Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

Kaime dažnai tenka pjauti žolę ir skolindavausi stihl trimerį, kuris jau n metų dirbęs ir jau pavargo. Ieškojau pigaus, galingesnio ir nusižiūrėjau čekisko (kiniškos) hecht produkcija. Parduotuvėje nebuvo, reikėjo užsakyti, bet pardavėjas įsiūlė kinišką starker 700 2.8kw su amortizuojančiom rankenom ir sakė , lygiai toks pat, tik galingesnis ir pigesnis. Nu ką, nusipirkau ir labai nusivyliau, nes rankenos sukosi priešinga kryptimi, nei pats trimeris, labai dūmino, net tepalas bėgo. Nunešiau atgal į parduotuvę ir vargais negalais, man pakeitė į hecht 152 bts, kuris buvo visai kitos kokybės, nei tas kitas kinas. Hecht toks arciau stihl, aišku variklis kiniškas, bet kokybiškas. 149e ir du metai garantija. Jei kas nori pigaus ir kokybiško, tai hecht geras pasirinkimas.
Atsakyti
Sveiki,
Renkamės vejapjovę. Ieškome mažos, lengvos, manevringos, nes pas mus vejos mažai, vien tik lysvės, medžiai, krūmai ir visokios kitokios apvažiuojamos nesąmonės.
Ir užmatėm kažką neįprasto ... sklendžianti vejapjovė...

https://www.varle.lt...m--6268980.html

http://www.husqvarna...-560/964000601/

https://www.youtube....h?v=WtN_cfkaR6M

Kas čia per stebuklas? Gal kam teko susidurti? Verta dėmesio ar visiška nesąmonė? Nors gal Husquarna už tokią kainą visiško briedo nesiūlytų?..


Atsakyti
Renkantis vejapjovę mėtomės tarp
https://www.irankiai...-pakrovejo.html

ir

http://rankis.lt/lt?.....,0_Ah_36_V_LI

Kainos panašios. Pirma vilioja dėl to, kad jos akumuliatorius realu panaudoti ir kitiems prietaisams, tačiau apie Bosch internete daugiau teigiamų atsiliepimų. Gal kas nors esate susidūrę su Bosch arba Makita žoliapjovėmis ir galite išsakyti savo nuomonę apie jas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqqqqq: 19 balandžio 2017 - 08:14
Turiu BOSCH ROTAK 37 Li, paprasta, ne Ergoflex. Minusų nerasta, tiesa turiu 2 akumuliatorius, komplektacijoje buvo vienas, antrą pirkau papildomai. Jei tik su vienu akumuliatoriumi, tai kaip rašo iki 6 arų - be šansų, vos trim užtenka vieno akumo. Jei žole nedidelė, tai gal....
Svarbiausia - lengvas, kaip sakoma reklamose - subalansuota ir moterims (juokauju).



(p.s. šiemet bus 3 sezonas, dar nebuvo nei karto sugedus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomke7: 19 balandžio 2017 - 19:24
Ačiū, nomke7. Akumuliatorių klausimas atrodo svarbus. Čia Makita turi pliusą, nes už tą pačią kainą išeitų su dviem 4 Ah akumuliatoriais (tiesa, juos reikia naudoti kartu, bet energijos prikaupta vis tiek daugiau). Tuo tarpu Bosch turi vieną akumuliatorių ir tikriausiai taip pat niekaip netrauktų 8 arų. O Jūs per tuos tris metus ar pastebėjot, kad akumuliatorius ėmė prasčiau laikyti?

QUOTE(nomke7 @ 2017 04 19, 19:21)
Turiu BOSCH ROTAK 37 Li, paprasta, ne Ergoflex. Minusų nerasta, tiesa turiu 2 akumuliatorius, komplektacijoje buvo vienas, antrą pirkau papildomai. Jei tik su vienu akumuliatoriumi, tai kaip rašo iki 6 arų - be šansų, vos trim užtenka vieno akumo. Jei žole nedidelė, tai gal....
Svarbiausia - lengvas, kaip sakoma reklamose - subalansuota ir moterims (juokauju).
(p.s. šiemet bus 3 sezonas, dar nebuvo nei karto sugedus)

