Įkraunama...
Įkraunama...

Žoliapjovės

Sveiki,

perskaičiau temą ir pasirinkau porą variantų, gal kas turit kokių atsiliepimų ar padėtumėt man apsispręst dėl šių variantų (vejos būtų koki 4-5 arai, maždaug lygi, už krūmų turim trimerį pjovimui, o vat lygią pievą galėčiau pati nusipjauti, tai reiktų tokio labiau moteriško varianto, dėl ko renkuosi savaeigę ir benzininę, biudžetas iki 1200):

1. VIKING MB 248 T

2. Stiga Collector 46 SB
Atsakyti
Yra du momentai, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį (idealu pabandyti pas kaimyną/pažįstamą etc. arba perkant)
1. Ar pavyks užvesti (žinau atvejį, kai naudotojai tiesiog nepakanka rankos mojo - žemas ūgis, ir jėgos truputį reikia dėl staigumo).
2. Savaeigė su nereguliuojamu greičiu juda apie 6km/h greičiu, kas nėra mažai - ar nebus diskomfortas lakstyti paskui.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą.
Aš ką tik iš vikingo bandymo ir konsultacijų. Na beveik įsitikinau, kad stumiamas viking'as būtų geriau, tiek valdymu, tiek rankenos patogumu, tiek pagalvojus, kad stumiamą reguliuočiau aš, o savaeigė tikimybė temptų mane (3,5km/h). Be to, viking'o garantija 3 metams, tai irgi manau būtų pliusas, nors ir daug kas nuo priežiūros ir naudojimo priklauso.
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimuką.
Pas mus auga gan aukšta ir tokia, na, nemoku apsakyti, bet stipri žolė(deja, tokia apsodinome), užauga ji gal apie 10cm, jeigu ilgai nenupjauni. pjaudavome su ta elektrine rankena, dabar norime įsigyti kokią nebrangią stumdomą vejapjovę, bet tokios nesu turėjusi.
Klausimas: ką reiškia tas 'pjovimo aukštis 2-4cm? Tokiu aukščiu ar tik tokio ilgio žolė pjaunama? Labai reikia žoliapjovės, bet bijau pirkti, nes gali nepjauti ji mano džiunglių... prašau patarkit. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pomidorusultys: 24 gegužės 2012 - 16:59
Prašau skubios pagalbos help.gif Sugedo musu žoliapjove Partner variklis Brigs Stration. Susidevejo uzvedimo mechanizmas. Na ten tokie du pagaliukai nebesifiksuoja. ax.gif Kur jas remontuoja Vilniuje? Gal žinote? Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(duokanka @ 2012 05 24, 19:18)
Prašau skubios pagalbos help.gif Sugedo musu žoliapjove Partner variklis Brigs Stration. Susidevejo uzvedimo mechanizmas. Na ten tokie du pagaliukai nebesifiksuoja.  ax.gif  Kur jas remontuoja Vilniuje? Gal žinote? Ačiū iš anksto 4u.gif


Man atrodo kad sias zoliapjoves taiso Husqvarna servisai, susiraskite vilniaus kontaktus ir ten pasiteiraukite. Mes neseniai pirkom MucCulloch vejapjove, tai sake del situ ir Partner kreiptis i Husqvarna servisus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2012 05 24, 17:59)
Sveikos, turiu klausimuką.
Pas mus auga gan aukšta ir tokia, na, nemoku apsakyti, bet stipri žolė(deja, tokia apsodinome), užauga ji gal apie 10cm, jeigu ilgai nenupjauni. pjaudavome su ta elektrine rankena, dabar norime įsigyti kokią nebrangią stumdomą vejapjovę, bet tokios nesu turėjusi.
Klausimas: ką reiškia tas 'pjovimo aukštis 2-4cm? Tokiu aukščiu ar tik tokio ilgio žolė pjaunama? Labai reikia žoliapjovės, bet bijau pirkti, nes gali nepjauti ji mano džiunglių... prašau patarkit. wink.gif

pagal mano kuklia patirti, zole iki 10 cm paims bet kokia normale benzinine vejapjove. pjovimo aukstis 2-4 cm nurodo, kokio aukscio liks zole,kai ja nupjaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 05 24, 21:53)
pagal mano kuklia patirti, zole iki 10 cm paims bet kokia normale benzinine vejapjove. pjovimo aukstis 2-4 cm nurodo, kokio aukscio liks zole,kai ja nupjaus  ax.gif

O su paprasta elektrine kazin nusipjautu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2012 05 25, 05:27)
O su paprasta elektrine kazin nusipjautu?smile.gif


Su elektriniu trimeriu, tikrai taip, svarbu gera zilka mirksiukas.gif

na, o benzininiu zoliapjoviu yra didziulis pasirinkimas ir modeliu ir kainu Gariunu turgavieteje, ir su oficialiom garantijom.
Papildyta:
QUOTE(duokanka @ 2012 05 24, 18:18)
Prašau skubios pagalbos help.gif Sugedo musu žoliapjove Partner variklis Brigs Stration. Susidevejo uzvedimo mechanizmas. Na ten tokie du pagaliukai nebesifiksuoja.  ax.gif  Kur jas remontuoja Vilniuje? Gal žinote? Ačiū iš anksto 4u.gif



Verkiu g. 32, Vilnius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diva3: 25 gegužės 2012 - 11:01
QUOTE(diva3 @ 2012 05 25, 13:03)
Su elektriniu trimeriu, tikrai taip, svarbu gera zilka mirksiukas.gif

na, o benzininiu zoliapjoviu yra didziulis pasirinkimas ir modeliu ir kainu Gariunu turgavieteje, ir su oficialiom garantijom.

na, mes turim tą trimerį, bet šeimoj vien moterys, aš asmeniškai bijau su juo pjauti biggrin.gif tai ateina kaimynas už gražią sumelę nupjauna, bet jau atsibodo jam mokėti. elektrinė stumdoma žoliapjovė būtų geriau, visgi pigiau, bet turbūt teks benzininės ieškotis. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2012 05 24, 17:59)
Sveikos, turiu klausimuką.
Pas mus auga gan aukšta ir tokia, na, nemoku apsakyti, bet stipri žolė(deja, tokia apsodinome), užauga ji gal apie 10cm, jeigu ilgai nenupjauni. pjaudavome su ta elektrine rankena, dabar norime įsigyti kokią nebrangią stumdomą vejapjovę, bet tokios nesu turėjusi.
Klausimas: ką reiškia tas 'pjovimo aukštis 2-4cm? Tokiu aukščiu ar tik tokio ilgio žolė pjaunama? Labai reikia žoliapjovės, bet bijau pirkti, nes gali nepjauti ji mano džiunglių... prašau patarkit. wink.gif

Drystu pareikšti ir savo kuklią nuomonę,,tokio aukščio žolę nupjaus ir vidutinio brangumo elektrinė vejapjovė.Turime visai pigutę,jau naudotą elektrinę vejapjovę tai ir kiaulpienes puikiai pjauna ir šunažolės kupstus nupjauna
Kai rinksitės gerai išsinagrinėkit visus niuansus,kad nereiktų papildomai mokėti tik už gamintojo vardą,aišku jei nesivaikot vardų,nes tai vis tik prisideda prie kainos ir nemenka suma
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2012 05 25, 06:27)
O su paprasta elektrine kazin nusipjautu?smile.gif

nusipjaus laisvai. jei nedidelis kiemas, tai uztenka ir elektrines. bet jei didelis, tai eina peklon su tuo laidu visur tasytis doh.gif patikrintas reikalas ax.gif tik tiek,kad elektrine lengvesne kur kas.
Atsakyti