Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

QUOTE(freewind @ 2009 10 25, 16:10)
prekybos centre as pirkau, prie zvakiu reikia ieskot. Nes is tikro juk ten zvakide, tik virs jos yra lekstute vandeniui, i kuri ir lasini eterini alieju.

ačiū 4u.gif reiks pamėgint
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 24, 18:33)
tokiu atveju galima nisit tepaliuka i nosi patepliot. jisai drekina gleivine. mums daktare rekomendavo. nes isdziuvus nosiai daznai naktimis mazajai kraujas is nosies begdavo doh.gif

aciu bandysime isigyti 4u.gif
Atsakyti
mums tai geriausia pirmoji pagalba nuo slogos tai inhaliacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Envi @ 2009 10 28, 23:24)
mums tai geriausia pirmoji pagalba nuo slogos tai inhaliacijos 4u.gif

o su kuo inhaliuojat?
Atsakyti
Laba dienelė,
taip ir nesuprantu kiek kartų reikia valyti nosytę. Aš galvojau, kad pagal reikalą. Vien naktį du kartus kėliausi valyti.
Atsakyti
Sveikos as cia naujoke ir gal galit pasakyti ar galima siame klube klausti gydytoju?
Atsakyti
Sveiki.
Aš naujokė šiame skyrelyje. Manau, kad esant tokiems orams, skyrelis greit pasipildys.
Gleives išsiurbiu specialia kriaušyte. Vibrocilu nepiktnaudžiauju - tik nakčiau po kelis lašiukus į abi šnerves... Žinau, kad gerai yra praplauti jūros vandeniu. Dar nebandžiau. Pirmiau turiu sau kištukus ausų būgnelių apsaugai įsigyti - žinau, ką mano vaikas apie tokias procedūras galvoja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2009 10 31, 11:44)
Laba dienelė,
taip ir nesuprantu kiek kartų reikia valyti nosytę. Aš galvojau, kad pagal reikalą. Vien naktį du kartus kėliausi valyti.

Valyti reikia pagal reikalą. Jei matot, kad vaikiukas naktį neprakvėpuoja, tai būtinai reikia ištraukti. Taip pat visada reikia ištraukti prieš maitinimą mirksiukas.gif
Labai gerai nuo slogos yra arbatmedžio alejus. Jo reikia užlašinti 2-3 lašiukus ant vienkartinės servetėlės ir padėt prie miegančio vaikiuko. Kuo mažesnis vaikiukas tuo mažiau lašiukų. Maniškis yra 1m2mėn. tai aš užlašinu 3 lašiukus ir vaikas ramiai išmiega visą naktį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimuxe: 01 lapkričio 2009 - 21:29
O as pastebejau, kad tada kai uzlasindavau ant pagalves mazajai arbatmedzio aliejaus lasiuka, is ryto atsikeldavo su kruvina nosim doh.gif Turbut nosi issausina... Bet siaip jei tik prasidedanti sloga, tai efektas yra, ant saves esu isbandzius, panosi pasitepdavau...

Geltonai slogai patarciau isigyti is rusisku vaistu- dioksidin... Net lor gydytoja siule nusipirkt is jos ampule, bet sakau mes jau turim biggrin.gif Sutraukia pulius gerai...
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 10 29, 21:07)
o su kuo inhaliuojat?

Na va, negi sunku iškart parašyt, kuo inhaliuoti doh.gif . Man irgi aktualu - nusipirkom inhaliatorių, tai su kosuliais viskas aišku, o ką pilti slogai g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina-kameja: 04 lapkričio 2009 - 17:42
QUOTE(bumbasi @ 2009 11 03, 14:46)
O as pastebejau, kad tada kai uzlasindavau ant pagalves mazajai arbatmedzio aliejaus lasiuka, is ryto atsikeldavo su kruvina nosim doh.gif Turbut nosi issausina... Bet siaip jei tik prasidedanti sloga, tai efektas yra, ant saves esu isbandzius, panosi pasitepdavau...

Geltonai slogai patarciau isigyti is rusisku vaistu- dioksidin... Net lor gydytoja siule nusipirkt is jos ampule, bet sakau mes jau turim  biggrin.gif  Sutraukia pulius gerai...

Dar "geltonai" slogai labai gerai PROTARGOL lasiukai, mes jos perkam vaist. kur vaistukus gamina. Liuks thumbup.gif
Atsakyti