Atsakyti
Kažkaip to nepastebėjau, nes akumuliatoriaus pjovimo laikas labai priklauso nuo pjaunamos žolės, jos aukščio. Dar pliusas, kad yra du akumuliatoriai kurie dedasi po vieną - tai kai vienas užsibaigia, dedame kitą, o tą nusibaigusi - dedame kraut (yra funkcija greito krovimo), tai jei reikėtu, galima pasinaudot vėl tuo pirmu akumuliatoriumi, kai ir antras nusibaigtu.
Atsakyti
O kaip manote geriau rinktis benzinine ar elektrine? siuo metu turiu benzinine, bet jau pabaiga jai arteja, siaip buvau patenkintas, pjauna efektyviai, taciau tas benzino pylinejimas, uzvedinejimas su virvele atsibodo smile.gif bandziau viena elektrine, bet silpna pasirode, aukstesne zole jau sunkiai pjauna.
Atsakyti
QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 20, 18:14)
O kaip manote geriau rinktis benzinine ar elektrine? siuo metu turiu benzinine, bet jau pabaiga jai arteja, siaip buvau patenkintas, pjauna efektyviai, taciau tas benzino pylinejimas, uzvedinejimas su virvele atsibodo smile.gif bandziau viena elektrine, bet silpna pasirode, aukstesne zole jau sunkiai pjauna.


Aš visą laiką už benzinines, pati esu smulkutė, bet susitaikau su sunkesniu užvedimu nei, kad laido tasymu iš paskos. Aišku dar priklausomai kokio dydžio sklypas ;) pas mane elektrinės nelabai ir būtų galimybės, per didelė teritorija, bet jei keli arai tai gal ir patogesnis variantas elektrinė, nei kvapo, nei papildomo vargo vežiojantis bakelius mašinoj biggrin.gif
Bet čia jau kiek žmonių tiek nuomonių, aš savo benzininės į nieką nekeisčiau ;)
Atsakyti
Jeigu pinigų labai daug - geriausia robotas.
Jeigu pinigų tik daug, o sklypas ne itin didelis - geriausia akumuliatorius.
Jeigu sklypas labai didelis - geriausia traktorius.
Jeigu sklypas tik didelis ir nedaug kliūčių - geriausia benzinas.
Jeigu sklypas nelabai didelis ir/arba su daugeliu kliūčių (augalai, šlaitai) - geriausia laidas.
Jeigu rimtai, tai mano benzininė sveria apie 50 kg, pjovimo kokie 5 a ir augalų kelios dešimtys - laido tampymas paskui 20 kg sveriančią elektrinę kur kas mažesnis nepatogumas, negu sukiojimasis benzininiu monstru plius smarvė, triukšmas, eksploatacijos sudėtingumas.
Jeigu tektų pirkti dabar, dairyčiausi kažko panašaus į tokią arba tokią, arba kažką panašaus - plotis ne mažiau 42 cm, talpa ne mažiau 50 l.
Beje, laido tampymasis vejoje nėra kažkas baisiai nepatogu, tiesiog reikia įgusti ir pjauti nuo rozetės tolyn. Tada laidas tiesiog guli ant nupjautos vejos dalies ir tempiamas paskui.
QUOTE
sbeta,2017 05 02, 19:44]
Aš visą laiką už benzinines, pati esu smulkutė, bet susitaikau su sunkesniu užvedimu nei, kad laido tasymu iš paskos. Aišku dar priklausomai kokio dydžio sklypas ;) pas mane elektrinės nelabai ir būtų galimybės, per didelė teritorija, bet jei keli arai tai gal ir patogesnis variantas elektrinė, nei kvapo, nei papildomo vargo vežiojantis bakelius mašinoj biggrin.gif
Bet čia jau kiek žmonių tiek nuomonių, aš savo benzininės į nieką nekeisčiau ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L.K.: 03 gegužės 2017 - 08:10
Gal kas turi elektrinę savaeigę vejapjovę ir gali pakomentuot: ar galima sunkiai pravažiuojamuose tarpuose stumdyti, nes pjauti sava eiga gali nepavykti?
Atsakyti
laba, reik patarimo.

Reikia benzininės savaeigės vejaplovės. Teritorija apie 1 ha, traktoriuko neėra kur laikyti, pjauna moteris. Kaina +/- 500 eur.

Į ką kreipti dėmesį, o gal konkretų modelį galit pasiūlyti. Buvau Stiga nusižiūrėjus, bet sako jei sugenda detalių ilgai laukti reikia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 10 gegužės 2017 - 14:25
QUOTE(Ingulė @ 2017 05 10, 15:24)
laba, reik patarimo.

Reikia benzininės savaeigės vejaplovės. Teritorija apie 1 ha, traktoriuko neėra kur laikyti, pjauna moteris. Kaina +/- 500 eur.

Į ką kreipti dėmesį, o gal konkretų modelį galit pasiūlyti. Buvau Stiga nusižiūrėjus, bet sako jei sugenda detalių ilgai laukti reikia  unsure.gif

1 ha net su didžiausia vejapjove suvargsi pjauti... doh.gif O ir vietos traktoriukui ne ką daugiau nei didžiausiai vejapjovei reiks. Tik traktoriuko už 500 nenupirksi.
Atsakyti