Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

šiek tiek daugiau cukraus ir bus gerai 4u.gif biggrin.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima drinks_cheers.gif Sveikateles ir tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2012 01 13, 20:39)
as sebdien suzinojau kad  nestuke.gif  negalima gerti obuoliu sulciu  blink.gif  , kad ten kazkas negero su gimdos kakleliu darosi....o kita dar naujiena, kad negalima gerti arbatos is avieciu lapu ir stiebu ... va tokiu tikrai nezinojau  blink.gif

dėl obuolių sulčių nežinau, bet aviečių arbata lapų berods tai tiesiog prieš gimdymą pataria gerti, nes ji skatina gimdymo procesus, todėl tikriausiai patartina negerti iki mėn kol dar gerai neįsitvirtinęs mažiukas. g.gif

QUOTE(joanaxxxx @ 2012 01 17, 19:30)
Labukas. As irgi jungiuosi i jusu gretas.
Pasidalinkit merginos ar ir jums kuriai buvo ar yra taip kad atrodo galetum ir uzmirst kad esi  nestuke.gif

Pirmiausia sveikinimai 4u.gif
Aš iki 8 mėn jaučiausi nesilaukianti
Baseinas - labai daug skirtingų nuomonių, bet manau gali pati apsipsręsti juk yra ir tokių kur nenaudoja cloro vanens valymui. Na mano gydytoja labiausiai bijojo dėl to, kad gali kokią bacilą pasigauti. Labai norėjau bet paklausiau gydytojos ir nėjau. Nors iki dekreto visia nebuvo aliko kada nueiti.

Citrusai sako alergizuoja, taip kad nepiknaud-iavau.


Bet geriausias patarimas viskas galima PROTO RIBOSE 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 01 17, 19:44)
As irgi galeciau uzmirst ji smile.gif Anksciau dar patempdavo pilva, krutis skaudedavo, pykindavo, dabar papykina tik kai valgyt laikas, o krutis pajauciu, tik ant pilvo atsigulus. Stai ir visas priminimas apie  nestuke.gif  biggrin.gif

Na man toks irgi lyg kaip pykinimas atsiranda tik tada kai valgyt laikas, kai jau visiskai nieko negaliu idet i burna tau ryziu trapuciai gelbeja, o siaip tai stengiuosi vis ka nors vertingesnio suvagyt kai tik nors truputi apetitas sugrizta.


QUOTE(ViShy @ 2012 01 19, 00:46)
Girdejau apie imbiera...ale as jo taip nemegstu  unsure.gif Gal verta pabandyti, jei apetitas atsiras bigsmile.gif Siaip vis ramuneliu arbata gurksnoju.

O imbierine arbata man tai patinka, dar citrinos isimetu griezineli ax.gif pries pastojant as jos kai kada gerdavau, bet nebuvo ji mano megstamiausia, o dabar jei noriu arbatos tai tik ja ir geriu, kazkaip pripratau as prie jos skonio ir tikrai skanu, daznai nei cukraus nereikia smile.gif
Bet jei tau ji laabai neskani tai nesikankink as manau. Man kai jau ner apetito tai nieks nepadeda, tada sedziu ir galvoju, na ka cia bunu nieko suvagius, ir vistiek kazka randu kas labiau prie dusios. Ai dar pastebejau kad jei suvalgau ant tuscio skrandzio obuoli tai tik dar labiau blogumas uzeina, tai obuolius galiu valgyt tik pavalgius smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif esu nestuke.gif kol pradzia buvo,jutau visus blogumus,krutines skaudejimo,pilvo tempimo,pykino,o dabar jau puseja antras menesiukas,nebejauciau nieko g.gif jauciuosi,kaip nenestuke,ar kam yra taip buve? Linkejimai pilvukams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@rune... @ 2012 01 27, 19:57)
Sveikutes 4u.gif  esu  nestuke.gif  kol pradzia buvo,jutau visus blogumus,krutines skaudejimo,pilvo tempimo,pykino,o dabar jau puseja antras menesiukas,nebejauciau nieko g.gif  jauciuosi,kaip nenestuke,ar kam yra taip buve? Linkejimai pilvukams  biggrin.gif


Turbūt visoms smile.gif arba 99%
Atsakyti
as irgi galiu pasakyti kad nesijauciu kaip nestuke unsure.gif kai kada neramu, bet dazniausiai tai bandau dziaugtis, kad galiu beveik viska valgyti ir kad maziukui nieko netruksta ax.gif Labiausiai laukiu echoskopijos ir gydytojo patvirtinimo kad viskas gerai
Atsakyti
Svarbiausiai nesusirgti kokiu gripu
Atsakyti
As irgi nesijauciu smile.gif aisku kartais papykina, bet siaip viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
Kaip manote, ar galima valgyti raudona ikra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 31, 20:27)
Kaip manote, ar galima valgyti raudona ikra? smile.gif

Na mano ziniomis ikrai tai termiskai neapdorotas zuvies produktas. Mano gydytoja sake nevalgyti jokiu sudytu lasisu ir panasiai, tik termiskai apdorota zuvi.
Atsakyti
O tunas irgi?
Krevetes geriau pakepti? g.gif
Atsakyti