Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas





Mano dukriukas visai isisirgo. Pradzioje rotavirusas, paskui auksta temperatura, kai temperatura praejo, tai pasirode sloga. Galbut mes kazkoki virusa is ligonines parsivezeme, nes nuo dukriuko ir visa seima slogavo, o gal persalo, nes buvo labai nusilpes organizmas po roto, bet esme ta, kad jinai niekaip nesikapsto. Man siaubingai neramu, nes apetita prarado, nakti kartais verkia. Sakau gal i lauka isnesciau siek tiek sviezio oro ikveptu tai ir sloga greiciau praeitu, gyvenam mes Palangoj, daug pusu oro, bet kartu ir bijau. Vejuota dabar, dregna, jeigu dar persals, tai vel kokia temperatura paliks, tada visai sunyks vaikas.
Kaip jus darot, ar nesat sloguojancius i lauka?

Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 27, 22:30)
Mano dukriukas visai isisirgo. Pradzioje rotavirusas, paskui auksta temperatura, kai temperatura praejo, tai pasirode sloga. Galbut mes kazkoki virusa is ligonines parsivezeme, nes nuo dukriuko ir visa seima slogavo, o gal persalo, nes buvo labai nusilpes organizmas po roto, bet esme ta, kad jinai niekaip nesikapsto. Man siaubingai neramu, nes apetita prarado, nakti kartais verkia. Sakau gal i lauka isnesciau siek tiek sviezio oro ikveptu tai ir sloga greiciau praeitu, gyvenam mes Palangoj, daug pusu oro, bet kartu ir bijau. Vejuota dabar, dregna, jeigu dar persals, tai vel kokia temperatura paliks, tada visai sunyks vaikas.
Kaip jus darot, ar nesat sloguojancius i lauka?

Labai sloguojančių- ne.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 27, 20:30)
Mano dukriukas visai isisirgo. Pradzioje rotavirusas, paskui auksta temperatura, kai temperatura praejo, tai pasirode sloga. Galbut mes kazkoki virusa is ligonines parsivezeme, nes nuo dukriuko ir visa seima slogavo, o gal persalo, nes buvo labai nusilpes organizmas po roto, bet esme ta, kad jinai niekaip nesikapsto. Man siaubingai neramu, nes apetita prarado, nakti kartais verkia. Sakau gal i lauka isnesciau siek tiek sviezio oro ikveptu tai ir sloga greiciau praeitu, gyvenam mes Palangoj, daug pusu oro, bet kartu ir bijau. Vejuota dabar, dregna, jeigu dar persals, tai vel kokia temperatura paliks, tada visai sunyks vaikas.
Kaip jus darot, ar nesat sloguojancius i lauka?

labas. tikrai oras nekoks Palangoje verysad.gif
o pas keruli buvot? man savo laiku labai adejo. tfu tfu tfu jau antrus metus apstojom angina sirgti.
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 09 28, 08:03)
labas. tikrai oras nekoks Palangoje verysad.gif
o pas keruli buvot? man savo laiku labai adejo. tfu tfu tfu jau antrus metus apstojom angina sirgti.


ne, o kas tas kerulis? mano sunus nuolat serga viskuo kas pakliuvo, tame tarpe ir angina daznai serga.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 28, 14:37)
ne, o kas tas kerulis? mano sunus nuolat serga viskuo kas pakliuvo, tame tarpe ir angina daznai serga.

Kerulis - pediatras. dirba Palangos Line. konsultuoja arba Line arba pas save arba i namus atvyksta. kiek konsultacija konkreciai kainuoja - db nezinau. bet daug kas pas ji ir is kitu miestu vaziuoja. pabandyk i Lina paskambint ir aprasyk kad su juo sujungtu ar duotu tel. smile.gif

palangoje dar hemeopate Andzela yra. bet apie ja daug riestaringu atsiliepimu. tad i ja nesam kreipesi smile.gif
o kas jusu pediatre?
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 09 28, 15:41)

o kas jusu pediatre?


Aisku, labai dekui. Mes matai naujokai, siemet atsikrauste smile.gif Kirstukiene pediatre.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 29, 07:37)
Aisku, labai dekui. Mes matai naujokai, siemet atsikrauste smile.gif Kirstukiene pediatre.

o musu kavoliuniene. bet is to pacios poliklinikos berods ax.gif
o kas atgine i palanga? man tai jau cia gerokai pabodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 09 29, 12:05)
o musu kavoliuniene. bet is to pacios poliklinikos berods ax.gif
o kas atgine i palanga? man tai jau cia gerokai pabodo blush2.gif


Na vaiku ligos ir atgine. Nes buna tokia karusele, kad vienas vos pasveiksta is karto kitas. Tai va per vasara nesusirgo nei vienas. O dabar tik tas rotavirusas koja pakiso, bet gal mazoji iki siol butu sveika. Pabodo? As tai cia gyvenciau visalaika, super, jeigu nereiketu grizti i motinystes atostogu ir ieskotis darbo. O darbo tai cia nelabai. Matysim...
Atsakyti
Ech, gal pagaliau jau po triju savaiciu sloga eme trauktis. Ko tik nepribandziau. realiai tai nei viena priemone normaliai nepadejo.

Gal siek tiek buvo zingsnis i prieki kai daviau kvepuoti cesnako.
Zodziu sutarkavau cesnaka, idejau i vandeni, uzvirinau ir daviau kvepuoti tais garais. Pirma nakti tai miegojo su svariom nosytem. Bet paskui kazkaip nebepadejo taip gerai. Zinau, kad kudikiu negalima su cesnaku gydyti, bet jau nebezinojau ka daryt.

Dar vitaminas C kazkoki postumi dave.
Bet dar nera iki galo gerai, kazkur giliai nosytes uzgulimes likes. Tikiuosi gal pabaigs praeiti.
Atsakyti
Ir vel mes cia, uzkeiktame slogu skyrelyje. Pries adenoidu operacija tikrai galvojau, kad sloga (kai susirgsime) praeis greiciau, deja.... Vel apipuole sloga ir kosulys. Bet pas mus kaip visada specifinis. Vaikas issikosti (slapiai) ryte, nuduoda marsa kaip reikiant. Dienos metu kosti labai nedaug, nakti isvis nekosti. Nosis smarkiau uzgula kai keicia kuno padeti (atsigula pokaicio, po miego pakyla) . tiesa mums 3.9 m. Buna dienos metu, kad nosis atrodo isvis tuscia , be jokiu snargliuku, bet po kiek laiko ziurek jau ispucia geltonus. Ir taip jau 3 sav. (sloga gal 2- sav.). O duodu ka tik sugalvoju.... Is pradziu duodavau cinabsin, pertusina , po kurio laiko pertusina pakeiciau i Fluditec, dabar geriam prospan. Pastoviai duodu svogunu sultis sumaisytas lygiom dalim su medum. Dabar dar pradejau duoti ir homeopatiniu zirniuku. I nosi lasinau protorgoli(gamina vaistinese toks rudas tepalas). Kokia savavaite prie nakti tekdavo ilasinti Olynth lasiuku, kad vaikas galetu prakvepuoti. Jau 4-a diena namuose inhaliuojames su Brontexu , zodziu prriemoniu naudoju visokiausiu, bet pagerejimo nesimato.
Viena laime temperaturos nera.Tiesa nuvedziau pas pediatre sake plauciai svarus ir bronchuose nieko nera is nosies niekas neteka , pati nesupranta is kur jis kosti. Vat ir mane neramina tas gausus rytinis kosulys ir nosies gausus rytinis uzgulimas. Nebezinau ka ir bedaryti
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Mes jungiames prie jusu su prakeikta sloga,kuria jau negaliu isgydyti antra savaite.. doh.gif Plaunu juros vandeniu,lasinu vibrocil'a,bet kazkodel nepadeda,a tiesa duodu gerti lasiukus SINUPRETA schmoll.gif bet nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2009 10 10, 16:25)
Ir vel mes cia, uzkeiktame slogu skyrelyje. Pries adenoidu operacija tikrai galvojau, kad sloga (kai susirgsime) praeis greiciau, deja.... Vel apipuole sloga ir kosulys. Bet pas mus kaip visada specifinis. Vaikas issikosti (slapiai) ryte, nuduoda marsa kaip reikiant. Dienos metu kosti labai nedaug, nakti isvis nekosti. Nosis smarkiau uzgula kai keicia kuno padeti (atsigula pokaicio, po miego pakyla) . tiesa mums 3.9 m. Buna dienos metu, kad nosis atrodo isvis tuscia , be jokiu snargliuku, bet po kiek laiko ziurek jau ispucia geltonus. Ir taip jau 3 sav. (sloga gal 2- sav.). O duodu ka tik sugalvoju.... Is pradziu duodavau cinabsin, pertusina , po kurio laiko  pertusina pakeiciau i Fluditec, dabar geriam prospan. Pastoviai duodu svogunu sultis sumaisytas lygiom dalim su medum. Dabar dar pradejau duoti ir homeopatiniu zirniuku. I nosi lasinau protorgoli(gamina vaistinese toks rudas tepalas). Kokia savavaite prie nakti tekdavo ilasinti Olynth lasiuku, kad vaikas galetu prakvepuoti. Jau 4-a diena namuose inhaliuojames su Brontexu , zodziu prriemoniu naudoju visokiausiu, bet pagerejimo nesimato.
Viena laime temperaturos nera.Tiesa nuvedziau pas pediatre sake plauciai svarus ir bronchuose nieko nera is nosies niekas neteka , pati nesupranta is kur jis kosti. Vat ir mane neramina tas gausus rytinis kosulys ir nosies gausus rytinis uzgulimas. Nebezinau ka ir bedaryti

Zinot paskaiciau ir tarsi apie mano vaikina parasyta doh.gif Atrodo sloga tai buna tai nebuna, siaip nosis netista, kosti tik is ryto... ejom pas gydytoja , tai irgi bronhai svarus, gerkle svari... daktare sako gal del to kd nakti miega issiziojes. issauseja gerkle ar kas ten ir reik ryte issikoset. Mums taip pat adenoidai operuoti.Pries metus. Tai vaikas nei ligonis, nei kaip ir sveikas... doh.gif
Atsakyti