Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

mes kai svėrėmės 1,3mėn buvom 83,5cm ir 12kg 400g ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliamamyte @ 2009 04 17, 10:57)
Laba diena mielos mamytes 4u.gif
Tokios temos neradau,man labai idomu koks ugis ir svoris jusu vaikuciu kuriems pusantru metuku,ypac mergaiciu.Mano panele sveria 12 kg jos ugis apie 85 cm.daug kas sako kad smulkute g.gif  idomu pasidare kiek jusu vaikuciu tokiu metu svere(sveria),koks ugis,ypac mergaiciu.
aciu uz atsakymus smile.gif  ax.gif


laba, mano dukrytė jau 1 m, 10 mėn. sveria kažkur apie 11 kg. Aš ir pergyvenau, kad mažai sveria, bet vystosi normaliai, guvi, linksma ir pavalgyt mėgsta. Tikriausiai greita medžiagų apytaka ir tiek. tongue.gif, o jau jums tikrai nėra ko jaudintis 4u.gif
Atsakyti
mums dabar 1,5 m, ugis 87, sveria beveik 12 smile.gif manekene biggrin.gif
Atsakyti
dvejų metukų 86 ir 13kg smile.gif
Atsakyti
1,6 metuku ugis buvo 88cm svoris 14 kg 4u.gif
Atsakyti
musu mergina 18 mėnesių - 11 kg, ūgis 79,5 cm, dantų - 15, pėdutė 13,5 cm. valgo nemažai mano supratimu, ir pilvuką tokį netgi atsikišusį turi ax.gif šiaip gydytoja nieko nesako, bet mūsų visi pažįstami bendraam-iai, ir netgi šiek tiek jaunesni leliai dukrytę jau pralenkė ir ūgiu ir svoriu blush2.gif
Atsakyti
ojej.. maniske tai gigante... na, mums dabar jau metukai ir kelios dieneles... ir mes sveriam 13,5 kg..o ugis musu - 86 tipo.. bety jauciu, kad blogai pamatavo.. g.gif bet va,kaip matot, esam kaip dvieju metu ir pagal svori ir pagal ugi lotuliukas.gif
Atsakyti
manosios ugio nezinau,bet svoris 10kg.jai dabar 1m.5men. blush2.gif kazkaip neauga mum jis schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mes beveik 1.6 metuku,svoris apie 12kg,ugis tik 81cm smile.gif
Atsakyti
Maniškė jau pusantrų metukų, sveria 12kg, ūgis kokie 78 cm. Mažas burbuliukas smile.gif
Atsakyti
musu manekene 1m 6 men svere 11 kg, o ugis 83 cm
Atsakyti
mes sveriam beveik 10kg,bet ugis 83cm ax.gif
Atsakyti