Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

1.5m abu 83cm., o svoris vieno 10.2kg, kito 11.7kg.
Atsakyti
1,4 metukų 83 cm 14,1 kg
Atsakyti
Mano mažylė 1.4m. sveriam 9.4kg, ūgis 78cm. Smulki, bet labai jau judesy visą laiką ir nevalgi sad.gif Kariaujam, kol kokį kąsnelį suvalgom. Nieko, tikiuosi užaugsim ir nevalgydami biggrin.gif
Atsakyti
mums 1,4, sveriam 11,8kg., ūgis 80 cm.
Atsakyti
musu svoris 9,500 kg, o ugio deja nepasakysiu
Atsakyti
mums 1.7m tai mes 88cm ir 15.8kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blessedness @ 2009 04 17, 17:27)
Aciu mamytes uz atsakymus 4u.gif  matau dauguma mergaiciukiu panasaus sudejimo smile.gif na mums daktare niekada nerode jokiu lenteliu,tik vis sako, kad manekene auga ax.gif seip man ji irgi neatrodo kudute,pas ja netgi sioks toks pagurkliukas yra ax.gif
teisingai pastebejo viena mamyte,kad dazniausiai stebisi tie,kurie patys pilni ir vaikai ne is plonuju biggrin.gif seip ji valgo pas mane normaliai,kartais daugiau kartais maziau,isgeria pienuko daug,labai begalo judri,tikras vijurkas bigsmile.gif  nespejam lakstyt paskui lotuliukas.gif
Gal kuri mamyte.galetu kokia nuoroda imest,i ugio ir svorio lenteles.butu aciu 4u.gif

Mes tikrinamės pagal tinklalapio "Tėvų darželis" lentelę. Ten įvedus savo vaikučio ugi ir svori- kai jis gimė, duoda apytikslius duomenis kiek turėtų priaugti kas mėnesi. Mano vaikutis gimė nemenkas, bet mes su tėtuku ne iš stambiųjų- tai pagal tą lentelę kaip ir per mažai priaugame, bet iš pažiūros beveik standartinis vaikutis. smile.gif
Atsakyti
mūsiškis tai prie didžkių biggrin.gif pusantrų metukų, 87cm ir 13 kg. Pasisvėrus per tą 1,5 metukų vizitą, daktarė sakė: svoris pagal ūgį šiek tiek per didelis, tipo mažinkit porcijas, ale storuliukas.. Tai net supykau mad.gif Jis vaikas ir aktyvus, ir valgo ne tiek jau daug schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nijntje @ 2013 03 12, 00:11)
mūsiškis tai prie didžkių  biggrin.gif  pusantrų metukų, 87cm ir 13 kg. Pasisvėrus per tą 1,5 metukų vizitą, daktarė sakė: svoris pagal ūgį šiek tiek per didelis, tipo mažinkit porcijas, ale storuliukas.. Tai net supykau  mad.gif Jis vaikas ir aktyvus, ir valgo ne tiek jau daug  schmoll.gif

Mano vyrukas 14.5kg ir 85cm, tai nei liepe mazint porciju, nei ka, manau dar nuo vaiko sudejimo priklauso, nors tikrai nekudutis biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytė 1,5 metukų buvo 12 kg 86 cm biggrin.gif
Atsakyti
Mazajam 1,5m ugis 90cm,o sveriam 12.500g rolleyes.gif
Atsakyti
1,5 dar nesisvėrėm, bet ji pas mane špokas (gimė ne iš didžiųjų - 2,9 kg). 1,3 svėrė 8,9 kg, ūgis - 74 cm. Dabar turėtų svert virš 9 kg ir paaugus keliais cm.
Atsakyti