Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

gerai,kai jauti ir zinai,kad esi nescia, as pvz tik apie 10 savaite suzinojau,kad esu nescia, tai iki to laiko juk zmogus nezinai,ka gali ir ko negali valgyti ar gerti ar dar ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 01 15, 22:43)
gerai,kai jauti ir zinai,kad esi nescia, as pvz tik apie 10 savaite suzinojau,kad esu nescia, tai iki to laiko juk zmogus nezinai,ka gali ir ko negali valgyti ar gerti ar dar ka ax.gif


Būtent, kad pats organizmas parodo, kas galima ir kas ne.. man nuo to, kas draudžiama tai labai bloga būdavo.. pvz. nežinojau, kad nėščia ir dar rūkiau, bet taip būdavo bloga, kad nori nenori mečiau smile.gif beto svarbiausia nerūkyti ir negerti, o visa kita tikrai netūrėtų kažkaip ypatingai kenkti .. smile.gif
Atsakyti
Labukas. As irgi jungiuosi i jusu gretas. Pagal mmm mums siandien 8 savaiteles wub.gif
Jauciuosi gerai. Vat ir del to truputi neramu doh.gif jo sakysit tu tik dziaukis kad gerai jautiesi, bet kartais galvoju gal kas negerai unsure.gif vienoms tai pykinimas tai vel kas, o man kol kas nieko, tik tiek kad apetitas dinges, visai mesos nenoriu, kartais pamaudzia sona, speneliai jautrus. Pas gydytoja ketvirtadieni, bet kiek suprantu tik popierizmas bus ir krauja paims. Pirma echo vasario pradzioj. Vis pagalvoju apie ejima privaciai kad gydytojas paziuretu ir pasakytu ar viskas gerai, bet susilaikau, gal tikrai nera gerai ta ankstyva echo g.gif
Pasidalinkit merginos ar ir jums kuriai buvo ar yra taip kad atrodo galetum ir uzmirst kad esi nestuke.gif

Ai dar cia raset apie baseina, tai mano drauge gan daznai ejo i baseina kai buvo nestuke.gif ir gydytoja patare kad plaukiojimas yra gerai. Tai manau kad jei pacios neerzina tas chloro kvapas baseinuose tai nera nieko blogo schmoll.gif

Dar buvau skaiciusi kad tipo negalima per daug stiprinti imuniteta nes tada organizmas gali atmesti zirniuka unsure.gif
Anksciau vis isgerdavau vienos ar dvieju citrinu sultis per diena, kad nesirgti visomis persalimo ligomis, (ir padedavo) bet dabar issigandau ir negeriu. Ir dar ir del to kad sako nuo citrusiniu vaisiu leliukui gali but alergija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(joanaxxxx @ 2012 01 17, 19:30)
Pasidalinkit merginos ar ir jums kuriai buvo ar yra taip kad atrodo galetum ir uzmirst kad esi  nestuke.gif

Ai dar cia raset apie baseina, tai mano drauge gan daznai ejo i baseina kai buvo  nestuke.gif ir gydytoja patare kad plaukiojimas yra gerai. Tai manau kad jei pacios neerzina tas chloro kvapas baseinuose tai nera nieko blogo  schmoll.gif

Anksciau vis isgerdavau vienos ar dvieju citrinu sultis per diena, kad nesirgti visomis persalimo ligomis, (ir padedavo) bet dabar issigandau ir negeriu. Ir dar ir del to kad sako nuo citrusiniu vaisiu leliukui gali but alergija  unsure.gif

As irgi galeciau uzmirst ji smile.gif Anksciau dar patempdavo pilva, krutis skaudedavo, pykindavo, dabar papykina tik kai valgyt laikas, o krutis pajauciu, tik ant pilvo atsigulus. Stai ir visas priminimas apie nestuke.gif biggrin.gif
Del baseinu, tai manau reiktu dar pasirinkti kur lankyti. Manau paprastas baseinas, kur lankosi kruva zmoniu ir kur pripilta be proto chloro nera labai gerai. Visgi jis isigeria i oda, o kas odoj viskas pilvinukui atitenka. Taip kad dar pagalvociau pries eidama.
Del citrusiniu vaisiu ir alergijos, tai cia manau daugiau liaudies pasakos, nei tiesa, nes tokiu tyrimu niekas dar neistyres. Tik tiek, kad didelis vit.C kiekis privercia susitraukinet gimda ir tai gali sukelt persileidima, tai labai tuo nepiktnaudziauciau. Beje, ir vit A sukelia persileidimus, tai geriau privengt jo. Kiek kalbejau su gine, tai sake visko galima, bet visko su saiku. Nestumas-ne liga. Gyvenimo budo del to keist nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joanaxxxx @ 2012 01 17, 19:30)
Labukas. As irgi jungiuosi i jusu gretas. Pagal mmm mums siandien 8 savaiteles  wub.gif
Jauciuosi gerai. Vat ir del to truputi neramu  doh.gif jo sakysit tu tik dziaukis kad gerai jautiesi, bet kartais galvoju gal kas negerai  unsure.gif


