Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

QUOTE(uolma @ 2015 06 06, 23:44)
Mane ir domina sitoks aparatas. Nes aplink medelius ir taip ko trimeriu nepalieti rankom pest zole sunku. O su zirklem man ir gi vargas. Galvoju ar apsomoka pitkt tas akomuletorines zirkles. Kad kur gaut ir paciai nors kiek isbandyt.

kaimyne sode turi pasirodo jas,duos man isbandyti parasysiu kaip jos ar gerai kerpa ar patogu.
Atsakyti
Parduodama nauja, tik karta isbandyta cilindrine Husgvarna 54 vepjove, yra cekis, garantija.
Vilnius, 80 EUR.
user posted image
user posted image
tel.+37065942314
Atsakyti
SKUBIAI
Parduodama nauja, tik karta isbandyta cilindrine Husgvarna 54 vepjove, yra cekis, garantija.
Vilnius, 80 EUR. 55 eurai
user posted image
[url=http://www.radikal.ru]user posted image[
Atsakyti
PARDUOTA
user posted image

Atsakyti
Paklausiu ir as biski i tema. Sakykit kokias zirkles geriau nusipirkti buksmedziu formavimui ir gyvatvorei. Ieskau ne super brangiu, na tarkim skil firmos. Boshu ir makitu neiperku ax.gif Ziurejau kad maximalus skil zirkliu kerpamas skersmuo yra 8 mm tik g.gif kazin ne mazokai cia? Esu tik pradedancioji sodininke, tai nesijuokit jei klausimai juokingi pasirodys blush2.gif
Atsakyti
Viking MB 545 V ar Makita PLM5600N?
Dėkui. Pataria rinktis Makita.
Atsakyti
Sveiki, keliu tema i virsu smile.gif pribrendo reikalas naujai zoliapjovei, tik , kaip visada, sunku issirinkti ... gal kas susidurete su siuo modeliuku is husqvarnos LC 348vi arba LC 353vi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltuse: 19 balandžio 2016 - 21:31
Kur Kaune gerai taiso ir ne kosminėms kainom žoliapjoves?
Atsakyti
Gal biškį ne į temą, ieškau šakų smulkintuvo, pasiūlymų laukiu az drinks_cheers.gif
Atsakyti
pabodo vis skolintis žoliapjovę
tad nusprendžiau, kad man reikia savos,
tačiau nieko nenutuokiu apie jas g.gif
mano pageidavimai būtu:
savaeigė,
lengvas užvedimas,
lengva pati mašina,
be surinktuvo,
nedidelių gabaritų,
o kaina apie 300 eur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daibava: 04 liepos 2016 - 10:28
I variantas: elektrinė Hecht: lengvas užvedimas, lengva mašina, surinktuvą galima nuimti, telpa į kainą;
II variantas: elektrinė Grizzly: viskas tas pats.
Benzininių galima pasiieškoti su starteriu, kad būtų lengvas užvedimas. Tik su kitais reikalavimais jau be šansų - bus ir brangi, ir sunki.
Tiesą sakant, jei dabar reikėtų pirkti, labai rimtai svarstyčiau būtent elektrinę savaeigę su visais įmanomais pjovimo režimais (išmetimas, rinkimas, mulčiavimas) - lengva, vartyk kiek nori, jokių tepalų, benzinų, dar ir pigesnė už daugelį benzininių.
Jei labai labai reikia būtent benzininės - domėkitės Rider. Bent jau už vardą neteks mokėti, o gamina vis tiek tie patys kinai. Šitų, beje, kadaise teko matyt ir su starteriu.

QUOTE(daibava @ 2016 07 04, 10:27)
pabodo vis skolintis žoliapjovę
tad nusprendžiau, kad man reikia savos,
tačiau nieko nenutuokiu apie jas  g.gif
mano pageidavimai būtu:
savaeigė,
lengvas užvedimas,
lengva pati mašina,
be surinktuvo,
nedidelių gabaritų,
o kaina apie 300 eur


Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 07 05, 19:30)
I variantas: elektrinė Hecht: lengvas užvedimas, lengva mašina, surinktuvą galima nuimti, telpa į kainą;
II variantas: elektrinė Grizzly: viskas tas pats.
Benzininių galima pasiieškoti su starteriu, kad būtų lengvas užvedimas. Tik su kitais reikalavimais jau be šansų - bus ir brangi, ir sunki.
Tiesą sakant, jei dabar reikėtų pirkti, labai rimtai svarstyčiau būtent elektrinę savaeigę su visais įmanomais pjovimo režimais (išmetimas, rinkimas, mulčiavimas) - lengva, vartyk kiek nori, jokių tepalų, benzinų, dar ir pigesnė už daugelį benzininių.
Jei labai labai reikia būtent benzininės - domėkitės Rider. Bent jau už vardą neteks mokėti, o gamina vis tiek tie patys kinai. Šitų, beje, kadaise teko matyt ir su starteriu.


Papildyta:
http://www.oleomacba...rt-plus/lang:lt
Atsakyti