Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

QUOTE(Bonama @ 2011 12 20, 19:55)
kavos gerti galima 2-3 puodukus, bet tik nelabai stiprios ir su pienu  4u.gif


Pienas kofeino nesumazina.

Papildyta:
QUOTE(RimaJur @ 2011 12 14, 17:15)
Sveikutes  4u.gif siandien pagaliau ir man testas parode II, nors kad esu nescia zinojau nuo pirmos dienos  smile.gif krutys pasidare jautrios ir sleikstulys kamuoja, bei pilvo maudimas. Kadangi tai jau antrasis vaikelis, tai baimiu kur kas maziau, tuo labiau kai su pirmaja 7 sav nezinojau kad laukiuosi, tai sportavau, lankiau baseina, pirtis, alkoholio taip pat buta, o dukryte sveika ir grazi  smile.gif mano nuomone, kad reikia viska daryti su saiku ir viskas bus gerai.  4u.gif  thumbup.gif


Pritariu. Su saiku, atsizvelgiant i nestuke.gif savijauta.
Atsakyti
QUOTE(dzuka @ 2011 12 21, 19:51)
Pienas kofeino nesumazina.


cia ne as pati sugalvojau - gyditojos klausiau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos visos busimos mamytes 4u.gif labai labai smagu, pagaliau, prisijungti prie jusu nestuke.gif mano dziaugsmelis dvigubas, nes pilvukyje dvynukai wub.gif sakykit, kaip su sexiuku nestumo metu blush2.gif ax.gif mums ginekologe liepe vengti pirmus 3menesiukus ir paskutinius 3 menesiukus g.gif ar jums taip pat???
Atsakyti
QUOTE(BiancoRosso @ 2011 12 29, 15:32)
sveikos visos busimos mamytes  4u.gif  labai labai smagu, pagaliau, prisijungti prie jusu  nestuke.gif  mano dziaugsmelis dvigubas, nes pilvukyje dvynukai  wub.gif  sakykit,  kaip su sexiuku nestumo metu  blush2.gif  ax.gif  mums ginekologe liepe vengti pirmus 3menesiukus ir paskutinius 3 menesiukus  g.gif  ar jums taip pat???


Geras klausimas, bet, manau, tavo organizmas pats parodys... smile.gif Vienas dalykas, gali dingti noras... Kitas - gali būti noras, bet nebejaučiamas malonumas smile.gif Nors esu skaičiusi, kad kitos gali sau tą malonumą leisti nuo pradžios iki pabaigos smile.gif Nors pradžioje gali būti šiek tiek rizikinga.. o pabaigoje gali paskatinti priešlaikinį gimdymą smile.gif Aš asmeniškai klausiau savo organizmo ir kolkas viskas oki smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 10 12, 09:49)
prisimenu kad pirmais mėnesiais reikėjo atsargiai čiaudėti, rąžytis - nes po staigaus čiaudėjimo, rąžymosi visada suskausdavo pilvuką, tymptelėdavo.



Grynai ir man taip ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Norejau paklausti, gal zinot, kaip su nagiukais. Tik prisiauginus, suzinojau kad laukiuos. Ar jie kenkia?
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2012 01 09, 10:31)
Sveikos. Norejau paklausti, gal zinot, kaip su nagiukais. Tik prisiauginus, suzinojau kad laukiuos. Ar jie kenkia?


Labai abejoju smile.gif Daug nėščiųjų teko matyt su priaugintais smile.gif Svarbu po gimdymo vaikeliui akyčių neiškabint biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš nepatarčiau nestuke.gif turėti priaugintų nagų, juk ar tai būtų geliniai ar akriliniai, tai gan stiprūs chemikalai, per nagus jie patenka ir į mūsų vidų. Jeigu dar visas nėštumas priešaky, tai nagiukus minimum kartą per mėnesį reiks papildyti, o gimus vaikeliui ilgi nagai tikrai nėra reikalinga. Čia tik mano nuomonė, bet esu praėjusi tą nagų priauginimo meną ir apie sudėtį tiek visų priemonių tam skirtų, tiek nagų lako žinau. Tikrai patarčiau vengti nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nerimaujančios ir pilsno klausimų nestuke.gif Iš pradžių ir aš labai labai nerimavau, galvojau ką daryti o ko nedaryti, tačiau kai praėjo pirmoji jauduliuko banga tiesiog gyvenau taip kaip gyvenau iki tol. Gal net aktyvesnį gyvenimą negu iki nėštumo biggrin.gif

Atsisakiau tik alkoholio ir to, kas man keldavo diskomfortą. Deja dėl nagiukų neiko negaliu pasakyti. Aš tik buvau raudonai plaukus kaip tik pirmom savaitėm pastojimo nusidažiusi. Bet po to dar kartuką dažiau, nes kai nuaugdinėjo baisiai atrodė. O šiaip svarbiausia nesusirgti.
O aš chemija niekada negerai, bet kartais galvoju, kad mūsų gyvenimas jau daba be jos neįmanomas. Nors galima pasistengti. biggrin.gif
Atsakyti
as sebdien suzinojau kad nestuke.gif negalima gerti obuoliu sulciu blink.gif , kad ten kazkas negero su gimdos kakleliu darosi....o kita dar naujiena, kad negalima gerti arbatos is avieciu lapu ir stiebu ... va tokiu tikrai nezinojau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2012 01 13, 20:39)
as sebdien suzinojau kad  nestuke.gif  negalima gerti obuoliu sulciu  blink.gif  , kad ten kazkas negero su gimdos kakleliu darosi....o kita dar naujiena, kad negalima gerti arbatos is avieciu lapu ir stiebu ... va tokiu tikrai nezinojau  blink.gif


Nu niekur negirdėjau tokių dalykų ir neradau tokios info g.gif Obuoliai kaip tik rekomenduojami nėštumo metu schmoll.gif
Atsakyti
Nu nieko sau.. aš per savaitę vos ne po tris litrus obuolių sulčių išgeriu jau nežinau kiek laiko.. net minties nebuvo, kad čia gali kenkti schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti