Įkraunama...
Įkraunama...

kazkas su manim darosi

zmones padekit gal yra kam tai buve as nzn mane pradejo kamuoti mintys blogos as atsikeliu ryte ir iskart pradedu galvoti apie veida pvz einu ir ziuriu i zmogu ir galvoju zmones visi balti pvz jeigu baltas esi gali normaliai sneketi kazkokia nesamone ir man per veida duoda raudonas pasidaro dryziai ant veido lieka sakau as jauciu kad buciau kitoks kad nerausciau bet nuo tu durnu minciu isai man parausta ir pasidarau pasimetes nzn ka daryti as paie ta veida labai galvoju kaip isai buna baltas kaip man buna gerai as bijau pagalvoti nes galiu vel atkristi ka daryti?
Atsakyti
O dar apie ką nors galvoji, ar tik apie savo veidą? biggrin.gif Patarčiau pasistengti nukreipti dėmesį kitur, pvz., ką kalba pašnekovas, koks oras, apžiūrėti kuo kas apsirengęs ir pan. T.y. atsipalaiduoti 4u.gif
Atsakyti
tai kad neiseina
Atsakyti
Atrodo, kad tavyje vyksta kazkokie priestaravimai ir pats save sunkiai kontroliuoji. Dazniausiai keistos ir visokios kitokios mintys lenda neturint ka veikt, sedint, nuobodziaujant, tinginiaujant. Nezinau kaip tau.Vienintelis patarimas - stenkis apie tai negalvoti, susikoncentruok i darba, tu pats saves bijai, nebuk vienas, bendrauk, skaityk, buk kazkuom uzsiemes, kad nebutu laiko kvailom mintim.
Atsakyti
ne nu bet man neiseina ar kam nors dar taip yra as nu pagalvoju biski ir viskas duoda per veida net dryziai matosi ant jo ir bunu pasimetes gedinuos nors zn kad toks nebuciau
Papildyta:
jau 2 metai kamuoja anksciau man eidavo mintis nu tai taip per veida neduodavo o dabar kaip buna baltas pagalvoju apie baltuma tai visas parausta ir as kiekviena diena bunu pasimetes padekit prasau zmones
Atsakyti
padekit prasau
Atsakyti
kodel nepadedat as labai kankinuosi
Papildyta:
nzn kaip toliau gyventi tevai sako ko toks nervuotas o as vien del galvojimo toks bunu veidas buna sudrostas nu toks raudonas dryziai matosi linijos ant jo n ir bunu toks nusiples padekit prasau ce jauciu pats kad tokia peda pas mane pati 1 nes kitiems buna kad automatiskai tioktais rausta veidas o man isai neraustu bet as pradedu galvoti pvz kaip buna viskas gerai pajauciu balta veida ir iskart pasidaro as pats save grauziu nors buciau drasus
Atsakyti
QUOTE(mantas5533 @ 2009 04 23, 20:36)
kodel nepadedat as labai kankinuosi
Papildyta:
nzn kaip toliau gyventi tevai sako ko toks nervuotas o as vien del galvojimo toks bunu veidas buna sudrostas nu toks raudonas dryziai matosi linijos ant jo n ir bunu toks nusiples padekit prasau ce jauciu pats kad tokia peda pas mane pati 1 nes kitiems buna kad automatiskai tioktais rausta veidas o man isai neraustu bet as pradedu galvoti pvz kaip buna viskas gerai pajauciu balta veida ir iskart pasidaro as pats save grauziu nors buciau drasus


kiek tau metu? g.gif
Atsakyti
17
Atsakyti
vienas patarimas, jei kankina ikyrios mintys, kreipkis pas psichologa arba psichiatra smile.gif
Atsakyti
o tai tikrai man padetu psihiatras ar psihologas?
Atsakyti
na jei daugiau niekas padeti negali, tai kazkur pagalbos juk ieskoti reikia mirksiukas.gif
Atsakyti