Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

Sveikos
Pasidalinsiu kas mano maziukui padejo greit issigydyti sloga - per 3 dienas. Siaip jam sloga buna maziausiai 2 savaites. Isbandziau Karvol kapsules. Tiesa, ju LT nera pirkti, siunciausi is UK per tarpininke. Nosyte buvo uzgulta, negalejo prakvepuoti. Tuo paciu dar ir laringito priepuolis buvo. verysad.gif
Uzlasindavau kapsules turini ant popierines serveteles ir padedavau prie vaiko lovytej arba kai nemiegodavo ikisdavau servetele i megstinio kapisona. Visi namai kvepejo eukaliptu, cinamonu... Kazkur skaiciau, kad sloga gydo juoduju kmynu aliejus. Nusipirkau jo alieju parduotuveje ir tepiau su ausu krapstuku nosytes landas.
Po paros nosis atsikimso, pradejo begti liulys, ciaudejo lyg butu gaves paleistuves, snargliai leke pusmetri nuo vaiko. doh.gif Matyt issiciaudejo ir sloga dingo. thumbup.gif Tikiuosi sie vaistukai mums pagelbes visuomet, be to tai nera visiska chemija kaip vaistinese...
Atsakyti
o kur yra pirkti to juoduju kmynu aliejaus.pirma kart apie toki girdziu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 12 12, 14:00)
gal kuri yra susidūrusi su "pastovia" sloga vaikui šaltuoju sezonu? Mano mažėlis sloguoja nuo spalio iki balandžio. Ta prasme tas slogos nebuvimas yra 1 savaitė arba tiesiog slogos sumažėjimas. Dabar, kai eina į darželį, išvis išblūdimas. 2sav namie, 2 dienos darže ir vėl sloga. Per tas slogas net skiepytis negalim, varvanti nosis varo iš proto. Gal kas buvo susidūręs?

Mano mazeliui taip buvo pernai, nuo 2 men iki pan balandzio. Kadangi gyvenam pusyne, tai jis miegodavo diena dienon tik lauke po 2 ir daugiau val. Isskyrus saltas ziemos dienas. Maniau miegodamas pusyne augs labai sveikas. Bet ta varvanti nosis vare i nevilti, kai atrodo ner kur pasigaut.

Gyd sake, kad gali buti panasiai kaip alergija i salta ora. Na, netikejau.

Siemet to nebedarau, t.y nelaikau lauke taip ilgai ( gal geriau po trumpiau kelisskart dienoj) ir nosis labai puiki. Tai ir nezinau, sutapo ar ne, bet mums tas pasitvirtino "alergija saltam orui" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuke: 23 sausio 2012 - 22:45
gal dar nuo paveldejimo priklauso nosies uzgulimas, nes musu vaikas per 3m nera turejas snargliu, bet ir as tokia buvau- nesnargliuota. Girdejau , kad nuo karves pieno gali buti uzgulimas, vaikas musu nuo 2m beveik negeria pieno, bet as geriau iki 5m, tai vel sunku tvirtinti. Dabar vaiku imuniteto tevai labai nestiprina, o gal patys su genais perduoda silpna imuniteta. Be galo gaila vaikiuku, jie juk bejegiai gyventi taip kaip noretu, viskas tevu rankose.
Atsakyti
QUOTE(mamasa22 @ 2012 01 23, 18:22)
o kur yra pirkti to juoduju kmynu aliejaus.pirma kart apie toki girdziu unsure.gif

Paziurekit parduotuves www.aliejus.com arba google iveskit juoduju kmynu aliejus ir ismes daug informacijos ir pardavimo vietu.
Atsakyti
aciu.ibandysim ieskot,o siuo metu bandom biciu pikio aliejuka,gal kas naudojot savo maziukam nuo slogos,ar buvo koks gydomasis poveikis?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 01 24, 00:25)
Paziurekit parduotuves www.aliejus.com arba google iveskit juoduju kmynu aliejus ir ismes daug informacijos ir pardavimo vietu.

