)
Na mano ziniomis ikrai tai termiskai neapdorotas zuvies produktas. Mano gydytoja sake nevalgyti jokiu sudytu lasisu ir panasiai, tik termiskai apdorota zuvi.


Labas visoms,

Ir aš, panašu, kad į nestuke.gif klubą įstojau. Vakar testas II parodė, tai dar visiškai pasimetusi esu. Juolab, kad apie nėštumą ir gimdymą apskritai jokių žinių neturiu - nesilaukiau pati, tai nelabai ir domėjausi blush2.gif
Norėčiau dėl tos termiškai apdorotos žuvies pasitikslinti - silkė juk irgi tik sūdyta... O man taip pastarosiomis dienomis jos norisi.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzia @ 2012 03 01, 16:56)
Labas visoms,

Ir aš, panašu, kad į  nestuke.gif klubą įstojau. Vakar testas II parodė, tai dar visiškai pasimetusi esu. Juolab, kad apie nėštumą ir gimdymą apskritai jokių žinių neturiu - nesilaukiau pati, tai nelabai ir domėjausi  blush2.gif
Norėčiau dėl tos termiškai apdorotos žuvies pasitikslinti - silkė juk irgi tik sūdyta... O man taip pastarosiomis dienomis jos norisi..  lotuliukas.gif

as kai jau labai noriu tai imu ir suvalgau to ko labai norisi, nes kitaip tai tik ir svajoju kaip noreciau ax.gif aisku kas nelabai sveika tai stengiuosi nepiknaudziauti bet kartais kitaip nesigauna ax.gif

IS pradziu dziaugiausi kad rugstys nekyla, o dabar netgi labai daznai doh.gif gerai kad rennie galima, o tai baisu butu doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif
Kaip galvojat ar labai blogai jei pirmam nėštumo trimestre nėščioji dėtūsi dantų implantus (ten kaip ir mini operacija, vaistai nejautrai sukelt)?
Ir dar - skiepytis nuo erkių ligos?
Atsakyti
Mane domina, ar galima valgyti silkę ir šaltai rūkytą lašišą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sparnuotas vėjas: 22 kovo 2012 - 15:45