Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

Aš bandyčiau daryt kažką tokio pagal formas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 28 balandžio 2009 - 13:59
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 28, 13:57)
Aš bandyčiau daryt kažką tokio pagal formas:
user posted image


aciuks.gif

ožekšnis tas pirmoj eiėj trečias augalas?
Atsakyti
Merginos, gal žinot kaip vadinasi dekoratyvinė tuja, kur ant stiebo išaugę keli burbuliukai tokie kamuoliukai, nežinau net kaip vadinasi, labai man norėtusi tokio augalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 28, 12:32)
Merginos, gal žinot kaip vadinasi dekoratyvinė tuja, kur ant stiebo išaugę keli burbuliukai tokie kamuoliukai, nežinau net kaip vadinasi, labai man norėtusi tokio augalo g.gif


niekaip nesivadina... paprasčiausia tuja, iškarpyta pagal fantazija to, kieno rankose zirkles lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 28, 16:05)
niekaip nesivadina... paprasčiausia tuja, iškarpyta pagal fantazija to, kieno rankose zirkles  lotuliukas.gif

nea, ji nera paprasta tuja, jos kainuoja apie 400lt, gal surasiu internete paveiksliuka, gal jos skiepytos, hibridas koks, va to tai nezinau 4u.gif
dabar pagalvojau, gal jos net ne tujos, o šiaip dekoratyviniai medukai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 28 balandžio 2009 - 15:12
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 28, 16:10)
nea, ji nera paprasta tuja, jos kainuoja apie 400lt, gal surasiu internete paveiksliuka, gal jos skiepytos, hibridas koks, va to tai nezinau 4u.gif
dabar pagalvojau, gal jos net ne tujos, o šiaip dekoratyviniai medukai g.gif

todėl ir kainuoja tokius pinigus, kad reikia daug laiko, kol suformuoji tokį augalą mirksiukas.gif tai ne tas atvejis, kai pasodini ir lauki kol užaugs, o plius tie burbuliukai irgi aiškiai pasimato, tik kai medis subrendęs būna, o ne vienerių metų. Pardedami formuoti medeliai paprastai nedaro įspūdžio, kaip po kelerių metų
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 04 28, 13:10)
nea, ji nera paprasta tuja, jos kainuoja apie 400lt, gal surasiu internete paveiksliuka, gal jos skiepytos, hibridas koks, va to tai nezinau 4u.gif
dabar pagalvojau, gal jos net ne tujos, o šiaip dekoratyviniai medukai g.gif



o ka pasakytum, jeigu pamatytum buksmedi, iskarpyta gaidzio ar bato formos? rolleyes.gif


o jeigu rimtai, Jolaxus eisi - tiek kainuoja todel, kad norint karpyti, tuja reikia pirmiau uzauginti iki norimo aukscio, tada dar plius darbo kiek ideti, kol iskarpai doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 28 balandžio 2009 - 15:56
Kad jau visos rodosi, rodausi ir as ...
Neplanuota kompozicija - tulpes turejo zydeti kartu su tokiais cesnakais, jos kartu i viena inda su jais pasodintos (tie ilgesni truputi susisuke lapai) , o gavosi - su rudgrudele. Stai ir tikek, ka raso ant pakuociu doh.gif . I desine nuo tulpiu - cesnakas (is rokoko), uz cesnako margalapes gebenes lapeliai geltonuoja, buvo jau aukstoka, bet apsalo. Nukarpiau sakeles, ir kad eme naujus ugliukus leisti thumbup.gif :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 28 balandžio 2009 - 16:29
Aš tam ir klausiu, kad nelabai nusimanau, o gražiai turėti noriu ax.gif

O gaidys jei patiktų, nusipirkčiau, arba batas lotuliukas.gif Tokia jau esu...PAMAČIAU...PATIKO....IMU drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 15:05)
ožekšnis tas pirmoj eiėj trečias augalas?

Galėtų būti ir jis. Aš paišydama labiau įsivaizdavau šliaužiantį spygliuotį. Pabandyk pasipaišyti pati įvairių variantų - atrasi kas tiks labiausiai Tavo kampeliui smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau turgelyje, sakė žydi šviesiai mėlynai, šeimoj praminė "vilko akimi". Gal atpažinsite iš lapų:
user posted image user posted image user posted image
Klausiau, gal sibirinis vilkdalgis, dievagojosi, kad ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 28 balandžio 2009 - 19:33
QUOTE(Tina* @ 2009 04 28, 10:56)
Pas mane kita savaite gal jau irgi isprogs, tik kad ziedeliai roziniai. Suzan.

Mano kaime gyvena toks Urbaitis, jo sodyba yra pelniusi nominacija. Vakar pravaziuojant nuziurejau jog pas ji jau zydi balta magnolija, toks nemazas dailus medziukas. O manojiu Susana dar nebe.

Pažystu Julių gerai, daug augalų perka iš manęs, ieško įdomybių, praktiškai superka visus rečiausius augalus.
Atsakyti