Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

Iš pradžių buvo sloga, perėjo į sinusitą, tęsėsi apie 2 metus. Per tą laiką išgertas ne vienas antibiotikų kursas, krūva vaistų, jūros vanduo ir pan. Po to nuolatiniai ausų uždegimai, kosulys. Niekas negelbėjo mums, vaikas kankinosi ir mes kartu. Kai pradėjome naudoti natūralų produktą Transfer Factor, viskas išsisprendė. Iš pradžių daug pradėjo "pūsti". Gal kokias 3 savaites vis pūtėsmile.gif bet lengvai ir be vargo, tiesiog valėsi ten viskas. Paskui viskas dingo, susitvarkė. Taip ir su kitomis kitų vaikų sveikatos problemomis. Kam įdomu, klauskite, rašykite imuniteto.stiprinimas@gmail.com
Atsakyti
Mano mergyte, 1.5 men uzklupo baisine sloga, nosyte jau taip varva... tai mums labai padejo valymas juros vandeniu + stiprios juodos arbatos saukstelis, sumaisytas su 8 lasiukais paleistuves lasu (nuo mociutes palanges) smile.gif smile.gif reikejo lasinti po 2 lasiukus 2-3 kartus dienoje.
Gal kam irgi pagelbes:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo :))): 01 lapkričio 2011 - 12:56
Gerai, kad cia pasiskaiciau. Nuejome pas homeopate, gydysimes vaistais, kuriuos parduoda musu vaistines.
Atsakyti
smile.gif))+2011 11 01, 13:56-->
QUOTE(smile.gif)) @ 2011 11 01, 13:56)
Mano mergyte, 1.5 men uzklupo baisine sloga, nosyte jau taip varva... tai mums labai padejo valymas juros vandeniu + stiprios juodos arbatos saukstelis, sumaisytas su 8 lasiukais paleistuves lasu (nuo mociutes palanges) smile.gif  smile.gif reikejo lasinti po 2 lasiukus 2-3  kartus dienoje.
Gal kam irgi pagelbes:)


o nesualergizavo nuo ,,paleistuvės"? reikės ir mums taip pabandyti, nes specialiai šiam reikalui ir auginuosi net kelias ,,paleistuves" o kaip jūs tą paleistuvę išspaudžiat?
Atsakyti
Sveikos, dziaugiausi, kad mano vaiko stiprus imunitetas.Bet kai jau susirgo, tai...Sloga tesiasi jau tris savaites, plius gavom antibiotiku, nes gerkles baisiai negrazi.Tai temperatura dingo, o sloga liko ir pakosti kartais.Nezinau, viena diena atrodo jau praejo, kita diena vel skysta bega.Nesuprantu verysad.gif Lasinu Vibrocil, plaunu juros vandeniu, bet negeriau.
Leksiu rytoj gaminamu Protargoli nusipirkti:ax:
Atsakyti
QUOTE(samba10 @ 2011 11 13, 13:52)
Sveikos, dziaugiausi, kad mano vaiko stiprus imunitetas.Bet kai jau susirgo, tai...Sloga tesiasi jau tris savaites, plius gavom antibiotiku, nes gerkles baisiai negrazi.Tai temperatura dingo, o sloga liko ir pakosti kartais.Nezinau, viena diena atrodo jau praejo, kita diena vel skysta bega.Nesuprantu verysad.gif Lasinu Vibrocil, plaunu juros vandeniu, bet negeriau.
Leksiu rytoj gaminamu Protargoli nusipirkti:ax:

Pasirodykit gydytojai smile.gif Šiaip paprasta sloga turėjo išnykti. na jei sinusitas, tai jį veikia ne visi antibiotikai. Lor gydytojas gali skirt pačių stipriausių, tokių kaip Zinnat. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 11 13, 15:50)
Pasirodykit gydytojai smile.gif Šiaip paprasta sloga turėjo išnykti. na jei sinusitas, tai jį veikia ne visi antibiotikai. Lor gydytojas gali skirt pačių stipriausių, tokių kaip Zinnat. g.gif

Pas gydytoja buvom, gi antibiotiku kitaip negausi ax.gif Ir eisim dar uz keliu dienu.Keisciausia, kad buvo praejus kokia savaite.Paskui uzejo vel, bet ir su gerkle.Siandien vel skystas bega..ir ciaudi...Gal cia kazkaip su šildymo sezono prdžia susije??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(samba10 @ 2011 11 13, 17:49)
Pas gydytoja buvom, gi antibiotiku kitaip negausi  ax.gif Ir eisim dar uz keliu dienu.Keisciausia, kad buvo praejus kokia savaite.Paskui uzejo vel, bet ir su gerkle.Siandien vel skystas bega..ir ciaudi...Gal cia kazkaip su šildymo sezono prdžia susije???  g.gif


O gal alerginė g.gif
Atsakyti
Mano maziukui slogyte vel prasidejo. Tris dienas vibrocil tvarkingai palasinau ir juros vandenuku ploviau ir siurbiau su atsiurbeju. Paskui pastebejau, kad snargliukai su kraujuku. Kazin nuo ko cia? Nuo vibrocil ar nuo atsiurbejo? Girdejau, kad atsiurbejas gali pazeisti gleivine besiurbiant... g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 04 21, 22:17)
Norejau pasiteirauti ar buvo kuriai nors kad vaikas sloguotu ir tuo paciu zandukai serpetotu, na jie tokie raudoni ir vaikas sako kad jam skauda, tepu su riebiu kremuku tai jis net verkia kai tepu unsure.gif
gal but jam vejas juos susalde, o gal cia susije su tuo kad turime slogyte g.gif

laba diena ,nors ir as dar visai neseniai esu mama bet jau su slogyte kamuojames ilgai,ir valom ir antibijotikus gerem ,bet nieko.daktare mano kad tai alergine sloga .darysim tyrimus .o del zanduku tai manau kad gali buti pas jusu leliulka atopinis dermatitas ,nes mano Rastvydukui taip patraudonavo zandukai kai slogyte buvo .nupirkau specialu kremuka padeda .bet su daktare pakalbejom ir nusprenden duoti jam suspensija nuo alergijos.zandukai praejo raudonot ir nosyte kvepuoja lehgviau smile.gif ,nebijokit kalbets sui aktadre ,ji tikrai patars geriau
Atsakyti
Mus vis kankina sausa sloga kartais ,labai retai nosis pabega tarsi vandenukas bet vel uzgula nors tu ka .Lasinam juros vandenuka kartais vibrocili(bet kiek girdejau kad pastarasis sausina nosi tai jo atsisakem)bet jis man skundziasi kad jam skauda galva rodo i kakta.Kaip butu sinusitas bet mums tik 4m.tokiems maziems sinusito dar nebuna.Gal kam taip buvo ?/pasidalinkit patirtimi.Aciu Jums is anksto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(piewute @ 2011 11 15, 22:38)
Mano maziukui slogyte vel prasidejo. Tris dienas vibrocil tvarkingai palasinau ir juros vandenuku ploviau ir siurbiau su atsiurbeju. Paskui pastebejau, kad snargliukai su kraujuku. Kazin nuo ko cia? Nuo vibrocil ar nuo atsiurbejo? Girdejau, kad atsiurbejas gali pazeisti gleivine besiurbiant...  g.gif

Pirmas klausimas, tai kokį jūros vandenį naudojat???
Nes pavyždžiui tiek man, tiek mano dukrytei netiko Humeris purškiamas - abime iškart pradėdavo kraujuoti gleivinė (ir be siurbėjų)....
Papildyta:
QUOTE(Eva 777 @ 2011 12 01, 22:20)
Mus vis kankina sausa sloga kartais ,labai retai nosis pabega tarsi vandenukas bet vel uzgula nors tu ka .Lasinam juros vandenuka  kartais vibrocili(bet kiek girdejau kad pastarasis sausina nosi tai jo atsisakem)bet jis man skundziasi kad jam skauda galva rodo i kakta.Kaip butu sinusitas bet mums tik 4m.tokiems maziems sinusito dar nebuna.Gal kam taip buvo ?/pasidalinkit patirtimi.Aciu Jums is anksto. 4u.gif

O nebandėt panaudoti NISITA (tepama, ne purškiamą) ar pan. jis labai gerai sudrėkina nosytę. Pas mus šildymo sezonu labai sausas oras, tai labai pagelbėdavo.
Atsakyti