Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

Sveiki, gal yra kas gudrus ir patars smile.gif Turime nedidukę pievutę, koks 1 aras, reikia vejapjovės. Mechaninės nenorime, renkamės ir mažųjų elektrinių. Gal kas gali pasakyti pliusus minusus Bosch Rotak 32 ir Viking ME 340? Kainų skirtumas nereikšmingas, teigiama, kad patikimesns Viking, bet ar tikrai?
Atsakyti
QUOTE(iloncix @ 2014 07 10, 13:00)
Sveiki, gal yra kas gudrus ir patars smile.gif Turime nedidukę pievutę, koks 1 aras, reikia vejapjovės. Mechaninės nenorime, renkamės ir mažųjų elektrinių. Gal kas gali pasakyti pliusus minusus Bosch Rotak 32 ir Viking ME 340? Kainų skirtumas nereikšmingas, teigiama, kad patikimesns Viking, bet ar tikrai?

tik uz viking wink.gif vien jau servizo atzvilgiu busit aptarnautas.
Abu modeliai labai primityvus: variklis ir korpusas su peiliu smile.gif bet tokiam plotui zoles to pakanka.
Vikingas turi gera zoles surinkima wink.gif

www.parkutechnika.lt
Atsakyti
Sakykit, ar galima kazkur rasti pirkti Viking vejapjovei kuro bako kamsti? Pamete mama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 07 11, 18:54)
Sakykit, ar galima kazkur rasti pirkti Viking vejapjovei kuro bako kamsti? Pamete mama doh.gif

koks modelis?

taip pat galit Stihl salone issiaiskinti wink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2014 07 11, 20:40)
koks modelis?

taip pat galit Stihl salone issiaiskinti wink.gif  mirksiukas.gif

Atrado doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 06 18, 12:28)
Sveiki. Gal kas patartu koki aparaciuka pjaut vejai, plotas 1a. Paseta golfine veja. Zeme lygi, tik vietom yra islindusiu garsvu....
beje, reikalinga nedidele, nes sandeliavimui vietos nedaug..


1 arui patarciau tik mechanine, bet pirkta is specializuotu parduotuviu, nes tos, kur is visokiu ermitazu ir senuku ilgai netarnaus. Mechanine ir sveria tik kelis kg, ir neuzima beveik vietos, ir nereikia paskui saves tasyti laido, bijoti, kad nusipjaus, nereikia baidytis pjauti dregna zole. Neburzgia ir pan... Iseini - 10 minuciu ir aras nupjautas. Na jeigu norisi rinkt zole, tai dar keliolika minuciu, nes reikia ispylinet padekla. Tuo tarpu kai turi elektrine, tai tas visas 10 munuciu iseina visokiu laidu vyniojimui ir sujungimui. O tokiam plotui pirkt benzinine manau visiska nesamone.
Balsuoju tik uz mechanine, nuosirdziai. Tik reiketu paieskot geresnes, kad ilgai isliktu astri.
Atsakyti
Aš niekada nepirkčiau mechaninės, buvau iš sesės parsivežus, nea nenorėčiau.
Jau geriau iš senų parvežtų vokiškų benzininę 200Lt ir pjaunam jau 5 metai, ji mums antra jau ,nes pirmą seniau pirkome už 100Lt pjovėm ir 6 metus, net taisyti neapsimoka, bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2014 07 10, 15:50)
tik uz viking wink.gif vien jau servizo atzvilgiu busit aptarnautas.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2014 07 12, 22:36)
Aš niekada nepirkčiau mechaninės, buvau iš sesės parsivežus, nea nenorėčiau.


o kodel? prastai pjove?
Atsakyti
labas vakaras gal kas turite akumuletorines zoles zirkles jei taip ,noriu paklausti ar jos kerpa zole arti tvoros kur nepasiekia zolepjove,arba prie namo sienos.ar geriau trimeris gal galite pasidalinti patirtimi plotas pjovimo mazas zolytes tik apie 3 arai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evitele: 02 birželio 2015 - 19:22
Mes turim Bosch žirkles, pirkom kažkada per tuos nuolaidų puslapius. Nukerpa gerai, nesiskundžiam smile.gif Nežinau kaip pas jus, bet mes turim gėlynų, lysvių, kur atitverta tom rudom/žaliom plėvelėm (įkasamos į žemę). Tai palei tas plėveles labai gerai su žirklėm kirpti. O trimeris manau jas pažeistų su laiku.
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2015 06 02, 20:21)
labas vakaras gal kas turite akumuletorines zoles zirkles jei taip ,noriu paklausti ar jos kerpa zole arti tvoros kur nepasiekia zolepjove,arba prie namo sienos.ar geriau trimeris gal galite pasidalinti patirtimi plotas pjovimo mazas zolytes tik apie 3 arai.

Mane ir domina sitoks aparatas. Nes aplink medelius ir taip ko trimeriu nepalieti rankom pest zole sunku. O su zirklem man ir gi vargas. Galvoju ar apsomoka pitkt tas akomuletorines zirkles. Kad kur gaut ir paciai nors kiek isbandyt.
Atsakyti