Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

Mano vaikinui dabar 1m3men. 90cm, 11.8kg, ir toli gražu nesmulkus, šiknytė, leškos - kaip reikiant smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linulka @ 2012 03 06, 12:49)
labukas,
mano mazylis ir labai smulkutis, na neauga jam svoris doh.gif mums metukai ir menuo, o sveriam tik 7,6 ir 71 ugio.


Oho, kokie mažiukai!
Atsakyti
mano berniukas irgi lb liesutis palyginus su kitais jo amziaus vaikais biggrin.gif sveria tik nepilnu 15kg, ugis 85cm 4u.gif valgo gerai, tai ir nenerimauju smile.gif visi vaikuciai skirtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2012 04 22, 10:09)
mano berniukas irgi lb liesutis palyginus su kitais jo amziaus vaikais  biggrin.gif  sveria tik nepilnu 15kg, ugis 85cm 4u.gif  valgo gerai, tai ir nenerimauju smile.gif  visi vaikuciai skirtingi smile.gif


na tikrai neliesutis smile.gif
Teisingai sakai - jei vaikas valgo, judrus, žaismingas, geros nuotaikos - viskas gerai tada.
Atsakyti
Musu panelei 1 metukas ir 4 menesiai beveik, ir sveria 12 kg, ugis 82 cm, turim 12 dantuku smile.gif
Atsakyti
mums 1metai 4men. sverem 14kg.ugis 86cm 4u.gif esam didelis vyrukas pasmus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaMamaMama @ 2012 04 22, 20:56)
na tikrai neliesutis smile.gif
Teisingai sakai - jei vaikas valgo, judrus, žaismingas, geros nuotaikos - viskas gerai tada.


matot jo svoris geras, bet pats jis lb liesutis smile.gif dar su megstukai problemu nera, bet va kelnes, tai lb atidziai turiu rinktis doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(I_N_A @ 2012 04 30, 15:48)
Musu panelei 1 metukas ir 4 menesiai beveik, ir sveria 12 kg, ugis 82 cm, turim 12 dantuku smile.gif


didele mergaite smile.gif mes metuku jei gerai atsimenu jau turejom visus dantukus kiek ten ju turi buti smile.gif
Atsakyti
Manoji 1.5 metu svere 10.5 kg, ugis 86 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mrude @ 2012 02 28, 18:20)
Pasiskaitinejau kiek kiti vaikuciai sveria.Musu mazius turbut smulkiausias 1m 5men sveria 8400g ir 75cm ugis,metuku svere 7400g.


Laba, na as galvojau, kad tik mes tokios kudules ir ssmulkules, tai va musu mergina 1,8 men. ir sveria 9 kg.
Atsakyti
maniske 1.5metuku sveria 14kg 83cm,tokia visai nekudute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaMamaMama @ 2012 04 22, 20:56)
na tikrai neliesutis smile.gif

as irgi norejau rasyti, kad pagal svori ir ugi ir amziu, tai i liesuma net nepanasu smile.gif
Atsakyti
Musu dukryte 1 metu ir 6 men, sveria 12.5 kg ir 88 cm ugis.
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2012 05 04, 06:34)
as irgi norejau rasyti, kad pagal svori ir ugi ir amziu, tai i liesuma net nepanasu  smile.gif


jei sudet skaiciukus ir isivaizduoti ar palyginti su kitais vaikais, tai tikrai i liesuma nepanasu. bet juk kuno sudejimas skiriasi smile.gif
draugu mergyte vienmete mano sunui, ugiu maniski lenkia gal kokias 3cm, svoris panasus, bet isvaizda visiskai skiriasi. ta mergyte tokia gan stambi. liaskytes, rankytes, zandukai, o maniskis palyginus su ja kaip distrofikas atrodo. toks jausmas, kad as ji badu marinu doh.gif nors valgo gerai, bet vat i mase neeina. bet manau, geriau liesesnis nei nutukes lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti