Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

QUOTE(sidrulka @ 2011 06 18, 11:59)
sveikutės,

o gal kuri galit ką nors patarti, kaip gydyti 3 sav mergytei užgultą ir švokščiančią nosytę? verysad.gif
turim prieš tai poste minėtą paleistuvę, bet manau dar mažė per maža šiam vaistui... kad paskui dar nepasiblogintume sitacijos.... valom su jūros vandenuku ir siurbliuku.. klausiau daktarės dėl euforbiumo- sako, kažin ar padės... čia ko gero tiesiog daugelio leliukų tokia bėda (bent jau dakt taip įvardijo) ir gali užsitęsti netgi iki pusės metukų doh.gif  oras namuose tai tikrai ne sausas, netgi per drėgnas...

o daugiua yra koks nors veiksmingas vaistas tinkamas kūdikiams?

Motinos pienas gerai nose valo, reikia ilasintii. Per tris dienas praeina. As pati nebandziau, bet mano drauge bande, sake, padejo 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu patirtimi ir as.Mums issigelbejimas-euphorbium composita nasal spray ir tuom paciu dar influcida kas kelias val ciulpiam.Cheminiu nebepripazystu,nebent matau kad jau labai isisirgom ir reikia rimtu vaistu.
Atsakyti
mes jau seniai gydome slogyte homeopatiniais "Cinabzin", tk reikia duoti pacioje ligos pradzioje. Rekomenduoju isbandyti.
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2011 07 23, 20:30)
4u.gif
Tik klausimas- kada išaugs? verysad.gif Mano sūnui jau 16 metelių, bet jis dar neišaugęs. Tik pasikeičia aplinka, stresas, dulkės, pelėsis, katės, skersvėjai, maistas - ir jau pliurpia kaip iš krano.
Norėjau paklausti, o jūs į klinikas pas LOR siuntimą gavot, ar šiaip tiesiog už pinigėlius važiavot? Ar klinikose alergijos tyrimas kainuoja? Nes mūsų šeimos klinkoje "Skraistelė" alergijos tyrimas kainuoja 180 litų.

Pas mane tokia pati beda, bet man atsirado po pirmo gimdymo. Pries antra nestuma pradejau gydytis imunoterapija - tai yra pratinti organizma prie alergenu. I ranka kiekviena savaite leisdavo mane lergizuojanciu medziagu, po truputi didindami doze. Sakyciau padejo. Anksciau kankindavausi nuo kovo menesio, o dabar tik birzeli ir rugpjuti nosis varva. Siemet vel eisiu spalio menesi pratesti gydyma.
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2011 05 27, 05:13)
NISITA...labai geras tikrai  thumbup.gif


Taip taip, Nisita, tinka nuo gimimo kudikiams, ir pati, ir dukrytei naudoju ziemos sezonu, kai namie sausa buna. thumbup.gif
Atsakyti
O gal kuri bandet tepti kojytes savo maziukams su kokiu kitu tepalu, nes Resorban tinka nuo 2metu, o mes dar maziukai 5men.
Atsakyti
QUOTE(ziedelis09 @ 2011 09 19, 21:53)
O gal kuri bandet tepti kojytes savo maziukams su kokiu kitu tepalu, nes Resorban tinka nuo 2metu, o mes dar maziukai 5men.

as tepu savo mazytei su rezorbanu paduka, mums net daktare sake kad galite tepti, tik labai maza kieki ...
mums 7 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juoduke: 19 rugsėjo 2011 - 20:53
Mums kol buvom maži rekomendavo Eucabal vietoje Resorbano
Atsakyti
QUOTE(Jurggitta @ 2011 08 23, 14:51)
Sveikos mamytės, klausiu jūsų patarimo. Dukrytei sloga jau savaitę, bet bėgo kaip vandenukas tik pirmą dieną. Lašinau vibrocilį kelias dienas. Dabar plaunu tik jūros vandenuku. O slogytė visai nebėga, tik miegant girdisi, kaip dukrytė knerkia, o istraukt nieko neina. Kaip su ja tvarkytis?  verysad.gif



mano mažiui irgi taip ne perseniausiai taip buvo. vargom dvi sav., kol gydytoja nepaskyre maxitrol lašiukų. jie skirti akims ir ausims, bet net lor gydytojai skiria, kai yra nosies užgulimas ir ne tik. pasilašinome ir po poros dienų viskas susitvarke. veliau klausiau gydytojos ar galima juos kitą kart naudoti. tai sakė, kad pirmosiomis dienomis galima palašinti, bet jokiais budais nepiktnaudžiauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(juoduke @ 2011 09 19, 21:52)
as tepu savo mazytei su rezorbanu paduka, mums net daktare sake kad galite tepti, tik labai maza kieki ...
  mums 7 men.



mes naudojom kai mums buvo 6 mėn mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galite patarti ar galima inhaliuoti vaiką 2,5 metų, jei yra bronchitas ir temperatūra laikosi 37,7, ką tik jį nusipirkom. Vaikas pastoviai beveik serga, prasideda sloga po to gerklė ir galų gale kosulys. Jau išbandėm visokius vaistus: homeopatinius, žoles ir cheminius,įvairius purškalus. Pagyja 1-3 savaites neserga po to vėl 1-2 savaičių serga, kartais net ilgiau, antibiotikų sugėrę esame daug net ligoninėj yra lašelines statę su antibiotikais. Gydytojai sako, jog išaugs, o man atrodo,kad jis dar didesnis ligonis paliks nuo visų tų gydymų. Gal galėtumėte patarti gerą vaikų gydytoją
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2011 10 13, 14:21)
Gal galite patarti ar galima inhaliuoti vaiką 2,5 metų, jei yra bronchitas ir temperatūra laikosi 37,7, ką tik jį nusipirkom. Vaikas pastoviai beveik serga, prasideda sloga po to gerklė ir galų gale kosulys. Jau išbandėm visokius vaistus: homeopatinius, žoles ir cheminius,įvairius purškalus. Pagyja 1-3 savaites neserga po to vėl 1-2 savaičių serga, kartais net ilgiau, antibiotikų sugėrę esame daug net ligoninėj yra lašelines statę su antibiotikais. Gydytojai sako, jog išaugs, o man atrodo,kad jis dar didesnis ligonis paliks nuo visų tų gydymų. Gal galėtumėte patarti gerą vaikų gydytoją


Su inhaliatorium tikrai galima mirksiukas.gif . Karščiuojant negalima virš puodo (karštais garais).
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2011 10 13, 13:21)
Gal galite patarti ar galima inhaliuoti vaiką 2,5 metų, jei yra bronchitas ir temperatūra laikosi 37,7, ką tik jį nusipirkom. Vaikas pastoviai beveik serga, prasideda sloga po to gerklė ir galų gale kosulys. Jau išbandėm visokius vaistus: homeopatinius, žoles ir cheminius,įvairius purškalus. Pagyja 1-3 savaites neserga po to vėl 1-2 savaičių serga, kartais net ilgiau, antibiotikų sugėrę esame daug net ligoninėj yra lašelines statę su antibiotikais. Gydytojai sako, jog išaugs, o man atrodo,kad jis dar didesnis ligonis paliks nuo visų tų gydymų. Gal galėtumėte patarti gerą vaikų gydytoją


Kaip 2,5 metų vaikui, tai tikrai labai jau daug gydymo metodų išbandėt blink.gif Kad chemija silpnina organizmą, tai faktas. Tada serga ir serga. O žolės ir homeopatai nepadėjo? g.gif Kas yra geras vaikų gydytojas? Visi jie gydo panašiai. O homeopatas kaip gydė? Kiek laiko pas jį gydėtės? Pabandykit klasikinį homeopatą, jie parenka žirniukus būtent pagal vaiko tipą ir gydo ligas tik jais vienais 4u.gif Jūsų vaiko sirgimas toks pat kaip mano dukros: sloga, gerklė, kosulys ir visada bronchitai. Galiausiai astmą įpaišė. Dabar jau 10 mėn. gydomės pas homeopatą, tiek laiko ir antibiotikų negėrė, nors iki tol kas mėnesį jie buvo rašomi unsure.gif
Atsakyti