Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

QUOTE(silainiai @ 2017 05 10, 15:28)
1 ha net su didžiausia vejapjove suvargsi pjauti...  doh.gif O ir vietos traktoriukui ne ką daugiau nei didžiausiai vejapjovei reiks. Tik traktoriuko už 500 nenupirksi.


tas 1 ha ne vien tik žolė ir pjaunam 1 kartą per mėn. Sutinku,kad traktoriukas geriau, bet deja +/- 500 eur...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 10 gegužės 2017 - 17:03
Toks plotas su vejapjove - katorga. Bet, jei jau tikrai tikrai taip reikia, žiūrėčiau kažko panašaus.
Bet, jei yra kur traktoriuką pastatyt, jau verčiau pas bobutę paprašyt ir pasiieškot ko nors tokio arba tokio.
QUOTE(Ingulė @ 2017 05 10, 16:39)
tas 1 ha ne vien tik žolė ir pjaunam 1 kartą per mėn. Sutinku,kad traktoriukas geriau, bet deja +/- 500 eur...

Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2017 05 10, 15:24)
laba, reik patarimo.

Reikia benzininės savaeigės vejaplovės. Teritorija apie 1 ha, traktoriuko neėra kur laikyti, pjauna moteris. Kaina +/- 500 eur.

Į ką kreipti dėmesį, o gal konkretų modelį galit pasiūlyti. Buvau Stiga nusižiūrėjus, bet sako jei sugenda detalių ilgai laukti reikia  unsure.gif

Sveiki,

sienauju 86 arus su sia zoliapjove jau 2 metus http://www.husqvarna...-awd/961410292/
Pauna irgi moteris rolleyes.gif
Kaina buvo labai svarbi nes ne kalnas pinigu, bet tobulas daiktas pjovimui ir pasimirsta ta didesne invseticija, vistik ne dviems metams perki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vonios Fane: 11 gegužės 2017 - 12:11
QUOTE(Lisbeta @ 2017 05 02, 20:44)
Aš visą laiką už benzinines, pati esu smulkutė, bet susitaikau su sunkesniu užvedimu nei, kad laido tasymu iš paskos. Aišku dar priklausomai kokio dydžio sklypas ;) pas mane elektrinės nelabai ir būtų galimybės, per didelė teritorija, bet jei keli arai tai gal ir patogesnis variantas elektrinė, nei kvapo, nei papildomo vargo vežiojantis bakelius mašinoj biggrin.gif
Bet čia jau kiek žmonių tiek nuomonių, aš savo benzininės į nieką nekeisčiau ;)


Na dabar yra zoliapjoviu ir su akumuliatoriais, tik kyla klausimas kiek tie akumuliatoriai laiko. Gal ten veikia 15 minuciu jie biggrin.gif nusipirkau benzinine zoliapjove ir elektrini trimeri, optimalu gaunasi, o su trimeriu graziai kampai nusipjauna, ten kur paprasta benzinine nepasiekia.
Atsakyti
Ar kas nors naudojates vejapjove - robotu? Konkreciai domina Husqvarna Automover 105. Domintu kiek mazdaug tarnauja akumas ir kiek kainuoja jo keitims, per kiek laiko susidevi? Ar tikrai robotu pjaunama veja yra tobulo grozio?
Atsakyti
baigiau ieškojimo vargus ir pasiklioviau patarimu
tad įsigijau HUSQVARNA LC 247S
kol kas patenkinta ir jokių priekaištų
Atsakyti
Kažkaip Lietuvoje dar nėra labai populiaru, bet aš susiradau firmelę kuri nupjauna mano 1.5ha veją kas dvi savaites. Sumoku 100eur už pjovimą, bet paskaičiavus investiciją į techniką, jos remontą, palaidotus savaitgalius, tai esu labai patenkintas. Todėl patariu paieškoti ir tokio varianto.
Atsakyti
Reikalingi pasiūlymai:

Pjaunamas plotas 10a
Norim savaeiges, variklis B&S, kad butu mulciavimas, pagal pjaunama plota virs 50 cm, AG virs 5
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2017 06 22, 14:53)
Reikalingi pasiūlymai:

Pjaunamas plotas 10a
Norim savaeiges, variklis B&S, kad butu mulciavimas, pagal pjaunama plota virs 50 cm, AG virs 5


Rinkitės Hondą. Atsidžiaugti negaliu, net po žiemos iš pirmo karto užsiveda
Atsakyti

Mes nusipirkom STIGA combi 55 SQ B. 

Superine! Variklis toks pat kaip husqvarnos ir musiskeje daugiau funkciju. Husqvarna pirkdamas susimoki dar ir uz pavadinima. 

Atsakyti