Manęs labai irgi nepykino, buvo kelis kartus užėję, bet kaip užėjo taip ir praėjo smile.gif Apetitas irgi buvo dingęs, buvo galvos skausmelis sugalvoti ką galėčiau suvalgyti, bet viskas praėjo. Aš dabar nedarbingumą turiu dėl nėštumo, atsirado kraujosrūva, kraujavau ir smarkiai, ir gan ilgai. Aišku gydytojai liepė pasisaugoti, nedirbti sunkaus fizinio darbo, stengtis labai rankų nekyloti. Dėl citrucinių vaisių, tai manau čia nuo organizmo labiau priklauso. Pvz mane kartais išberdavo suvalgius mandarinų ar apelsinų, todėl ir dabar jais tik kartais pasivaišinu. Dabar darė man kraujo tyrimą ir pagal jį žiūrės ar reikės man kokių vitaminų.
Atsakyti
Man visiskai dinges apetitas. Daktare sake, kad turiu suvalgyti 3 pilnavercius patiekalaus dienos eigoje, as as tik viena suvalgau, veliau tik uzkandziauju, tai riesusu, tai saldumynu g.gif Idomu ar nekenkiu taip savo nestuke.gif unsure.gif gal prisiversti kazkaip daugiau ir ivairiau pavalgyti.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 18, 23:10)
gal prisiversti kazkaip daugiau ir ivairiau pavalgyti.


Sveikinu, jei gali valgyti smile.gif Nes pradžioje nemažai naujų nėštukių pykina.. as asmeniškai pradžioje visai mažai valgiau.. vien sūrius tuos krekerius, nes pykino labai... smile.gif O jei tik apetitas leidžia tai pirmyn, tik su saldumynais atsargiai... nes nepajusi, kaip greit ir daug svorio priaugsi, tai nepiktaudžiauk:) pasimokyk iš mano klaidos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelinaJolie:) @ 2012 01 19, 00:17)
Sveikinu, jei gali valgyti smile.gif Nes pradžioje nemažai naujų nėštukių pykina.. as asmeniškai pradžioje visai mažai valgiau.. vien sūrius tuos krekerius, nes pykino labai... smile.gif O jei tik apetitas leidžia tai pirmyn, tik su saldumynais atsargiai... nes nepajusi, kaip greit ir daug svorio priaugsi, tai nepiktaudžiauk:) pasimokyk iš mano klaidos smile.gif


Mane vos vos papykina, jauciu toki sleikstuli, bet nevemiu. Bet va apetito visai neturiu. Va kas dar lenda i skrandi tai kokia bandele, surelis, keksiukas blush2.gif Zinau, kad tai nevisavertis maistas doh.gif


Uzjauciu tas mamytes, kurios isvis negali nieko valgyti per ta nelemta pykinima console.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 19, 01:38)


Pabandyk imbierinės arbatos pagert .. nuima pykinimą ir pastiprina organizmą - taip ir apetitas pagerėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelinaJolie:) @ 2012 01 19, 00:44)
Pabandyk imbierinės arbatos pagert .. nuima pykinimą ir pastiprina organizmą - taip ir apetitas pagerėja smile.gif


Girdejau apie imbiera...ale as jo taip nemegstu unsure.gif Gal verta pabandyti, jei apetitas atsiras bigsmile.gif Siaip vis ramuneliu arbata gurksnoju.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 19, 01:46)


Ir aš ją gerdavau kartais.. bet ji labiau kaip raminanti skaitosi.. imbierinė iš Dilmos tai pakenčiama smile.gif nelaikydavau aš kol ten be proto pritrauks, bet tikrai geriau jaučiausi .. nes antras mėnuo vos ne lovoj buvo nuo pykinimo..maistas: krekeriai, sūrios lazdelės ir boržomis biggrin.gif nuo viso kito lankydavaus WC biggrin.gif 4u.gif gerai, kad truko neilgai tos bėdos smile.gif stiprint reikia organizmą kuo ankščiau tuo geriau wink.gif smile.gif
Atsakyti
AngelinaJolie:), uzjauciu del tokios savijautos, man tikrai taip nera blogai, palyginus su tavim blush2.gif

Pabandysiu as tos imbierines arbatos pasidairyti, gal jei labai silpna pasidarysiu, nebus labai nemalonu gerti rolleyes.gif
Atsakyti