Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

QUOTE(VestiDo @ 2012 06 05, 10:22)
Mano pupa 1metu ir 3 menesiu svere 15kg,ugis 81cm (bet manau nelabai tiksliai pamatavo ax.gif  ), dabar mums 1metukai ir 5menesiai tai sveria kazkur 15kg 500g,ugio nematavau blush2.gif Labai tikiuosi kad jau nustojo taip greit svoris augt,nes anksciau per menesi po kiligrama priaugdavo doh.gif


Na ir dabar dar gan smarkiai kyla, ypač kai svorio "atsargų" dar turi, o ūgis nedidelis. Bet galbūt vėliau susinormalizuos. O kad kūdikystėj po kilogramą priaugdavo - daug, bet normalu, maniškis irgi taip "apvalėjo" sparčiai, bet pradėjus lakstyti kažkaip svoris augti stabtelėjo, o dabar ir krenta, kai ūgis tuo tarpu didėja. Gal mamytė labai "stipriai" maitina? smile.gif Atsimenu, kai teko dvi savaites kasdien po pusdienį sūnų močiutėm palikinėti, išsipūtė bemat, nes vien blynais, sūreliais, kotletais ir sausainiais mito. Tai ko norėt..
Atsakyti
QUOTE(MamaMamaMama @ 2012 06 05, 11:14)
Na ir dabar dar gan smarkiai kyla, ypač kai svorio "atsargų" dar turi, o ūgis nedidelis. Bet galbūt vėliau susinormalizuos. O kad kūdikystėj po kilogramą priaugdavo - daug, bet normalu, maniškis irgi taip "apvalėjo" sparčiai, bet pradėjus lakstyti kažkaip svoris augti  stabtelėjo, o dabar ir krenta, kai ūgis tuo tarpu didėja. Gal mamytė labai "stipriai" maitina? smile.gif Atsimenu, kai teko dvi savaites kasdien po pusdienį sūnų močiutėm palikinėti, išsipūtė bemat, nes vien blynais, sūreliais, kotletais ir sausainiais mito. Tai ko norėt..


Na kad atrodo nemaitinu "stipriai" biggrin.gif blynu gauna karta i savaite (tiesa pas mociute lotuliukas.gif ).. Tiesiog nesiskundzia apetitu mazoji ir per prievarta nekisu.. Stengiuosi kad faugiau judetu, i lauka beveik visada be vezimo,namo laiptais pati lipa biggrin.gif Ziuresim kaip per vasara augsim 4u.gif
Atsakyti
Damute sveria mazdaug 14kg ( naminem svarstyklem), ugis kazkur apie 90cm (irgi namu salygom).....86 dydis mazas, 92as pats tas. zodziu, auksta mano panelyte:)
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 06 22, 14:42)
Damute sveria mazdaug 14kg ( naminem svarstyklem), ugis kazkur apie 90cm (irgi namu salygom).....86 dydis mazas, 92as pats tas. zodziu, auksta mano panelyte:)

oho tikriausiai manikenė auga thumbup.gif
manasis sveria 13kg.ūgis 83cm. ir man atrodo kad toks žemas.....
Atsakyti
QUOTE(viltis29 @ 2012 06 22, 19:38)
oho tikriausiai manikenė auga thumbup.gif
manasis sveria 13kg.ūgis 83cm. ir man atrodo kad toks žemas.....


oi, nebus manekenes... nes as 167cm, vyras 175cm... smile.gif bet ir as, ir mano mama buvom auksti vaikai, tai as ir nepergyvenu... tik kad atrodo, kaip 3-4 metu vaikas fiziskai smile.gif
nu jo, 83cm ir 13kg turetu but truputuka toks burbuliukas wub.gif
Atsakyti
Mano dukrytes svoris siuo metu yra 12kg,o ugis - 86cm. smile.gif
Atsakyti
12 kg, 85 cm - mergaitė, 18 mėn. ax.gif
Atsakyti
O mes sveriam 10,500 kg o ūgis 88 cm. Mums 1,3m.
Atsakyti
QUOTE(forever love @ 2012 05 31, 09:25)
Maniske 1metukai ,9menesiai su trupuciu svoris 8900 ,o ugis 81 smile.gif

Net ramiau pasidare, kad ne mano vienintele coliuke ax.gif
Mes 1,5 metuku svoris 9kg, ugis 80cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2012 07 15, 18:57)
Net ramiau pasidare, kad ne mano vienintele coliuke  ax.gif
Mes 1,5 metuku svoris 9kg, ugis 80cm smile.gif

Mes irgi iš mažiukių ax.gif 1,3 metukų svoris 9,2kg, ūgis 77cm.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2012 07 15, 17:57)
Net ramiau pasidare, kad ne mano vienintele coliuke  ax.gif
Mes 1,5 metuku svoris 9kg, ugis 80cm smile.gif

mes 1,8m svoris 9,8-9,9kg ugis 81 cm , irgi is coliuku , maniskis berniukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 06 22, 16:42)
Damute sveria mazdaug 14kg ( naminem svarstyklem), ugis kazkur apie 90cm (irgi namu salygom).....86 dydis mazas, 92as pats tas. zodziu, auksta mano panelyte:)

Maniske nenusileidzia(beveik) 19men 13kg 89,5cm smile.gif as-1m80,o tevelis-1m90 biggrin.gif
Atsakyti