Juokėsi vakar parduotuvėje, sakė, kas čia nutiko, gal koks straipsnis, kad jau 10 žmogus prašo Juodųjų kmynų aliejaus biggrin.gif
Prisitepiau vakar pati ir vaikui... žiūrėsim... Šiaip pataria jį ir gerti, bet nesiryžau dar, nes sakė skonis aštrokas...

QUOTE(mamasa22 @ 2012 01 24, 21:01)
aciu.ibandysim ieskot,o siuo metu bandom biciu pikio aliejuka,gal kas naudojot savo maziukam nuo slogos,ar buvo koks gydomasis poveikis?

Bandėm, jokio poveikio, manau ši priemonė labiau profilaktikai, pvz įlašinti rytais prieš darželį.
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2012 01 25, 09:18)
Juokėsi vakar parduotuvėje, sakė, kas čia nutiko, gal koks straipsnis, kad jau 10 žmogus prašo Juodųjų kmynų aliejaus biggrin.gif
Prisitepiau vakar pati ir vaikui... žiūrėsim... Šiaip pataria jį ir gerti, bet nesiryžau dar, nes sakė skonis aštrokas...

O geras doh.gif As visai nereklamavau, tik draugiskai pasidalinau tuo, kas mums padejo greit issigydyti sloga. smile.gif Atradau si alieju visai netiketai, ieskojau aliejaus, tinkancio plaukams, kaukems veidui. Galvoju pabandysiu. Pardaveja sake, kad savo vaikui ir pati naudoja si alieju kai susloguoja.
As ragavau si alieju, skonis astrokas, bet uzgerus vandeniu jo nebesijaucia. Geri galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 01 25, 13:42)
O geras doh.gif As visai nereklamavau, tik draugiskai pasidalinau tuo, kas mums padejo greit issigydyti sloga. smile.gif Atradau si alieju visai netiketai, ieskojau aliejaus, tinkancio plaukams, kaukems veidui. Galvoju pabandysiu. Pardaveja sake, kad savo vaikui ir pati naudoja si alieju kai susloguoja.
As ragavau si alieju, skonis astrokas, bet uzgerus vandeniu jo nebesijaucia. Geri galima biggrin.gif

Kas keisčiausia, kad aš toj pačioj parduotuvėj buvau prieš grus porą mėnesių ir klausiau ar neturi kokio aliejaus nuo slogos, tai sakė, kad ne (tiesa tada aptarnavo kita pardavėja, kurios aš šiaip nemėgstu)...
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2012 01 25, 13:37)
Kas keisčiausia, kad aš toj pačioj parduotuvėj buvau prieš grus porą mėnesių ir klausiau ar neturi kokio aliejaus nuo slogos, tai sakė, kad ne (tiesa tada aptarnavo kita pardavėja, kurios aš šiaip nemėgstu)...

O kurioj parduotuvej jus buvot? Ne visos viska zino apie aliejus biggrin.gif Gal ta pardaveja neseniai dirbti pradejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 25 sausio 2012 - 14:52
QUOTE(Neringiux @ 2012 01 25, 15:51)
O kurioj parduotuvej jus buvot? Ne visos viska zino apie aliejus biggrin.gif Gal ta pardaveja neseniai dirbti pradejo.

Seniai abi dirba, aš jau ten daugiau nei metus laiko lankausi, tai jos prieš man ateinant jau ten dirbo.. tiesiog aš jau ir ankščiau kelis kartus pastebėjau, kad ta viena kažkaip nevisai tiksliai pasako...
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2012 01 25, 15:02)
Seniai abi dirba, aš jau ten daugiau nei metus laiko lankausi, tai jos prieš man ateinant jau ten dirbo.. tiesiog aš jau ir ankščiau kelis kartus pastebėjau, kad ta viena kažkaip nevisai tiksliai pasako...

As tai ateinu i parduotuve jau zinodama ko man reikia. Pries tai pasiskaitau internete ar spaudoje.
Atsakyti